Чудовий каламбур• 24 января в 07:50
Посоветуйте тушь для бровей
С эффектом укладки. Желательно, чтобы брови оставались мягкими и не слипались, как от гелей))ценовой сегмент-любой, не принципиально
Губной рояль• 24 января в 08:13
подобається,але в такому вигляді в продажу не знайшла,мабуть,змінили пакування. Вище Вам радили,може це він )
Столічна штучка• 24 января в 08:30
В мене Pupa 001 тон. Але щось на сайтах усюди немає в наявності. Я в Єві купувала десь на початку грудня
Чудовий каламбур
• 24 января в 08:33
Ответ длятяжкаялюдина
Таку купила, по відгукам, вкладає добре
Спасибо
Чудовий каламбур
• 24 января в 08:34
Ответ дляГубной рояль
Я поищу сейчас, спасибо
Чудовий каламбур
• 24 января в 08:35
Ответ дляСтолічна штучка
У меня была такая, рассматривала как вариант, но не нашла нигде почему-то
Столічна штучка• 24 января в 08:38
Ответ дляЧудовий каламбур
Можливо зняли з виробництва. На Нотіно теж його немає