Полуничка• Изменено 25 января в 16:49
Солодкоїжка на схудненні. Дуже тяжко
Я по життю дуже люблю солодке. Зараз на дефіциті+спорт. Схудла вже на 10 кг. Але ця щоденна тяга до солодкого так вимотує. Так хочеться шоколаду чи якогось батончика. Мені радили їсти більше вуглеводів, нібито від них тяга зменшується. Але сорі, гречка чи рис то не рафаелло чи навіть ’ромашка’. Хто ще любитель солодкого на схудненні, як справляється? Чи є в раціоні якісь протеїнові батончики, печиво чи просто терпите?
сладкий_ноябрь• 25 января в 16:49
Вам не казали, що при схудненні важлива кількість калорій і при цьому їсти ви можете абсолютно все.
Редиска Я• 25 января в 16:51
Позволяю себе сладкое тоже, черный шоколад. Просто в рамках своей нормы калорий.
Полуничка
• 25 января в 16:51
Ответ длясладкий_ноябрь
Казали. Але навіть наприклад протеїновий батончик - 150/180 ккал в середньому
сладкий_ноябрь• 25 января в 16:53
Ответ дляПолуничка
Ну то зʼїсте менше іншого чогось вже зʼїсте шоколад
Я взагалі проблеми не бачу.
Дівчина заглядєніє• 25 января в 16:54
Ответ дляИрина_Б_
ну не килограмм, но сбить аскому- зефиркой, желешкой или кусочком шоколада можно
Що таке аскома?
Полуничка
• 25 января в 16:54
Ответ дляБез QR коду
Сколько вы дней без сладкого?
2,5 місяці. Я без хлібу і мучного з легкістю можу жити. По життю взагалі всю їжу їм без хліба, а от солодке, то як наркотик
Без QR коду• 25 января в 16:55
Ответ дляПолуничка
Эх, а говорят организм привыкает за две недели
сладкий_ноябрь• 25 января в 16:55
Ответ дляПолуничка
Якщо ви будете себе жорстоко обмежувати, то зірветеся в наберете ще більше, ніж було
Повітруля• 25 января в 16:56
Ответ дляБез QR коду
Врут, нифига он не привыкает и не важно сколько времени проходит. Только даешь слабину и все не остановиться.
Полуничка
• 25 января в 17:00
Ответ дляБулькаю
їм солодощі для діабетиків, чорний шоколад, пастилу із фруктів
До речі що чорний шоколад, що молочний мають майже однакову калорійність
Полуничка
• 25 января в 17:02
Ответ дляБез QR коду
Неправда. Потрібно щоденно себе контролювати
ЛюбимаЯНЬ• 25 января в 17:03
Ответ дляПолуничка
Ну і? Включіть замість чогось.
Я їм зефір домашній 1 шт зранку чи батончик кокосовий. Щодня
Полуничка
• 25 января в 17:03
Ответ дляИрина-bbd0
Ваша проблема не в сладкоежскости
А якщо я все своє життя любила солодке?
Полуничка
• 25 января в 17:04
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну і? Включіть замість чогось.
І худнете? А який батончик кокосовий?
ЛюбимаЯНЬ• 25 января в 17:04
Ответ дляПолуничка
Чопний шоколад 80+% . 1 долька. Його багато не зїсиш
ЛюбимаЯНЬ• 25 января в 17:05
Ответ дляПолуничка
І худнете? А який батончик кокосовий?
Сама роблю.
ЛюбимаЯНЬ• 25 января в 17:05
Ответ дляПолуничка
І худнете? А який батончик кокосовий?
Да. Я їм в дні тренувань
Мудрецыха мира• 25 января в 17:06
Ответ длясладкий_ноябрь
Згодна з вами
Булькаю• 25 января в 17:06
Ответ дляПолуничка
в чорному меньш цукру
Мию вікна у мороз• 25 января в 17:10
Алгоколику ещё сложней. Десятку скинула тоже и без спиртного скучно и уныло. Я ем сладости каждый день до 14:00. Вот наполеон спекла, завтра с кофейком утром кусок съем и спокойно буду продолжать худеть. А вы сорветесь рано или поздно.
Мудрецыха мира• 25 января в 17:10
Якщо вже вирішили собі солодке,то хоча б таке,щоб хоча б не пусті калорії були,а вітаміни.Я собі купляю,щоб не їсти ’прості пусті калорії’.Це тільки в ’АТБ’ продають. Ще є такі сині,але в мене закінчилися.
Мудрецыха мира• 25 января в 17:11
Так,це дуже калорійні батончики,як Снікерс або Баунті.Але вони хоча б вітамінізовані на відміну від них.А це що,хіба не плюс?