Царевна_несушка• 24 января 2025

Не знаю як мені бути чи маю ще право продовжити декретну відпустку

У мене двоє дітей старша ходить в другий клас а менший дома зі мною йому 4 роки ось буде в нього вроджена вада серця на рік продовжувала декретну відпустку і бачу що у мене і далі ніяк не виходить вийти на роботу бо в мене робота трьох змінна а в сезон взагалі по 12 годин працюємо допомагає тільки мама посидіти трішки з меншим поки я старшу відведу в школу і заберу більше в мене нікого немає чоловік на війні мама з двома не зможить сидіти і ще щоб і старшу водити і заберати зі школи і з меншим сидіти в неї проблеми з ногами і з зором а тепер ще і діабет ці всі хвороби загострив. Я надіялась що чоловіка спишуть так як теж за три роки на війні уграв здоров´я але йому дали тільки обмеженого і все. Взагалі не знаю як бути далі без роботи залишитись теж страшно особливо коли ще і заощадження вже закінчуються вже і депозит зняла який клала на дітей. Мені вже не зручно до начальниці телефонувати проситись щоб хоча б ще на пів року продовжили декретну відпустку 🥺
мистерЛяпсус• 24 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Поліклініку хотіли закрити але так як люди погодились її забезпечувати то поки ще тримають але там так лікують що толку від неї мало
Ну у вас мабуть смт? Бо в селі максимум медпункт може бути. Якщо смт, то у вас же є якась сфера послуг, типу перукарні, кавʼярні і всяке інше? Десь мають бути вакансії ж.
Дюйм оф о4ка• 24 января 2025
Ответ дляМетелик
Автор, щоб давати поради, треба розуміти що конкретно хочете ви? Побути ще вдома в декреті?
Автор скоріш за все хоче сидіти вдома, але щоб це не виглядало, ніби вона так хоче, а наче так обставини склалися
автор Царевна_несушка • 24 января 2025
Ответ дляМетелик
Хочу вийти на роботу тому що фінанси закінчуються але бачу що якщо я зараз вийду на роботу то мене просто звільнять тому що буду постійно брати за свій рахунок бо дитина в школу ходить пару днів, поки у сховищі не посидять а потім з простудою, або ангіною або ще з чимось дві неділі на лікарняному і ще і меншому принесе. А хто мене буде так тримати. То хотіла ще хоча б на пів року продовжити декрет але теж не знаю чи начальниця дасть добро.
Метелик• 24 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Ні якщо навіть і піде в садочок то графік роботи такий що немає як ні відвезти ні забрати
Ну тобто вийти на цю роботу ви не зможете ні тепер ні пізніше?
Тоді беріть нову довідку, пишіть заяву і продовжуйте декрет. Не бачу сенсу у дзвінках, це ваше законне право, начальник не може не погодити це.
мистерЛяпсус• 24 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Так нащо ви тримаєтеся за ту роботу? З двома дітьми ви зможете вийти на роботу не раніше ніж 3-4 роки, а то в більше. Ніхто тримати вас не буде стільки років. Звільняйтесь та сидить з дитиною. Все одно стаж вам не йде.
мистерЛяпсус• 24 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Вам не потрібне добро ніяке. Але півроку це не вирішення проблеми.
автор Царевна_несушка • 24 января 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Перукарні є але вони там самі прибирають в них перукарні в своєму будинку. А в магазинах все зайнято там дівчата молоді після училищ працюють їм якраз такі потрібні молоді без дітей
мистерЛяпсус• 24 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Хто хоче шукає можливості, хто не хоче - причини
На вашому елеваторі невже немає ніякого адмін персоналу, який працює з 9до 18? Секретутки і таке інше? Не можна перевестися?
автор Царевна_несушка • 24 января 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Сидіти вдома це якраз найгірший варіант тому що гроші закінчуються. А те що дійсно виходу немає то це так і є. Просто від безвиході не знаю що робити
ДелиВерка• 24 января 2025
Ответ дляДетские_Будут?
так завжди було, якщо довше трьох років
не було такого, після 3-х років потрібне заключення педіатра, що дититна частохворіюча і потребує догляду. Але мені дивно інше: у мого племінника дитина теж з вродженою вадою серця, в грудні зробили операцію. Всі 14 років у дитини інвалідність.
автор Царевна_несушка • 24 января 2025
Ответ дляМетелик
Просто боюсь щоб не звільнили
Метелик• 24 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Я вам трішки поясню, як виглядає ’дати добро’. Ви приносите заяву і довідку від лікаря і начальник там пише резолюцію (типу погоджено). Якщо підприємство невелике, то взагалі ніякими резолюціями не заморочуються, оформлюють і все.
Вони НЕ МОЖУТЬ не дати вам цю відпустку.
Ну це ніби ви прийдете в супермаркет, а касир вам хліб не продасть, бо ви лівша.
ДелиВерка• 24 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Заключення є але я телефонувала у відділ кадрів щоб віддати і написати заяву на продовження відпустки то мені там сказали телефонуй до начальниці якщо вона розрішить то тоді приходь пиши заяву
з такою довідкою вам зобов’язані продовжити, а не ’якщо вона розрішить’. це раз. Інша справа, що посада не буде збережена
автор Царевна_несушка • 24 января 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Тому що більше ніде не знайду роботи
Дюйм оф о4ка• 24 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Є онлайн-робота. Інтернет же у вас є? Часто бачу оголошення про пошуки менеджера в інтернет-магазині або деякі кол-центри працюють онлайн.
ДелиВерка• 24 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Ні не ходить так як у нього вада серця то його в садочок не приймають кажуть що в них умови для нього не підходять
Ви дитині оформили інвалідність?
автор Царевна_несушка • 24 января 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Ні в нас лише один бухгалтер, один кадровик, начальник лабораторії і начальник дільниці це весь адмін персонал. Там на весь елеватор лише 50 працівників
Метелик• 24 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Тому що більше ніде не знайду роботи
Ой, Автор. Більше схоже, що ви і шукати її не хочете. Дві сторінки повідомлень ’нічого не вийде’ і жодного про те, що ви вже зробили.
Де ви вже шукали роботу? Які відмови отримали і чому?
ДелиВерка• 24 января 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
І при цьому в селище є садок, школа і поліклініка. Непогане таке селище.
І що? В моєму селі теж є школа, причому опорна, на 600 дітей, є садок на 100 дітей, відкритий у 2020 році, і амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Тим не менше, з виробництва є тільки ФОП, що збирає вікна і ФОП-пилорама
ДелиВерка• 24 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
тоді який сенс продовжувати декрет?
Метелик• 24 января 2025
Ответ дляДелиВерка
Значить є робочі місця вчителів, бібліотекаря, прибиральниць...
ДелиВерка• 24 января 2025
Ответ дляМетелик
Удалено администрацией...
Дюйм оф о4ка• 24 января 2025
Ответ дляДелиВерка
Удалено администрацией...
Я вже вище відповідала автору - є онлайн-робота. Але автор мабуть буде шукати відмовки і на цей вид діяльності
ДелиВерка• 24 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
вам не потрібне ніяке ’добро’, якщо у Вас є довідка від лікаря
ДелиВерка• 24 января 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
автор поки що написала тільки про роботу з виходом фізично на робоче місце. І в її ситуації це дійсно нереально при такому графіку. Але браві робІтниці завжди додумують щось своє
автор Царевна_несушка • 24 января 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Якби ж то провірені роботодавці бо ті з якими я зв´язувалась виявлялись просто шахраї то якусь передоплату требують то ще щось. З двома зв´язалась наче почали оформляти а потім сказали нам потрібні реквізити вашої карти щоб зарплату начисляти ще й підозріло мені здалось як вони запитали у вас же карта не пуста а то нарахування не зможуть прийти добре що я дала їм карту якою вже давно не користувалась і тут з банку приходить повідомлення вашу картку заблоковано по ній наче якась там підозріла активність була я так і зрозуміла яка активність і більше ці роботодавці зі мною не зв´язувались.
автор Царевна_несушка • 24 января 2025
Ответ дляДелиВерка
Ви дитині оформили інвалідність?
Ні, нам інвалідність не дають в обласній лікарні кардіолог так і сказала радійте тому що ваша дитина не синіє не задихається і можить ходити а не ви за гроші переживаєте. Ото якось так. Мені навіть не зручно стало що я запитала таке як наче я навмисне хочу щоб моя дитина була інвалідом для того щоб гроші отримувати.
Метелик• 24 января 2025
Ответ дляДелиВерка
Удалено администрацией...
А з чого б це ви вирішили мені нахамити?
В депресивному регіоні не буває опорних шкіл на 600 дітей. Бо якщо роботи дійсно немає, то люди просто мігрують туди, де вона є.
Міста-привиди, типу Орбіти, тому яскравий приклад.
Я маю великий досвід в сфері управління персоналом, тому знаю, що ’нема роботи’ це в основному в тих, хто жодного резюме не надіслав і на жодну співбесіду не сходив.
автор Царевна_несушка • 24 января 2025
Ответ дляМетелик
В нас в селищі роботи немає в другому місті є комбінат де беруть на роботу але туди потрібно їздити ну то таке вони доставляють але там робота що вдома взагалі не буваєш а з двома дітьми це взагалі не варіант. В нас можна підти до селищного голови вона влаштує але ж зарплата 1500 грн як я можу за них прожити з двома дітьми яких потрібно вдягнути, накормити
ДелиВерка• 24 января 2025
Ответ дляМетелик
вам ніхто не хамив, а просто констатував факт, що великому управлінцю в сфері управління персоналом недоступні для розуміння елементарні речі. І я привела приклад не депресивного регіону, а звичайного, не промислового. де опорна школа в селі на 600 дітей - це значить, що туди звозять дітей з навколишніх сіл. всього лиш, де населення зменшується рекордними темпами.
Так що такий собі ваш ’досвід’... власне, його видно з Ваших постів