Пацан к успеху шел• 25 января 2025
Скринінг
Доброго дня. Отримала результати 1 скринінгу, термін 12 тижнів, насторожує підвищений хгч, у кого так було, гінеколог каже все в нормі
Білий Лосик• 25 января 2025
Так було у 1054 жінок. І у однієї з них плід був з трисомією. Там же написано все.
Обратите внимание на приметку в скрининге
Кваліфікація у вимірюванні ткп : ні.
ТКП это товщина комірцевого простору.
Другими словами, узи Вы делали не у специалиста.
Риски низкие у Вас по результату. Но ведь тех беременностей одна-две в жизни, почему бы не сделать обследования качественно, у хорошего специалиста и не задаваться потом вопросами?
Кваліфікація у вимірюванні ткп : ні.
ТКП это товщина комірцевого простору.
фрау Гітта• 25 января 2025
Ответ дляSo_so
Кваліфікація у вимірюванні ткп : ні.
ТКП это товщина комірцевого простору.
Кваліфікація у вимірюванні ткп : ні.
ТКП это товщина комірцевого простору.
Так может автор УЗИ делала у другого спеца а это просто кровь из дилы?)
Шальная коклетка• 25 января 2025
Ці скринінги не інформативні. Що там на узд?
Якщо хвилюєтесь - робіть ніпт
Пацан к успеху шел
• 25 января 2025
Ответ дляШальная коклетка
Якщо хвилюєтесь - робіть ніпт
На УЗД все добре, комірцева зона 1,6, носова кістка візуалізується