Роздратована шкіра• 24 января в 15:42
Державні поліклініки. Це повна ср..ка.
Записали через місяць після дзвінка, бо все розписано. Мала б попасти на 14:30. Зараз 15:40 і я ще під дверима. До речі, очікую невролога і бачу що мої мігрень від цієї ситуації можуть тільки зачаститися. Дихальні практики пропрацьовую - не допомагає.
Маю ще 30 хвилин і прийдеться просто йти, бо робота. Аааа. Заспокойте😂
ЖонДуан• 24 января в 20:48
Ответ дляОце так цабе
Так заклади ніхто і не примушує підписувати з НСЗУ договір
Вы бредите? Считаете, что все гос должны стать частниками?
МатьЧасть• 24 января в 21:07
Ответ дляРоздратована шкіра
Лікарка тримає кожного годину.
Скільки ходила в державні поліклініки за записом, жодного разу на чекала довше 10 хвилин запланованого часу.
Автор, у Вас якесь виключення з правил.
Роздратована шкіра
• 25 января в 08:02
Ответ дляМатьЧасть
Автор, у Вас якесь виключення з правил.
Саме в цій лікарні то закономірність. Я ще не говорила про стиль спілкування лікаря, бо сподіваюся хоч лікування допоможе і тоді вже якби байдуже до стилю)