булоТАЙминуло• 12 января в 19:48
Пільги УБД на комунальні якщо розлучені з чоловіком
Добрий вечір. Чи маю я право на комунальні пільги УБД, якщо розлучені з чоловіком і маємо спільну дитину, яка проживає зі мною? Читаю, що ці пільги надаються членам сімей УБД.
Бритоножка• 12 января в 19:52
Деякі пільги матиме дитина убд, але не комунальні.
Він вам колишній, він вам де-юре стороння особа
Мамина корзиночка• 12 января в 20:00
Ответ дляЖена миллионера
Якщо він прописаний у вас, то можна погратися.
Якщо він власник цього житла, то так, можна спробувати)
Мамина корзиночка• 12 января в 20:00
Ответ дляБайрактара
где эти штаны прописаны?
А чого він штани? Чому так зневажливо? Історію розлучення ми не знаємо. Як і участі тата в матеріальних питаннях дитини.
Ну що ви, мамо!• 12 января в 20:02
Можливо хтось підкаже,чоловік УБД отримує пільги на квартиру яка оформлена на нього,у мене є власна квартира,я також можу отримувати пільги?
Балаболка• 12 января в 20:03
Ответ дляМамина корзиночка
Там не має значення власник чи ні
Мамина корзиночка• 12 января в 20:03
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ні. Пільги лише на одну квартиру, де прописаний чоловік. Навіть якщо у нього декілька квартир, пільги будуть лише в одній, де він формально живе,
Ну що ви, мамо!• 12 января в 20:03
Ответ дляМамина корзиночка
Дякую
Мамина корзиночка• 12 января в 20:05
Ответ дляБалаболка
Там не має значення власник чи ні
Не має, але пільги на НЕ дружину поширюватися не будуть, навіть якщо вони разом живуть. І пільги там насправді не великі.
Жена миллионера• 12 января в 20:07
Ответ дляМамина корзиночка
Скажімо так, якщо є документ про одруження, ніхто не узнає, було на нього розлучення чи ні.
Мамина корзиночка• 12 января в 20:07
Метри кВ рахуються на кожного члена сімʼї ( по 15 здається, точно не памятаю), на цю площу пільга. Все , що вище - по повній ціні. Так само вода - по 2 куби на людину ( здається така цифра) по пільзі, все , що вище- повна ціна. І так далі. Тому знижка реальна відсотків 20 виходить, а не 75, як люблять писати
Мамина корзиночка• 12 января в 20:08
Ответ дляЖена миллионера
Це якщо на пільги до розлучення подали. А якщо подати після розлучення, то все це видно
Птица секретарь• 12 января в 20:21
Ответ дляМамина корзиночка
Неправда))))
Тоска в носках• 12 января в 20:33
Ответ дляПтица секретарь
Неправда))))
Правда. Є норми, по них і рахується знижка , все що понад норму - повна оплвта
Миллениалка• 12 января в 20:38
Ответ дляТоска в носках
норм там виходить, у деяких від 3000 грн.
Звичайно що по нормі рахують, но її досить достатньо.
Птица секретарь• 12 января в 20:46
Ответ дляТоска в носках
Да,нормы есть. Но они совершенно не такие, как вы пишете.
У нас 72 квадрата, 4 человека, зимой льгота полностью покрывает коммуналку. Летом было процентов на 80.
Мамина корзиночка• 12 января в 21:14
Ответ дляПтица секретарь
Неправда))))
Правда . У нас саме так
Мамина корзиночка• 12 января в 21:14
Ответ дляПтица секретарь
А у нас 96 квадратів, троє людей. Покриває відсотків на 25
Мамина корзиночка• 12 января в 21:16
Ответ дляПтица секретарь
По воді норми на людину якісь смішні, один-два куби холодної і гарячої. Я зразу написала, що точних цифр по нормах не памʼятаю. Але 100 відсотків і близько не покривають.
Мамина корзиночка• 12 января в 21:26
Ответ дляПтица секретарь
Можливо ви дуже економні, а ми ні) у нас лише квартплата 1500. Плюс опалення, х/г вода , електрика…