Сьогодні поставила квартиру на олх на оренду, ціна +/- ринкова 9000 Вишневе, ремонт старий, квартира трохи сумна
За 4 години більше 20 дзвінків, люди не дивлячись, готові кинути завдаток, прибирати для них не потрібно, їх вже влаштовує, бо нижчої ціни немає ....
І я, як орендодавець, собі думаю, а чи не низьку ціну я поставила, але ж і розумію, що квартира печалька, як просити більше, це треш...
Звідси і ці дурні ціни за убогі квартири - попит перевищує пропозицію
Ответ дляLacrimo
Того що дійсно низька. Немає значення яка квартира - люди втікають від війни і не мають можливості знімати за ті ціни, які виставляють. Зараз за любі квартири хочуть від 15 к, і це ще квіточки!
Мені дуже шкода людей. Навіть з тваринками вказала що можна, їм також потрібен дім
Alisa.Alisa• 23 января 2025
Скільки квадратних метрів? Якщо маленька то нормальна ціна, якщо більше 50 квадратів, то низька. Я з Вишневого, в моєму домі 1 кв 50 кв так і здається, бо спочатку хотіли 13000😳, потім спустили до 10000, але поки бажаючих зняти немає.
Ответ дляAlisa.Alisa
37 м2 для двох працюючих достатньо
Alisa.Alisa• 23 января 2025
Ответ для31082010
37 м2 для двох працюючих достатньо
Ну то Ви більше хочете за 37 кв і старий ремонт? Чи в чому Ваші сумніви?
Ответ дляAlisa.Alisa
Ні, не хочу.
Навіть хотіла менше, але подивилася ринок і побачила що це найнижчий поріг, на диво.
Тема, як і всі теми тут - поділитися думками, послухати думки людей.... Ні більше, ні менше...
ArtPix фотовышивка• 23 января 2025
Ответ для31082010
Ні, не хочу.
На Троещині можна за 6-7 зняти як Ви пишете ’трохи сумну’. Тож не найнижчий поріг 9000 для однокімнатної, тим паче , що це не Київ.
Ответ для31082010
Ні, не хочу.
Я приїхала в Київ в 2000, то моя зп в школі була 25 Дол, а зйом - від 50 за однокімнатну. Зараз один до одного. Норм. Діти знімають на К Волинському взагалі за 6, але шукали пару місяців
Ответ дляArtPix фотовышивка
Просто відкрила олх по вишневому і побачила, що нижче немає
На троєщину не орієнтувалася
Тим більше вишневе є зручніше ніж троєщина, для студентів так точно. Всі універи ближче
На троєщину не орієнтувалася
Alisa.Alisa• 23 января 2025
Ответ для31082010
На троєщину не орієнтувалася
Так і проїзд звідси коштує шалених грошей. Краще вже Троєщина, це я Вам я мешканка Вишневого кажу.
ArtPix фотовышивка• 23 января 2025
Ответ для31082010
На троєщину не орієнтувалася
Я знайшла пару десятків варіантів здачі нижче 9000 грн ( скориставшись параметрами до 9000 грн )
Alisa.Alisa• 23 января 2025
Ответ для31082010
А електричка? 15 грн і ти гарантовано через 17хв у центрі, біля метро, без пробок
Ну то Ви так вважаєте, Ви ще сядьте в неї, вона переповнена вже приїджає сюди.
Ответ дляArtPix фотовышивка
Так, це смарт квартири, біля черрі молл. В них все на електриці, а електричка в цьому будинку за промисловим тарифом, в місяць шалена сума, або південна сторона, що завжди була трохи дешевше
Wendy Rhoades• 23 января 2025
Ответ дляElenaMari
И это при зарплатах 15000 гр, точно у нас богатый народ
так и за границей мало кто на низкооплачиваемых работах может сам снимать 1-ком квартиру. Часто з/п одного члена семьи идет на аренду, а на з/п второго - живут.
Vittoria66• 23 января 2025
Ответ дляArtPix фотовышивка
От Ви зніміть за 6-7 тисяч однокімнатну на Троещіні і, потім, нам розкажете.
Обʼяви можете тут не кидати, так як по таким цінам все заманухи.
Там за ці гроші навіть гостинну вже не знімеш, бо користуються великим попитом через низьку комуналку.
Что вас удивляет? Да, цена на аренду повышается, потому что есть спрос. Ну и Робин гудами люди быть не хотят, потому что поживут квартиранты на 30 тысяч прибыли пару месяцев, а ущерба могут нанести на 300 тысяч. Сейчас даже косметический ремонт, мебель самая простая - стоит весьма немало
ArtPix фотовышивка• 23 января 2025
Ответ дляVittoria66
Тобто, Ви хочете сказати, шо пишуть одну ціну, а по факту інша? Який в тому сенс?
Ні, можливо і є такі випадки, але я не думаю, що це стала статистика.
Vittoria66• 23 января 2025
Ответ дляArtPix фотовышивка
Це саме стала статистика, тому що ріелтори і до війни таким чином шукала клієнтів. Людина дзвонить, а їй відповідають що квартира вже арендована і пропонують дорожчі варіанти. Дивно, що Ви цього не знаєте. Зараз, взагалі, багато ріелторів публікують « обʼяви від хазяїв», а потім випливає, що це посередник який хоче свою комісію.
Lydmila408• 23 января 2025
Ответ для_Твоя_подруга
Фантастическая история
Развлекуха у риелторов..
Lydmila408• 23 января 2025
Ответ дляSantaMonika
Як би логічно, переселенців все більше, житла все менше.
Ціни ростуть
Да да..
Переселенці по 20 штук знимуть..
.
Не смішить.
Сама переселенка..
В селах за дешево і на працю возить автобус в Вінницю..переселенців тут яблуку ніде впасти..
Переселенці по 20 штук знимуть..
.
Не смішить.
Сама переселенка..
SantaMonika• 23 января 2025
Ответ дляLydmila408
Да да..
Переселенці по 20 штук знимуть..
.
Не смішить.
Сама переселенка..
Переселенці по 20 штук знимуть..
.
Не смішить.
Сама переселенка..
То не смійтесь. І не всі знімають за 20, і за 30 знімають
В нас поряд будинок зняли за 38
На автобусах не їздять, на авто звичайно. Є різні переселенці, не всі живуть в селах
В нас поряд будинок зняли за 38