Роздратована шкіра• 24 января в 15:42
Державні поліклініки. Це повна ср..ка.
Записали через місяць після дзвінка, бо все розписано. Мала б попасти на 14:30. Зараз 15:40 і я ще під дверима. До речі, очікую невролога і бачу що мої мігрень від цієї ситуації можуть тільки зачаститися. Дихальні практики пропрацьовую - не допомагає.
Маю ще 30 хвилин і прийдеться просто йти, бо робота. Аааа. Заспокойте😂
Love_Love_Love_• 24 января в 16:19
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А свої помилки ви не бачите? Чи вам можна?
Ну я не практикуючий лікар
ПлюшкамиБалуюсь• 24 января в 16:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну я не практикуючий лікар
Тобто помилки не мають права робити тільки лікарі? А представникам інших професій бути грамотними не потрібно?
ЖонДуан• 24 января в 16:21
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви б хотіли 7 років вчитись по 16 годин в добу щоб заробити 20 тис грн в місяць?
15900 якщо бути точним) зараз трохи менше
Love_Love_Love_• 24 января в 16:24
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
О боооооже
Муркошечка• 24 января в 16:25
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну я не практикуючий лікар
Вы думаете, что врачи какие-то роботы?
Love_Love_Love_• 24 января в 16:25
Ответ дляМуркошечка
Вы думаете, что врачи какие-то роботы?
Шо я думаю описано вище в моїх повідомленнях
Оце так цабе• 24 января в 16:27
Ответ дляЖонДуан
Нсзу взагалі відірвані від життя. Вони і розклад вимагають і щомісяця самі ж ускладнюють роботу в електронній системі, роблячи електронний прийом все довшим.
Лікар не повинен його вносити вночі, тому дякуйте нсзу
Так заклади ніхто і не примушує підписувати з НСЗУ договір
Гл. Амурная• 24 января в 16:34
Ответ дляОце так цабе
Ні! Яких 40 хвилин?
Зараз в Міс це все робиться за 3 хвилини. Їм не потрібно писати консультавні висновки.
Я лікар практикуючий, це дуже просто робиться
Подскажите, возможно ли бесплатно пройти медосмотр для себя? Где про все бемплатные услуги почитать?
Оце так цабе• 24 января в 16:39
Ответ дляГл. Амурная
Вы что-то конкретно, может, хотите пройти?
По идее, много чего можно. Встречала перечень анализов, перечень препаратов по доступним лікам, а так, чтоб перечень обследований, то не попадалось.
Скажите, что нужно и я посмотрю
Тріль!• 24 января в 16:41
а я от мовчки записалася до кардіолога в хелсі, а зараз думаю - треба дзвонити в реєстратуру для підтвердження? талон скачала навсяк
Пэрисхилтонша• 24 января в 16:43
Ответ дляТріль!
А вы с направлением от семейгого?
Пэрисхилтонша• 24 января в 16:45
Ответ дляТріль!
так, звісно
Тогда талона хватит,я тоже сама записываюсь,регистратура полный трындец,с пенсионерским составом
Тріль!• 24 января в 16:46
Ответ дляПэрисхилтонша
а вони побачать що я записалася? і якщо, наприклад прийому не буде - повідомлять мене?
Доктор Хаос• 24 января в 16:48
Авторе на майбутнє в таких ситуаціях не мовчіть, не пропускаєте тих, хто йде перед вами і не зайшов вчасно в назначений час це їх проблеми. Вам назначили на 14:30 Ви заходите в 14:30 (ну максимум в 14:40), не звертаючи увагу на тих хто перед Вами. Якщо лікар намагається, щось заперечувати, підіймаєте скандал йдете скаржитися заві і пишете скаргу на лікаря. Бо інакше їх не навчиш.
Пэрисхилтонша• 24 января в 16:48
Ответ дляТріль!
Про повідомлять,не знаю,а електронний талон є у вас і в компьютеру у лікаря,мене по ньому викликали
Правильно_Валерчик• 24 января в 16:51
Ответ дляТочноБудет
В розрізі одного лікаря медицину Україеи не можна порівнювати чи оцінювати
Так , в інших поліклініках все інакше
Вумна, аж страшно• 24 января в 16:54
Ответ дляРоздратована шкіра
Лікарка тримає кожного годину.
Автор, в поликлиниках крайне редко работают профессионалы, это бесполезно, ищите в стационарах врача, за деньги
Хома з пастою• 24 января в 17:06
Ответ дляДоктор Хаос
Правильно, і за шкірки з кабінету витягати попереднього пацієнта, якщо той не встиг завершити прийом, одягнутися і вийти за свій час. Вчителька, блін)))
Роздратована шкіра
• 24 января в 17:21
Все добре, дівчата. Все ж попала на прийом. І навіть на роботу встигла. Але все ж така система це просто дніще. В цивілізованому світі якось має бути по іншому.
Роздратована шкіра
• 24 января в 17:22
Ответ дляТочноБудет
Знайдіть заввідділення, вони до 17.00 мають бути.
І запитайте, чому лікар використовує інший час, який регламентовано
Так я не зроблю, нажаль.
Роздратована шкіра
• 24 января в 17:23
Ответ дляЕдинорог помог
Поэтому заключила декларацию с частниками.
Я лучше, запишусь к узкому специалисту и заплачу,но попаду вовремя и ко мне не будут относиться, как к скоту
Залишається надіятися, що лікування допоможе. Це найголовніше.
Роздратована шкіра
• 24 января в 17:26
Ответ дляНаивная Хо
Ой, розумію(. У нас те ж саме, запис на місяці, твого часу ніхто не поважає, те що ти записався на певну годину ну зовсім не гарантує, що ти потрапиш у цей час на прийом. Добре, маю можливість піти у приватну коли терміново чи поспішаю. А хіба мало тих, хто такої можливості не має?
Саме так. Є люди в яких і можливості такої немає, але і вмирати ще не охота. Я чомусь думаю, що таким чином нас самі дер лікарні та лікарі схиляют звертатися в приватну медицину.
Роздратована шкіра
• 24 января в 17:28
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так не танцює на робочому місці. Бляха, шкода лікарів
Чому? Уявіть вчителя, який замість того щоб вести урок - сидить заповнює журнали, перевіряє зошити під час уроку. То вони не бідні? Давайте, тоді вже всіх пожаліємо.
Роздратована шкіра
• 24 января в 17:29
Ответ длядолой_лама
Вы все врете. В Украине качественная, быстрая и бесплатная медицина 😂 европейцы дерутся, чтобы полечиться в Украине!
Саме так і є))
Love_Love_Love_• 24 января в 17:55
Ответ дляРоздратована шкіра
У вчителя робочий день складається з класної і поза класної роботи, при тому до речі наші вчителі перевіряють зошити, готуються до уроків безкоштовно в свій особистий час, що теж не дуже
Роздратована шкіра
• 24 января в 18:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Немає у вчителя позакласної роботи. Оплата чітко тільки за години класної роботи.
Тримбулька• 24 января в 20:02
Я последний раз пришла после работы на 5, в итоге зашла в 5.30, потому что очередь сдвинулась, очень интересно.. Ещё и послушала что типа некогда со мной долго ибо в коридоре сл пациент, на что я сказала что как бы тоже ждала и что это у вас все сегодня не по времени? Мне ответили, что типа как само собой, ну кому то плохо осенб было и т д, так и получилось
Ещё врач не забыла упрекнуть, что только спустя 2 месяца я до неё дошла с анализами, что она нащначина на анемию.. На минуточек на 2000 грн, должна сидеть ещё оправдываться или что?
Играю_на_кларнете• 24 января в 20:13
Ответ дляОце так цабе
Капец.
НСЗУ має за це дрючити
Нормальний розклад і його дотримання - це умова договору по програмі медичних гарантій
НСЗУ має за це дрючити
Ахаха,я прийшла на свій час,а полігон привіз військових чоловік 5 і звісно вони першочергово.Я,край перезапишуся,або піду на приватне.Високі слова в військовий час-розклад і дотримання.
Ms. Android• 24 января в 20:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Я б хотіла щоб держава виконувала свої обовʼязки перед усіма громадянами і в забезпеченні лікарями поліклінік і в гідній оплаті праці.