А ось і я• 23 января 2025

Я, звичайно, не перевіряла це на граматику, проте

— Що?! — голосом, повним шоку запитала Нерейва.
— Так-так, знаю, неочікувано, але й для мене це стало новиною...
— Ану, розкажи подетальніше. — майже наказовим тоном промовила Нерейва та жестом запросила Астрагора до кімнати. — Як був мраззю, так і залишився…
Відкусивши шоколадне зі шматочками апельсинової м´якоті фірмове печиво Нерейви, Астрагор сказав:
— До речі, хто вагітний — так це я.
Над столом повисла мовчанка.
— Це такий жарт, так? — у надії протягнула Нерейва. На шокований вираз обличчя жінки було боляче дивитися.
— Ні, не жарт. — лаконічно відповів на це Астрагор. — Та й чого питати? Я ж відразу повірив, що у тебе буде дитина.
— Ах, ну ти й порівняв — жіночу вагітність та чоловічу…
— Не треба поводити себе, як остання мразь, будь ласка. — з крижаним спокоєм відповів Астрагор.
Нерейва задихнулася від обурення.
— Я розумію, що у тебе зараз гормони бушують, але навіть я собі такого не дозволяла казати!
Астрагор дістав пачку цигарок «George Karelias and sons».
— О, серйозно? А що це тоді було пів години тому?
— Та я тоді чаєм поперхнулася, а ти, безсовісний, не допомагав! Всі нормальні люди зобов´язані мінімально піклуватися одне про одного… До речі, нічогенький такий з тебе батько, — додала вона, сковзнувши поглядом по коробочці.
— По-перше я навіть не людина. По-друге, що ще я зобов´язаний робити, гм?
Астрагор витягнув цигарку, запалив її вогники з пальців та, затягнувшись, пустив дим прямо чорноволосій в обличчя.
Його обличчя не мало ні сліду каяття.
Це вже було останньою краплею для Нерейви.
Її рука дала такого ляпаса Астрагору, що він відлунням загудів по всій кімнаті.
— Пішов геть з мого дому! — гарикнула Нерейва. — Поки я тебе бити не почала.
— Все-все, іду-іду. — Астрагор підхопився з місця, біжучи до дверей, оббитих шкірою, але дещо йому завадило. Справа стояли відкриті двері у кімнату, що, судячи по яскравим малюнкам на стінах та яслам, була дитячою. А на килимку, так близько біля порогу, лежала, борюкаючись, дитина. Астрагор неволі підійшов до неї, щоб розгледіти.
Хлопчик був середнього для немовляти росту, весь одягнений у біле. Очі його були фісташково-зеленими, а з волосся вже вибивався золотавий чубчик. Рот посміхався — все-таки добре, що маленький Нортон був ще замалим для того, щоб зрозуміти, що відбувалося. Тобто відбувається.
— Норте, — сказав Астрагор, трохи нагнувшись, щоб зменшити різницю у їх висоті, — а ти знаєш, що твоя мама є ще твоєю сест…
— ЗАБИРАЙСЯ ЗВІДСИ! — наказала вона, копнувши Астрагора так, що він аж полетів за поріг дверей її кімнати.
— Ауч… Боляче.
НеВРотик• 23 января 2025
Що це за набір слів?
Потребую апгрейду• 23 января 2025
знов ші?
Усатая полосатая• 23 января 2025
Що це? ))) нерейва, астрогор?)))
Усатая полосатая• 23 января 2025
....
Її рука дала такого ляпаса Астрагору, що він відлунням загудів по всій кімнаті.....
Тут ще і руки окремо живуть))) зазвичай дають ляпаса і так рукою, а не ногою, і не рука дає, а людина.
Хто цю тупню написав?)))
Донька подруги• 23 января 2025
Поток сознания.
Мост_Устал• 23 января 2025
Это ИИ, да? Прочитала пару фраз в начале, пару в середине и в конце. Какое тз нужно было ему задать чтобы он выдал это?
Я вся ваша• 23 января 2025
Якийсь генератор випадкових слів.