Оченьценная• Изменено 23 января 2025
15 тисяч, це найменша зп в Україні?
Честно, не чула ні від кого таких зп. 15 ,16 це найменше , у доньки друзів зараз така, бо неповний день і вона після навчання. Інших таких не знаю. Я звичайна жінка, с чоловіком живемо и працюємо. Дохід у нас нормальний, але не Трамповский . Так чого тут деякі ниють, як в Україні тяжко и нищета? Я говорю про зп на повну ставку. І не про пенсії, звісно пенсіі можуть бути 14 , 10 тис, навіть 7, 8
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляОтжигающая
А який у вас бізнес? У якій сфері? ФОП якої групи? Ми усі йдемо до вас) Хоча… Ви токсична
Я краще з дітками
Я не беру чужих)) закон бізнесу не брати с вулиці. Наш бизнес , то наш . Нащо вам ця інформація. Мы с мужем вміємо крутитись и знаємо як правильно платити податки)
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Так что вы сравниваете тогда?
Ми коли робили на дядю. Також заробляли нормально
Отжигающая• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
А як дітей кормете, у вас зп ж просто сльози
А у мене чоловік «розуміється у своїй сфері діяльності». І я можу собі дозволити роботу по душі: обіймашки і гарний настрій протягом зміни.
Тільки не трісніть від злоби
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Для нормальної людини цей фотошоп за секунду перевіряється на офіційному сайті центру зайнятості, на відміну від ваших побрехеньок, які і є вашим ’бізнесом’ 😁
Я не вірю вам.
Запасная спина• 23 января 2025
Ответ дляВапщета
там зранку черга, як у МСЕК, всі в водоканал стоять з конвертами, чи ви не бачили?
Треба і собі піти, конвертів нанести
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляОтжигающая
Тільки не трісніть від злоби
Тоді ясно, це добре
Мамина квіточка• 23 января 2025
Библиотекарь 6500 👋 полный рабочий день, включая субботу посменно)) Пенсия у бабушки 4300 грн...Вы в каком измерении, автор, живете?)
ГендиреХтор• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Ні , ми українці, нікуди не втекли, сидимо вдома
А зачем вам тикать? У мужа все вопросы решены на пять с плюсом, ведь так? В целом же, троллинг какой-то топорный, ломовой, дубовый.
Засомневаю• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Всі знайомі так платят, ми с мужем 7 % платим, так як бізнес и приходиться
Удалено администрацией...
Дружная семейка• 23 января 2025
Ви зараз серьозно?
Зарплата няні у дитячому садку? вихователя? вчителя якій тільки прийшов працювати... 8000 мінус податок
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляОтжигающая
Тільки не трісніть від злоби
А чому я повинна тріскатись від злоби? Ви вважаєте, що всі мріють працювати з дітьми і всі дуже люблять чужих дітей? Я до дітей нормально. Але працювати с дітьми ніколи не хотіла
ГендиреХтор• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Правильно - это как можно меньше? :) гордимся вами.
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляМамина квіточка
В Україні. А ви
Латвийские_Номера• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Я не вірю вам.
Так і не треба вірити. Є сайт - вперед. Ви могли вже десять разів туди зайти і впевнитися особисто
Отжигающая• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Ой, у вас бухгалтера немає? Не йду до вас
, не той рівень.
Запасная спина• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
А де хотіли?
Мамина квіточка• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
В Україні. А ви
там же) а ощущение, что вы где-то на другой планете)
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляГендиреХтор
Ок
Голодаю• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Точно що Жиди!
Жерица ночи• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Ваш Т-9 сдал с головой
Засомневаю• 23 января 2025
Ответ дляОченьценная
Там не була. Але там всі люди мають усадьби сільські и ферми маленькі
Удалено администрацией...
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляЗасомневаю
Удалено администрацией...
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляГендиреХтор
Дякую)
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляОтжигающая
, не той рівень.
Так , у вас рівень дуже низький)
Пацака-задирака• 23 января 2025
Я рада за вас и ваших знакомых, минималка 6160 чистыми, многие зарабатывают от 6160 до 15000.
Оченьценная
• 23 января 2025
Ответ дляГолодаю
Точно що Жиди!
Ми с мужем просто любимо ротшильдов , и так наш дохід 250 тис для людей. Щоб не завідували, зараз дохід набагато більший. Аж стидно казати