Незламна• 24 января в 15:36
Чи могли б ви залишити дітей чоловікові після розлучення і сплачувати йому
...аліменти?
Добро с Кулаками• 24 января в 16:06
Могла и даже в этом году предлагала. После чего муж обалдел и притих)
Нафаня Маня• 24 января в 16:10
Ответ дляТаПрямТам
Читаю вас і розумію що я зустріла такого чоловіка. Його колишня залишила доньку з ним, правильніше донька сама захотіла залишитися з батьком, а не жити з мамою
Не знаю, скільки прожили вже? Знаєте як буває, щось там здається... Ідеал а потім хоп і малесенький нюансик але терпіти немає сил. Але класний батько.
Нафаня Маня• 24 января в 16:11
Ответ дляНепереможна
Відкинемо мало працює і багато заробляє, бо зазвичай це нереально. Але у всьому іншому ви описали просто хорошого порядного чоловіка.
Если много работает, кто будет с детьми? Будет приходить с работы затурканный и тп. Сил на детей не будет. Выгорит оч быстро. Приведет в дом бабу, которая не будет любить чужих детей и что? Плохо всем.
Скорая помощь• 24 января в 16:11
Я б цього просто не хотіла. Бо дітей народжувала не для того, щоб комусь спихнути. А так він би без проблем впорався. Більш того, йому б було це взагалі нескладно, навіть морально.
Непереможна• 24 января в 16:14
Ответ дляНафаня Маня
Наприклад няня. Моя подруга одна, багато заробляє, діти були з нянею, поки маленькі були.
Говорю-балакаю• 24 января в 16:54
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну й що з того? Я сама без дитини не можу, не залишила б
Ну и? Я за себя писала
Чтооооооооооо?• 24 января в 22:11
Ось зараз, в 40+ - змогла б, розуміючи що це тимчасово і вимушено.
В 24 не змогла, тож тягнула лямку всю молодість(
Зате чоловік насолоджувався по повній, навіть аліментів ніколи не платив.