Пирожкиня• 25 января 2025
Мами 9-ти класників, що плануєте далі?
Особливо хлопців. Залишаєтеся в школі чи йдете? Якщо йдете, то куди? І чому прийняли таке рішення?
Мій хоче лишитися, через друзів. Але друзі в нього відмінники, він далеко ні. Хоче з ними після школи в Чехію. Ну це вони так собі планують. Не знаю що робити
Сама не знаю• 25 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Не знайома з жодними ’тиловими’. Наші всі з самого початку на передовій. Думки про щось ’тилове’, то ваше мислення.
Ще коли я лише починала писати свій текст, я вже знала, що зараз вилізуть відпрацьовувати рашисьскі тролі, ті, хто виїхав або самки ухилянтів, які напишуть саме оце.
Ну ось чому не можна хоч якось здивувати мене, а ні, все як завжди? Прям нудненько виходить.((
Нагнітайте більше, додавайте емоцій, підкидайте ще драми!
Хоча, якщо чесно, у вас поки виходить так собі.
Навчити вас писати так, щоб дійсно зачіпало? Звісно, могла б, але ні, не в цьому житті. Спробуйте самі. Якщо раптом вийде, дайте знати, цікаво буде подивитись.))
Жіночко, чим ви краща від не самок? Ставите себе вище інших чим? Тим що у вас хтось воює? Хтось тут писав про снобізм сьогодні - так от ви яскравий приклад того зі своїм убогим мисленням
Джавеліна• 25 января 2025
Ответ дляВитворунка
Никто не даёт социальных квартир несовершеннолетним
Ок, мой сын мне, наверное врёт.
Или нам одним так повезло.
Я больше не комментирую
Или нам одним так повезло.
Я больше не комментирую
Витворунка• 25 января 2025
Ответ дляДжавеліна
Ок, мой сын мне, наверное врёт.
Или нам одним так повезло.
Я больше не комментирую
Или нам одним так повезло.
Я больше не комментирую
Несовершеннолетним отдельное соц жилье не предоставляется
СМСница• 25 января 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Я таки вибачаюсь. А ви пробували вчити дитину без грошей? Як успіхи? Тож є хороша робота це таки мотивація
Мы приехали беженцами. Были на пособии. Так что -да. Я пробовала.
Дома ещё до войны у сына никогда не было репетитора. Всё сам. 2 иностранных, олимпиады, отличная успеваемость в школе. У нас были деньги в Украине, но не было необходимости вкладывать их в образование сына. Выкладывали в развлечения и путешествия.
Джавеліна• 25 января 2025
Ответ дляВитворунка
А как тогда это жильё называется?
Муниципальное.
Я не знаю этих подробностей.
Если Вы там, то знаете лучше.
Муниципальное.
Я не знаю этих подробностей.
Если Вы там, то знаете лучше.
Ондатрова шуба• 25 января 2025
Ответ дляСМСница
Ну а панянка не хоче жити гірше, ніж може собі дозволити. Будуть гроші - буде й вуз. Не всі геніальні, денному треба допомога. А вона не безкоштовна. Тож її варіант - заробляти. Нічим за ваш не гірший
Непереможна• 25 января 2025
Поступает куда-то, у него средний балл за первый семестр 3,9. Ему незачем идти в 11 класс
Поступать будет туда, куда возьмут на бюджет, рабочие профессии - сварщик, плиточник, сантехник и т.п.
В 17 лет и 10 месяцев, если захочет, поедет в Польшу, а с 18 работать на завод/в теплицы/на стройку. Не захочет, останется в Украине и будет сам решать, что делать. Но на войну не хочет. Боится
Фоточки нема• 25 января 2025
блин, я не успеваю читать.
Только что было девять страниц,
уже 23 😳
Только что было девять страниц,
уже 23 😳
Сама не знаю• 25 января 2025
Ответ дляФоточки нема
блин, я не успеваю читать.
Только что было девять страниц,
уже 23 😳
Только что было девять страниц,
уже 23 😳
І то ще ср*чу як такого не було
Фоточки нема• 25 января 2025
Ответ дляБува і таке
мы в Словакии. еще не определился сын, куда поступать. а где ваш сын учится? какая профессия?
а сколько вы платите за жилье или бесплатно ?
Фоточки нема• 25 января 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Знаєте, я часто чую дві крійнощі за іноземні школи:
- вони всі тупі, школи тупі, намисто у випускному класі роблять
- ой, все так складно, неможливо витягнути.
З мого досвіду, школа за кордоном чудова. Дає менше нікому не потрібних в житті завдань, які займають багато часу і ніколи не будуть використані в житті. Дають більше практичних завдань. Наприклад, на математиці у середній школі вас навчать рахувати помісячний відсоток по кредиту, яку суму ви сплачуєте власне кредиту і який відсотків, який варіант вигідніший для вас і чому. Навчать як розрахувати кількість рулонів шпалер, щоб приклеїти кімнати чи скільки метрів килимового покриття треба придбати і як його розкроїти, щоб вкрити підлогу кімнати складної форми килимом. Діти вчаться монтувати відео, презентувати себе, вести дебати і безліч інших справ. Домашніх завдань значно менше, ніж в Україні, все встигають в школі з вчителями робити і за це я обожнюю школу.
В українській школі вчилася вся сім´я, включаючи кота. Це смішно, але дійсно якщо робити геть усі завдання в українській школі, то часу на гуртки і пожити просто не залишиться. Тому хтось в сім´ї за дитину в´яже, вишиває, робить чайні будиночки та ключниці з фанери, робить безкінечні поробки, допомагає з малюванням, контурними картами і т.д. Мовчу про те, що математика,фізика - це завжди на додаткових заняттях або з батьками, бо з уроку просто не винесеш достатньо знань, щоб самостійно робити все задане.
о какой стране вы счас написали ?
Нервогенератор• 25 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
піде в коледж після 9. вібірає поки що професію і щоб не далеко їздити.
виїжджати-вивозити ніхто ніколи не планував й не планує, у друзів-знайомих, теж такого не чула ніколи, всі ці істерики бачу тільки на цьому сайті та добре розумію звідки ноги ростуть.
У 18 років точно ніхто нікого ніколи відправляти на фронт не буде, а потім, якщо треба буде - піде країну й свою домівку захищати. Я виховую не мамкину черешенку й боягузливе чмо, а Чоловіка. Підберемо тоді частину з нормальним командуванням - у нас багато знайомих справжніх бойових командирів та й взагалі всі знайомі чоловіки на війні з 2014. Чоловік теж на війні, напевно тому ми спокійніше до всього ставимося і не істеримо.
Вноситься маленька поправка в закон і ваша нечерешня з 18 років побіжить штурмувати посадки та потужно і незламно сидіти під кабами
але так і треба буде за мамкину чорну ротяку.
Ондатрова шуба• 25 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Мы с вами на разных языках говорим. Я вижу разных детей. Но лично не знаю ни одного кто бы сам!! по Ютубу выучил язык до Б2. А вы рассказываете истории, не более. Языковой лагерь это тот же репетитор. И не бесплатно. Ваши мотивированные дети выучили новый для них язык сами по Ютубу?)
Та не смішіть. Панянка з паралельного світу. Син подружки ’, сам’ вчить іспанську. 10 тисяч за літо і ні в чому соті не відмовляй))) ну просто кожна українська родина може собі дозволити. То вони просто не хочуть, бо батьки в телефонах сидять))) Паралельна реальність...
ЯкаКраля• 25 января 2025
Ответ дляФоточки нема
почему ему не зашла Словакия?
-маленькая страна и ему не хватало «огней большого города», хотя мы и жили в Братиславе. Но после Киева было ощущение что приехали в Житомир.
- какое то ощущение совка было
- много цыган
И там сложно на съеме жить, высокая цена оренды по отношению к ЗП.
Это конечно все субъективно, но в целом сыну Словакия не понравилась и ехать учиться после 11 класса он туда не захотел, ему понравилась Варшава.
- какое то ощущение совка было
- много цыган
СМСница• 25 января 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Только время уходит. Те, кто сейчас в Украине, а не за границей, не всегда могут это понять. Для того, чтобы акклиматизироваться и ко всему привыкнуть, нужно время. На то, пока язык начнёт заходить в голову тоже. А мамки сидят и держатся за яйца своих мужей.
Яжемать Мне можно• 25 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Удалено администрацией...
Ондатрова шуба• 25 января 2025
Ответ дляСМСница
Та встигнеться, були б гроші. Походить рік на якісь адаптаційні курси. Чи два роки. Чи ж не біда. Аби батьки могли то все оплатити. А родина де лише у дружини зп 4 тисячі... Це і для багатьох європейських країн досить непогано. Справляться і без надлишкових героїчних зусиль з миттям підлог і підняття з низів.
СМСница• 25 января 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Не успеют. Увидите.
Ондатрова шуба• 25 января 2025
Ответ дляСМСница
Не успеют. Увидите.
Ну як вам так хочеться, то так і буде, звісно)))
НуКаНаКа• 25 января 2025
Ответ дляНервогенератор
Ну звісно, внесуть правку в закон, щоб воювати йшли 18-річні.
Бо деякі дорослі особини чоловічої статі все ще впевнені, що саме вони не створені для війни, тому що деякі громадяни, які могли б брати участь у захисті країни, уникають своїх обов´язків й саме тому тягар захисту держави перекладається на плечі молоді.
Найкраще, щоб воював хтось інший, правда? Або, як вони люблять казати - ’най депутати й прокурори спочатку підуть’. Ось тільки навіть якби вся Верховна Рада зараз сиділа в окопах, вони все одно нікуди не пішли б. Це залишається для них зручною відмазкою.
А потім ті самі ’особини’ будуть вити: ’Як це так? Чому моя дитина має йти воювати?’ І їм навіть на думку не спаде, що це через них самих. У їхніх головах, крім совкового патерналізму, відсутність розуміння особистої відповідальності за майбутнє країни та звінувачень й вимог до влади, нічого більше немає.
Логічні зв´язки? Ні, не чули. Важко зв’язати причини і наслідки, коли все життя розраховував, що хтось інший за тебе все вирішить.
Сама не знаю• 25 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Йоооой, настрочили завивально-такий-правильний спіч, і певно, з теплого дивану
Фоточки нема• 25 января 2025
Ответ дляНехай щастить
Пол и посуда- это адский труд, который истощает
И выбраться из этого говна почти нереально
это правда
Фоточки нема• 25 января 2025
Ответ дляОтчебучкина
Ой, хотел бы выучить - не откладывал бы до сентября..
Но что тянется за отличниками, которые хотят учиться за границей - это плюс. Мог бы с друзяками под домами шляться и пивас потягивать.
А тут отличная цель. Смотивируйте язык начать учить побыстрее. Чехия неплохой вариант.
ну не знаю, Чехия дорогая страна и работу не так легко найти
Сама не знаю• 25 января 2025
Ответ дляНепереможна
Це зрозуміло що боїться. Головне встигнути виїхати, якщо надумає, а далі вже розбиратися.
Не служанка• 25 января 2025
Ответ дляОндатрова шуба
так и хочется спросить, какое у вас образование и чем вы занимались последние 20 лет, что для вас 10 тыс грн в Украине сейчас ребенку на испанский, это неподъемные деньги, и сколько иностранных языков вы сама знаете
Телепузик• 25 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Первый раз ставлю клоунов на этом форуме🤡🤡🤡Неужели Вы серьезно это все пишите?
Сама не знаю• 25 января 2025
Ответ дляНехай щастить
100% ви праві. Знайомі батьків, які років 20 тому виїжджали на такі заробітки чи на догляд за літніми людьми, там своє здоров´я і залишили... і психічне здоров´я теж не завжди витримувало
Непереможна• 25 января 2025
Ответ дляСама не знаю
Если он захочет - мы с ним выедем на месяц-два, но дальше дело за ним. Содержать его за границей, чтоб он там лежал на диване в планшете у нас нет никакого желания. Как там говорят, хочешь жить - умей вертеться.
Если его величество не захочет работать физически и он вернется в Украину - дело его
Яжемать Мне можно• 25 января 2025
Ответ дляТелепузик
Звісно, бо ж вона несамка
Нервогенератор• 25 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
А чому вони повинні брати участь? Життя одне, жодна територія не варта цього, а країну можна змінити у разі чого. Що і роблять дітям вивозячи їх подалі від цього, а там замирення рано чи пізно і інші встигнуть звалити з цієї країни до нового витка.
І взагалі, ці псевдопатріотичні гасла вже не діють в 2025 році, залиште це в 2022.