Пилосмок працює• 23 января в 13:13
Ассистент отдела продаж
Подскажите, кто работал на должности ассистента отдела продаж. Что входит в обязанности? Чем конкретно нужно заниматься, + и -.
Спасибо.
ніколи такого не було• 23 января в 13:14
в основному листування з контрагентами, доведення нових прайсів, прості звіти в ексель, формування дебіторки і т.д. нічого складного
Коренная киевлянка• 23 января в 13:18
Вх дзвінки, переключення на менеджерів чи ін. співробітників, скан, принтер, договора, підписання паперів у керівництва. Це те що у нас роблять на цій посаді.
Пилосмок працює
• 23 января в 14:59
Ответ дляКоренная киевлянка
підкажіть, будь ласка, у % відношенні, скільки приймається вхідних дзвінків приблизно за робочий день на цій посаді?
Коренная киевлянка• 23 января в 22:29
Ответ дляПилосмок працює
Всі вх дзвінки. А кількість залежить від компанії, роду діяльномті , затребуваності