Жирафовое варьенье• 24 января в 01:20
Камін
Якщо камін без дверцят,він виділяє дим в кімнату?
Спілий баклажан• 24 января в 08:34
Трошки диму буде в будь-якому разі. І справа не в тому, як зроблено камін, а в перепадах атмосферного тиску. В вогку погоду з туманами може затягувати в будинок. В морозну або суху - ні зазвичай.
Вам краще порадитись зі спеціалістом, у мене батьки живуть в приватному будинку у Львові, нещодавно замовив їм камінну піч камін з водяним контуром, спочатку сперечались, але потім порадились зі спеціалістом сказав, гарний вибір, батькам відразу не сподобався камін, який я їм придбав але сплинув час і вони були вдячні за такий вибір, їм дуже сподобався камін, навіть сусідці порадили сайт, та не довго думаючи замовила такий же самий камін собі в будинок, ось сайт, з якого замовляв батькам