Поддакиваю иногДА• 23 января 2025

Вечеря для схуднення

Суть, що в тарілці 250 г, 3 рази в день, без перекусів. Бажано без булок, цукерок і т.п. Іноді щось таке можна , трішечки. Поки тиждень тримаюся, 2,5 кг пішло. Вага величезна. Легка фізкульиура поки.
Лагшмивара• 23 января 2025
Ответ дляволосатое стекло
Поясніть, будь ласка, можна їсти 750 г їжі в день, при цьому байдуже на калорійність цієї їжі?
Нет конечно
Глаза_в_3_карата• 23 января 2025
Ответ дляПацака-задирака
Ужин чудесный. Но не поздно ли? Хотя бы до 18 справляться нужно... А мне лично до 17 максимум )
Я чуть пельмешками не подавилась
Пацака-задирака• 23 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А ви не працюєте?
Нет
Пацака-задирака• 23 января 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я чуть пельмешками не подавилась
Классно вам )
Глаза_в_3_карата• 23 января 2025
Ответ дляПацака-задирака
Классно вам )
Не жалуюсь
Луковая• 23 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
А где углеводы?
На ужин , для похудения😁?
КАПСЛОЧНИЦА• 23 января 2025
Не розумію цих знущань над собою
Це гарантований зрив в кращому випадку,в гіршому наберете ще більше

Я схудла на 53 кг у 2015 році,просто вирахувавши свою норму калорій в день і зробивши дефіцит,не обмежуючи себе у улюблених продуктах
і без цієї дурні «до 18.00»
Дотримуюсь своєї норми і вага незмінна всі ці 10 років
КАПСЛОЧНИЦА• 23 января 2025
Ответ дляЛуковая
На ужин , для похудения😁?
Представьте себе,да
можно и мак в 12 часов ночи есть,не это важно,а общая суточная калорийность,активность и соотношение бжу
автор Поддакиваю иногДА • 23 января 2025
Ответ дляЗабагаловка
вот і у мене проблеми зі шлунком. так люди пьють каву просто на сніданок. а мені треба з молоком тому йде як перекус
Я на пустий взагалі не п´ю, після сніданку лише.
Забагаловка• 23 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
так я кажу про каву після сніданку. мені треба це в перекус бо з хворим шлунком каву можно тільки з молоком а це окремий прийом їжи
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Не розумію цих знущань над собою

і без цієї дурні «до 18.00»
Це те ж саме, що можна все, але не відрами.
Ответ дляЗабагаловка
Я чорну п´ю.
Забагаловка• 23 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я чорну п´ю.
вам дуже пощастило -))) у мене проблеми зі шлунком саме із-за кави на голодний шлунок в юности...
Ответ дляЗабагаловка
В мене із-за дієти в юності.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 января 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну не зовсім так ))бо часто люди думають «та скільки там тих калорій» умовно у шматочку ковбаси чи цукерки,а насправді там 200+,приховані калорії у напоях,які часто забувають враховувати взагалі і тд
з підрахунком ти чітко розумієш що і скільки тобі можна,або чим замінити той чи інший продукт,щоб вийти на потрібний результат
але це мій досвід,у кожного свій шлях
Щиро бажаю вам успіху)
СкиниУскачи!• 23 января 2025
Ответ дляЛуковая
На ужин , для похудения😁?
Угу...
Ем и худею, представляете.
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
але це мій досвід,у кожного свій шлях
Щиро бажаю вам успіху)
Дякую, ще калорії рахувати, то я їсти не буду ))).