Большой секретик• 27 января 2025

Чоловік думає за другу дитину

Для мене це шок

Так як в нас є вже дитина із аутизмом ,це дуже важко морально ти щось питаєш в дитини,а відповіді 0 діалога немає абсолютно ніякого не зрозуміло ,що хоче дитина ,або про що думає, нічого не розказує
Чоловік каже не потрібно думати, потрібно робити дітей не дивлячись ні на що,мені така позиція здається дещо інфальтильною ,хоча це він мені часто каже,що я інфальтильна

Через діагноз дитини він не хоче,щоб я пішла на хоч якусь роботу аргументуючи це тим ,що потрібно дивитися за дитиною в ті години коли він вдома після занять та садку
Та що мої 20 тисяч нічого не змінять для бюджету сім´ї,що це копійки

За ці роки набрала суттєво ваги та п´ю давно ад,коли дитина в садку часто лягаю спати вдень так як не знаю чим мені зайнятися,не хочу вчитися на права та вчити англійську ,все якось набридло в чотирьох стінах за роки,щей в квартирі

Ну куди сюди ще друга дитина?
Є купу інших діагнозів,про що він думає я взагалі не розумію це все страшні ризики навіть ще більші.

Зазвичай чоловіки не хочу від жінки ,яка народила хвору дитину більше дітей та навіть розлучаються,в нас якось дивно
Добра всем!• 27 января 2025
Так а нащо йому ще дитина?
Я_з_Франека• 27 января 2025
А с чего вы взяли,что второго он хочет с вами?
Миллениалка• 27 января 2025
Хочет и хочет. Вам-то что с этого? Это же вам носить, рожать и ночами не спать.
Пацаааааааан• 27 января 2025
А пусть он вместо вас посидит дома. Тоже считаю , что у вашего муда инфантильная позиция
Я бы не под каким предлогом больше не рожала
Коварная Зая• 27 января 2025
Яка у вас каша в голові
asterisk_• 27 января 2025
Ответ дляДобра всем!
Так а нащо йому ще дитина?
Странный вопрос. Зачем люди рожают второго / третьего / пятого ребенка ?
Коварная Зая• 27 января 2025
Займіться собою, і не прикривайтесь аутизмом дитини. Якщо дитина ходить до садочку, то шо заважає вам худнути, навчатись, розвиватись?
А там може і інтерес до життя з´явиться. Може він вас таким чином хоче витягнути з вашого ’дня сурка’
Гербарія сушу• 27 января 2025
Если финансы и ресурсы позволяют и есть желание обоих родителей.
Консультация генетика, возможно рождение здорового ребенка.
Вічний двигун• 27 января 2025
Взагалі знаю , що народжують спеціально другу дитину, щоб коли батьки не зможуть вже пригледіти, брат чи сестра пригледять на старості....
Карпатський грибар• 27 января 2025
Девочка говорит:
- Мама, давай заведем сестренку!
- Я не против, но папа не разрешает.
- А вот папа уедет в командировку, а мы потихоньку и заведем!
Коварная Зая• 27 января 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3667754?utm...

Ваша тема? Дуже стиль написання схожий
So_so• 27 января 2025
Пусть для начала хоть раз с Вами и ребенком в отпуск съездит.
А в остальном, Вам всего 24 года, пора взрослеть и умнеть. Время родить второго ребенка полно, сосредоточьтесь на своем мышлении и своём образе жизни.
празники не помню• 27 января 2025
20тис. це теж потрібні гроші!
Коварная Зая• 27 января 2025
Ответ дляSo_so
Думаєте, що це та сама автор?
So_so• 27 января 2025
Ответ дляКоварная Зая
Думаєте, що це та сама автор?
Конечно.
автор Большой секретик • 27 января 2025
Ответ дляМиллениалка
Мені більше лякає,що інша дитина теж може бути хворою , якщо не аутизм то купу всього іншого не хорошого існує
автор Большой секретик • 27 января 2025
Ответ дляГербарія сушу
Генетик це буде гарантувати народження виключно здорової дитини?
Я думаю,що ні
Svitlo_• 27 января 2025
Я б народила. Здорова дитина принесла б ціль в життя.
Lacrimo• 27 января 2025
Еко в допомогу : вони перевіряють ембріон перед імплантацією. Нічого поганого не бачу в тому, що чоловік хоче. Головне, що на роботу не ганяє при всіх обставинах. Єдине в рандомну генетику не грайтесь, з вірогідністю повтору(
ЗдесяЯ• 27 января 2025
Так это понятно, что муж хочет второго ребёнка. Он хочет хотя бы одного здорового ребёнка иметь. Чтобы хоть какие - то перспективы были на нормальное будущее, на внуков и т.д. Возможно он просто не задумывается, что у вас куча проблем со здоровьем , плюс вы на АД сидите и опять же аутизм у ребёнка передался по наследству от кого - то из родителей или это просто случайность. Озвучьте это всё мужу.
ЗдесяЯ• 27 января 2025
Ответ дляВічний двигун
Да не обязательно чтобы ребёнок приглядывал за братом\сестрой с инвалидностью. Здоровый ребёнок может отказаться досматривать. Но хотя бы одного здорового ребёнка родители хотят иметь. Что тут странного?
ЗдесяЯ• 27 января 2025
Ответ дляБольшой секретик
Так идите к генетику, выясняйте наследственное это у вашего ребёнка или нет.
ЗдесяЯ• 27 января 2025
Ответ дляLacrimo
Вы думаете можно выявить аутизм на стадии эмбриона?
автор Большой секретик • 27 января 2025
Ответ дляSvitlo_
А з чого ви взяли,щоб вона була здоровою?
автор Большой секретик • 27 января 2025
Ответ дляLacrimo
Це дуже дорого
автор Большой секретик • 27 января 2025
Ответ дляLacrimo
Що ви маєте на увазі під останнім реченням?
автор Большой секретик • 27 января 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Так немає гарантії ,що наступна дитина буде здоровою та без аутизму теж ,може бути ще гірше
автор Большой секретик • 27 января 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Яким чином генетик з´ясує чи це спадковість?
Причини ж аутизму невідомо до сих пір
Lacrimo• 27 января 2025
Ответ дляБольшой секретик
Цитата: Так як в нас є вже дитина із аутизмом. Я не знаю, чи на все вони можуть перевірити і передбачити, але багато на що можуть. Все таки більше шансу, що точно здоровою родиться.
ЗдесяЯ• 27 января 2025
Ответ дляБольшой секретик
Так ни у одной женщины нет гарантий , что родится здоровый ребёнок . Ну и прежде , чем решаться на второго надо привести психику и здоровье в норму.