Мати тріля• 23 января в 13:39

Прикорм в 4 месяца кто то начинал?

5 лет назад мне рекомендовал врач начинать прикорм в 4 месяца.
Сейчас со вторым ребенком рекомендуют в 6 месяцев.
Мелочунь• 23 января в 13:41
Починала в 6 місяців, мені всі лікарі казали раніше не починати.
Квітка Миру• 23 января в 13:41
Был докорм з 4-5 м по причине не добор веса. Мало молока. Я не фанат ГВ, поэтому я была рада. Поэтому частично гв плюс смесь каши и тп по возрасту
Кудесница_с_пургеном• 23 января в 13:41
Якийсь древній педіатр. Скільки йому років було коли рекомендував прикорм з 4 міс?
Старшому сину 20 років. Молодшому 4. Жоден педіатр не рекомендував з 4, крім старих совкових пердунів
Фея_3уровень• 23 января в 13:41
5 лет назад тоже рекомендовали начинать в 6 месяцев, то у вас такой врач был
Ло Шарик• 23 января в 13:43
Строго не раніше 6 місяців. У 4 місяці давали в совку, це шкідливо. Але деякі виробники з комерційною метою пишуть на баночках пюре, що від 4 місяців. Не ведіться. Сама дала прикорм сину в 5,5 місяців (8 січня цього року), і то тільки через те, що набрав за останній місяць лише 300 г ваги. Планувала дати рівно в 6 міс.
Булку Дай• 23 января в 13:43
Я рожала 15 и 7 лет назад. Никто не советовал прикорм с 4-х месяцев
Патріотка з дивану• 23 января в 13:43
Моим детям 14 лет и 9 лет и никто не рекомендовал все педиатры говорили с 6 месяцев . Зачем так рана ? Чтобы что ? Чтоб в 6 месяцев борщ ел?
Грамотний хвіст• 23 января в 13:45
Начинала, недобор веса был у ребенка.
Диньчик• 23 января в 13:46
Я почала прикорм у 5 місяців, недобір по вазі, тільки після консультації з педіатром
Лялька в колисці• 23 января в 13:47
Если нет показаний, то не раньше 6. Хотя в моём детстве маме говорили сок давать чуть ли не с рождения.
ТаЕщеОптимистка• 23 января в 13:51
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Дааа. Мама рассказывала, что ей все говорили ’яблочное пюре с трех месяцев’, ага. 1986г
ТаЕщеОптимистка• 23 января в 13:56
Ответ дляЛо Шарик
Пишуть, бо насправді від дитини залежить. Мій старший не їв прикорм категорично майже до 8міс.
А от племінницю почали докормлювати в 4 міс. Вона малою обжерою була, по 1,5кг набирала кожного місяця, кричала від голоду і тягнула руки до їжі. У неї навіть перше слово було не мама, а ’ме-ма’ (mera mat - ще їжі).

Вона така була у них вже друга, тому і батьки і медсестра знали, що то не пуста цікавість немовляти. Дівчата справді були дуже об´ємні до 2 років, потім повитягувались у тростинки
Ло Шарик• 23 января в 13:59
Ответ дляТаЕщеОптимистка

Шведка? Скандинавки взагалі повненькі і мають найбільші груди)
ТаЕщеОптимистка• 23 января в 14:03
Ответ дляЛо Шарик
Шведка.
Ну не повненькі від природи, я б сказала. Діти малі часто кругленькі. І жінки після 18 років попу відрощують, бо пересуваються лише машиною 😆
А до 18 високі і стрункі, пенсіонерки теж найчастіше в гарній формі. Як мінімум у моєму регіоні
ГендиреХтор• 23 января в 14:06
14 лет назад с 6 месяцев прикорм начинали, странный педиатр у вас
автор Мати тріля • 23 января в 15:43
Ответ дляЛялька в колисці
Во, мне тоже к 3 месяцам педиатр сказал давать чайную ложку морковного домашнего сока.
Но я так не делаю )