Оченьценная• Изменено 23 января в 16:46

15 тисяч, це найменша зп в Україні?

Честно, не чула ні від кого таких зп. 15 ,16 це найменше , у доньки друзів зараз така, бо неповний день і вона після навчання. Інших таких не знаю. Я звичайна жінка, с чоловіком живемо и працюємо. Дохід у нас нормальний, але не Трамповский . Так чого тут деякі ниють, як в Україні тяжко и нищета? Я говорю про зп на повну ставку. І не про пенсії, звісно пенсіі можуть бути 14 , 10 тис, навіть 7, 8
Kidstaff Bot• 23 января в 23:07
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!

З повагою, Команда Kidstaf