Хвильоватиша• 24 января в 23:20
А памʼятаєте що нас лякали найстрашнішою зимою за всі роки війни?
Це був психологічний тиск?
Я розумію що зима ще не закінчилась . Але лишилося трохи більше місяця . Нічого, якось пропетляли . А лякали суцільними блекаутами по 16 годин без світла. Нащо вони це робили?
Великий сатирик• 24 января в 23:23
Ответ дляНовопоштинская
А зачем с ЗАЕС тогда нагнетали, помните?
Рашиські помийки нагнітати .
Згадайте початок війни - найстрашніша зброя - це страх .
Баба Йога• 24 января в 23:24
Не хвилюйтесь все ще поперкду, наші минулої ночі їх тец обстріляли, так шо найближчими днями чекаєм їхню чегру
Новопоштинская• 24 января в 23:24
Ответ дляВеликий сатирик
Рашиські помийки нагнітати .
Наши тоже хорошо с заес нагнетали
ГЛЮкоза• 24 января в 23:25
Ответ дляВеликий сатирик
Рашиські помийки нагнітати .
наші можновладці нагнітали. через день - то все погано, світла не буде 18 годин на добу, то все ок не хвилюйтесь.
психологічний тиск, відволікання
Помидорина• 24 января в 23:25
Ответ дляВеликий сатирик
Рашиські помийки нагнітати .
Я помню. Как зимой 2022/2023 Кличко призывал уезжать из Киева в села с печами и колодцами. А оставшимся готовиться копать выгребные ямы во дворах многоэтажек.
Великий сатирик• 24 января в 23:25
Ответ дляНовопоштинская
Наши тоже хорошо с заес нагнетали
Наші готуватись . Мій тато як раз був в тому районі і отримував інструктаж що робили , якщо вибл.дки бахнуть
Помидорина• 24 января в 23:26
Ответ дляГуби до вух
Хто вас лякав, кацапські боти на порадниці?
Не только. Я помню выступления мера Киева.
Байрактара• 24 января в 23:26
испуганной толпой легче всего управлять, наши п дарасы поняли это очень хорошо
Чемна панночка• 24 января в 23:27
Насправді в цьому році аномально тепла зима, якби були морози то все могло бути інакше
Бандитка Сью• 24 января в 23:28
Ответ дляГЛЮкоза
психологічний тиск, відволікання
то тарифи треба було підняти, от і нагнітали
ГЛЮкоза• 24 января в 23:30
Ответ дляБандитка Сью
то вже після підняття було. влітку 24 року, як відключення були. почали шарманку - взимку не буде світла по 18 годин на добу, через день-два - якщо не буде обстрілів то світло буде. і так по колу. при чому це були заяви наших. я дуже добре це памʼятаю.
Слоник-тоник• 24 января в 23:30
Мда, вечно недовольные... О начале войны недостаточно предупредили - плохая влада, с электричеством слишком предупредили - нагнетают, отвлекают - плохая влада.
Сиренькая• 24 января в 23:32
После прокола с шашлыками, они решили готовить людей к худшему сценарию но естественно надеятся на лучшее
Хвильоватиша
• 24 января в 23:33
Ответ дляГуби до вух
Та ні . Свої рідненькі « експерти» з ДТЕК та й інші .
Ламборджини• 24 января в 23:33
Ответ дляПишу_граммотно!
І минулу зиму теж саме було
Да, и зиму 2022/23 и 23/24 и 24/25.
Все время одно и тоже.
Бодіпозітівна• 24 января в 23:33
Ответ дляХвильоватиша
якісь взагалі ліві чуваки
треба хоч трохи аналізувати джерела інформації, щоб не було переляку.
Кишмишная Мая• 24 января в 23:34
Зима еще не закончилась, а Трамп там помощь заморозил на 90 дней. А это и ракеты для ПВО.
Так что гоп рано пока говорить.
У нас сейчас зима это как раз февраль и март
Так что гоп рано пока говорить.
Бодіпозітівна• 24 января в 23:35
Ответ дляКишмишная Мая
Так что гоп рано пока говорить.
омг..як ви опіздалі
вже ж позавчора написали, що України це не стосується
Чудо в декрете• 24 января в 23:35
Ответ дляБаба Йога
А без обстрілів їх тец у нас було спокійно?
Ламборджини• 24 января в 23:35
Ответ дляВеликий сатирик
Рашиські помийки нагнітати .
Та ладно. Тут своих нагнетателей и всепропальщиков хватает
Бесконечно - скоро третья мировая - летом 2022, нет в 2023ем, ну в 2024ом точно!
Пандемия новая гредет! Осенью! Нет, весной, или вообще нет...
Ламборджини• 24 января в 23:36
Ответ дляБандитка Сью
Ну що ви, мамо!• 24 января в 23:36
Ответ дляБайрактара
Поняли это уже во времена ковида.
Кишмишная Мая• 24 января в 23:37
Ответ дляБодіпозітівна
омг..як ви опіздалі
Пару минут назад
❗️Схоже допомога нам таки дійсно призупиняється: Politico пише, що Держдеп США видав указ про зупинку всієї іноземної допомоги.
📍Держcекретар США сьогодні видав вказівки, що призупиняють витрати на більшість існуючих грантів іноземної допомоги на 90 днів.
📍Цей наказ шокував деяких посадовців Держдепу: ’Держава просто повністю відмовилася від допомоги іншим країнам’.
📍За словами чиновників, ці вказівки, схоже, зупиняють допомогу Україні, Йорданії та Тайваню та іншим.
📍Нове розпорядження заморожує фінансування більшості програм на 90 днів. Виняток зроблено тільки для Ізраїлю та Єгипту.
📍Цей крок став несподіванкою для співробітників відомства. Для України ці 90 днів можуть стати вирішальними.
📍Серед заморожених ініціатив також — підтримка шкіл, надання медичної допомоги, зокрема екстреної допомоги матерям і вакцинації дітей.
Україна Online |
Чудо в декрете• 24 января в 23:37
Ответ дляКишмишная Мая
Так что гоп рано пока говорить.
Ви наче на росії і не маєте змоги прочитати правдиве інфо