Роздратована шкіра• 24 января 2025
Державні поліклініки. Це повна ср..ка.
Записали через місяць після дзвінка, бо все розписано. Мала б попасти на 14:30. Зараз 15:40 і я ще під дверима. До речі, очікую невролога і бачу що мої мігрень від цієї ситуації можуть тільки зачаститися. Дихальні практики пропрацьовую - не допомагає.
Маю ще 30 хвилин і прийдеться просто йти, бо робота. Аааа. Заспокойте😂
Love_Love_Love_• 24 января 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А свої помилки ви не бачите? Чи вам можна?
Ну я не практикуючий лікар
ПлюшкамиБалуюсь• 24 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну я не практикуючий лікар
Тобто помилки не мають права робити тільки лікарі? А представникам інших професій бути грамотними не потрібно?
ЖонДуан• 24 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви б хотіли 7 років вчитись по 16 годин в добу щоб заробити 20 тис грн в місяць?
15900 якщо бути точним) зараз трохи менше
Love_Love_Love_• 24 января 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
О боооооже
Муркошечка• 24 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну я не практикуючий лікар
Вы думаете, что врачи какие-то роботы?
Love_Love_Love_• 24 января 2025
Ответ дляМуркошечка
Вы думаете, что врачи какие-то роботы?
Шо я думаю описано вище в моїх повідомленнях
Оце так цабе• 24 января 2025
Ответ дляЖонДуан
Нсзу взагалі відірвані від життя. Вони і розклад вимагають і щомісяця самі ж ускладнюють роботу в електронній системі, роблячи електронний прийом все довшим.
Лікар не повинен його вносити вночі, тому дякуйте нсзу
Так заклади ніхто і не примушує підписувати з НСЗУ договір
Гл. Амурная• 24 января 2025
Ответ дляОце так цабе
Ні! Яких 40 хвилин?
Зараз в Міс це все робиться за 3 хвилини. Їм не потрібно писати консультавні висновки.
Я лікар практикуючий, це дуже просто робиться
Подскажите, возможно ли бесплатно пройти медосмотр для себя? Где про все бемплатные услуги почитать?
Оце так цабе• 24 января 2025
Ответ дляГл. Амурная
Вы что-то конкретно, может, хотите пройти?
По идее, много чего можно. Встречала перечень анализов, перечень препаратов по доступним лікам, а так, чтоб перечень обследований, то не попадалось.
Скажите, что нужно и я посмотрю
Тріль!• 24 января 2025
а я от мовчки записалася до кардіолога в хелсі, а зараз думаю - треба дзвонити в реєстратуру для підтвердження? талон скачала навсяк
Пэрисхилтонша• 24 января 2025
Ответ дляТріль!
А вы с направлением от семейгого?
Пэрисхилтонша• 24 января 2025
Ответ дляТріль!
так, звісно
Тогда талона хватит,я тоже сама записываюсь,регистратура полный трындец,с пенсионерским составом
Тріль!• 24 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
а вони побачать що я записалася? і якщо, наприклад прийому не буде - повідомлять мене?
Доктор Хаос• 24 января 2025
Авторе на майбутнє в таких ситуаціях не мовчіть, не пропускаєте тих, хто йде перед вами і не зайшов вчасно в назначений час це їх проблеми. Вам назначили на 14:30 Ви заходите в 14:30 (ну максимум в 14:40), не звертаючи увагу на тих хто перед Вами. Якщо лікар намагається, щось заперечувати, підіймаєте скандал йдете скаржитися заві і пишете скаргу на лікаря. Бо інакше їх не навчиш.
Пэрисхилтонша• 24 января 2025
Ответ дляТріль!
Про повідомлять,не знаю,а електронний талон є у вас і в компьютеру у лікаря,мене по ньому викликали
Правильно_Валерчик• 24 января 2025
Ответ дляТочноБудет
В розрізі одного лікаря медицину Україеи не можна порівнювати чи оцінювати
Так , в інших поліклініках все інакше
Вумна, аж страшно• 24 января 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Лікарка тримає кожного годину.
Автор, в поликлиниках крайне редко работают профессионалы, это бесполезно, ищите в стационарах врача, за деньги
Хома з пастою• 24 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Правильно, і за шкірки з кабінету витягати попереднього пацієнта, якщо той не встиг завершити прийом, одягнутися і вийти за свій час. Вчителька, блін)))
Роздратована шкіра
• 24 января 2025
Все добре, дівчата. Все ж попала на прийом. І навіть на роботу встигла. Але все ж така система це просто дніще. В цивілізованому світі якось має бути по іншому.
Роздратована шкіра
• 24 января 2025
Ответ дляТочноБудет
Знайдіть заввідділення, вони до 17.00 мають бути.
І запитайте, чому лікар використовує інший час, який регламентовано
Так я не зроблю, нажаль.
Роздратована шкіра
• 24 января 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Поэтому заключила декларацию с частниками.
Я лучше, запишусь к узкому специалисту и заплачу,но попаду вовремя и ко мне не будут относиться, как к скоту
Залишається надіятися, що лікування допоможе. Це найголовніше.
Роздратована шкіра
• 24 января 2025
Ответ дляНаивная Хо
Ой, розумію(. У нас те ж саме, запис на місяці, твого часу ніхто не поважає, те що ти записався на певну годину ну зовсім не гарантує, що ти потрапиш у цей час на прийом. Добре, маю можливість піти у приватну коли терміново чи поспішаю. А хіба мало тих, хто такої можливості не має?
Саме так. Є люди в яких і можливості такої немає, але і вмирати ще не охота. Я чомусь думаю, що таким чином нас самі дер лікарні та лікарі схиляют звертатися в приватну медицину.
Роздратована шкіра
• 24 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так не танцює на робочому місці. Бляха, шкода лікарів
Чому? Уявіть вчителя, який замість того щоб вести урок - сидить заповнює журнали, перевіряє зошити під час уроку. То вони не бідні? Давайте, тоді вже всіх пожаліємо.
Роздратована шкіра
• 24 января 2025
Ответ длядолой_лама
Вы все врете. В Украине качественная, быстрая и бесплатная медицина 😂 европейцы дерутся, чтобы полечиться в Украине!
Саме так і є))
Love_Love_Love_• 24 января 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
У вчителя робочий день складається з класної і поза класної роботи, при тому до речі наші вчителі перевіряють зошити, готуються до уроків безкоштовно в свій особистий час, що теж не дуже
Роздратована шкіра
• 24 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Немає у вчителя позакласної роботи. Оплата чітко тільки за години класної роботи.
Тримбулька• 24 января 2025
Я последний раз пришла после работы на 5, в итоге зашла в 5.30, потому что очередь сдвинулась, очень интересно.. Ещё и послушала что типа некогда со мной долго ибо в коридоре сл пациент, на что я сказала что как бы тоже ждала и что это у вас все сегодня не по времени? Мне ответили, что типа как само собой, ну кому то плохо осенб было и т д, так и получилось
Ещё врач не забыла упрекнуть, что только спустя 2 месяца я до неё дошла с анализами, что она нащначина на анемию.. На минуточек на 2000 грн, должна сидеть ещё оправдываться или что?
Играю_на_кларнете• 24 января 2025
Ответ дляОце так цабе
Капец.
НСЗУ має за це дрючити
Нормальний розклад і його дотримання - це умова договору по програмі медичних гарантій
НСЗУ має за це дрючити
Ахаха,я прийшла на свій час,а полігон привіз військових чоловік 5 і звісно вони першочергово.Я,край перезапишуся,або піду на приватне.Високі слова в військовий час-розклад і дотримання.
Ms. Android• 24 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я б хотіла щоб держава виконувала свої обовʼязки перед усіма громадянами і в забезпеченні лікарями поліклінік і в гідній оплаті праці.