Царевна_несушка• 24 января в 13:23
Не знаю як мені бути чи маю ще право продовжити декретну відпустку
У мене двоє дітей старша ходить в другий клас а менший дома зі мною йому 4 роки ось буде в нього вроджена вада серця на рік продовжувала декретну відпустку і бачу що у мене і далі ніяк не виходить вийти на роботу бо в мене робота трьох змінна а в сезон взагалі по 12 годин працюємо допомагає тільки мама посидіти трішки з меншим поки я старшу відведу в школу і заберу більше в мене нікого немає чоловік на війні мама з двома не зможить сидіти і ще щоб і старшу водити і заберати зі школи і з меншим сидіти в неї проблеми з ногами і з зором а тепер ще і діабет ці всі хвороби загострив. Я надіялась що чоловіка спишуть так як теж за три роки на війні уграв здоров´я але йому дали тільки обмеженого і все. Взагалі не знаю як бути далі без роботи залишитись теж страшно особливо коли ще і заощадження вже закінчуються вже і депозит зняла який клала на дітей. Мені вже не зручно до начальниці телефонувати проситись щоб хоча б ще на пів року продовжили декретну відпустку 🥺
Встидаюся запитать• 24 января в 13:26
Це ж не начальниця продовдує декрет, ви щось плутаєте. Має бути заключення педіатра
Детские_Будут?• 24 января в 13:26
ви маєте право й до 6 років бути в декреті. Але можете не вийти на те місце, з якого йшли. Вам просто збережуть робоче місце, а не посаду.
Ніколи не збрешу• 24 января в 13:27
Ответ дляДетские_Будут?
З яких це пір такі новшества?
Детские_Будут?• 24 января в 13:28
Ответ дляНіколи не збрешу
З яких це пір такі новшества?
так завжди було, якщо довше трьох років
Дюйм оф о4ка• 24 января в 13:28
А може батьки чоловіка можуть допомогти? Чи як варіант знайти роботу з іншим графіком
Готова до другої• 24 января в 13:31
Ответ дляНіколи не збрешу
З яких це пір такі новшества?
Так было всегда.
Царевна_несушка
• 24 января в 13:31
Ответ дляВстидаюся запитать
Заключення є але я телефонувала у відділ кадрів щоб віддати і написати заяву на продовження відпустки то мені там сказали телефонуй до начальниці якщо вона розрішить то тоді приходь пиши заяву
Царевна_несушка
• 24 января в 13:32
Ответ дляДетские_Будут?
У нас там просто більше немає мість куди можуть перевести
Царевна_несушка
• 24 января в 13:33
Ответ дляДюйм оф о4ка
У нас інших робіт немає. Чоловіка батьки померли
Готова до другої• 24 января в 13:33
Ответ дляЦаревна_несушка
То телефонуйте, а краще під´їхати.
А малий не ходе в садок?
Щедрик• 24 января в 13:35
Ответ дляЦаревна_несушка
Вы должны написать заявление,в отделе кадров должна быть бумага,можно еще копию заключения педиатра.Не надо доверять устным договорённостям.
Если срок отпуска, указанный в соответствующем приказе, истек, а ребенок и в дальнейшем нуждается в домашнем уходе, работник может предоставить новое медицинское заключение и снова продлить отпуск по уходу. Работодатель обязан продлить отпуск по заявлению работника.
Царевна_несушка
• 24 января в 13:35
Ответ дляГотова до другої
То телефонуйте, а краще під´їхати.
А малий не ходе в садок?
Ні не ходить так як у нього вада серця то його в садочок не приймають кажуть що в них умови для нього не підходять
Пишу_граммотно!• 24 января в 13:36
Ответ дляЦаревна_несушка
Как это условия не подходят???
Если врач дал заключение, что он может посещать сад, то как его могут не взять?
Готова до другої• 24 января в 13:36
Ответ дляЦаревна_несушка
Я читала про ваду. І що дійсно не можна? Що вам в інституті серця кажуть?
Дюйм оф о4ка• 24 января в 13:37
Ответ дляЦаревна_несушка
Де там у вас? Ви в селі на 10 чоловік живите?
Царевна_несушка
• 24 января в 13:37
Ответ дляЩедрик
В мене висновок з лікарні що дитина потребує догляду він видається кожні 6 місяців.
Щедрик• 24 января в 13:38
Ответ дляЦаревна_несушка
Делаете копию и пишите заявление
Царевна_несушка
• 24 января в 13:40
Ответ дляПишу_граммотно!
Как это условия не подходят???
Лікар дає заключення але в заключенні написано що вроджена вада серця і можливо через це в садочку бояться приймати нас
Царевна_несушка
• 24 января в 13:42
Ответ дляГотова до другої
Сказали що з операцією поки що почекаємо наче ще вік дозволяє спостерігатися кожні пів року
мистерЛяпсус• 24 января в 13:43
Ответ дляЦаревна_несушка
Якщо лікар дозволяє відвідувати садочок, то в садочку не мають права вам відмовляти.
Царевна_несушка
• 24 января в 13:45
Ответ дляДюйм оф о4ка
Невеличке селище на все селище тільки один елеватор і все а то магазини
мистерЛяпсус• 24 января в 13:45
Ответ дляЦаревна_несушка
Ніякій дозвіл не потрібен. Пишете заяву, прикладаєте висновок лікаря и все. Максимум - це повідомити начальниці що ви продовжуєте відпустку далі.
мистерЛяпсус• 24 января в 13:46
Ответ дляЦаревна_несушка
А в магазинах неможна працювати?
Дюйм оф о4ка• 24 января в 13:47
Ответ дляЦаревна_несушка
І при цьому в селище є садок, школа і поліклініка. Непогане таке селище.
Метелик• 24 января в 13:48
Ответ дляПишу_граммотно!
Как это условия не подходят???
Ну дивіться, логічно так і має бути, або дитина потребує догляду, мамі на цій підставі продовжують декрет і вона знаходиться вдома з дитиною. Якщо дитина може відвідувати дитячий садок то на якій підставі продовжувати декрет?
Царевна_несушка
• 24 января в 13:48
Ответ длямистерЛяпсус
А в магазинах неможна працювати?
В магазинах можна але там вакансії всі зайняті
мистерЛяпсус• 24 января в 13:49
Ответ дляМетелик
Ну то якщо візьмуть у садок, то автор зможе вийти на роботу.
Царевна_несушка
• 24 января в 13:49
Ответ дляДюйм оф о4ка
Поліклініку хотіли закрити але так як люди погодились її забезпечувати то поки ще тримають але там так лікують що толку від неї мало
Метелик• 24 января в 13:49
Ответ дляЦаревна_несушка
Автор, щоб давати поради, треба розуміти що конкретно хочете ви? Побути ще вдома в декреті?
Царевна_несушка
• 24 января в 13:51
Ответ длямистерЛяпсус
Ні якщо навіть і піде в садочок то графік роботи такий що немає як ні відвезти ні забрати