Пирожкиня• 25 января в 08:55

Мами 9-ти класників, що плануєте далі?

Особливо хлопців. Залишаєтеся в школі чи йдете? Якщо йдете, то куди? І чому прийняли таке рішення?
Мій хоче лишитися, через друзів. Але друзі в нього відмінники, він далеко ні. Хоче з ними після школи в Чехію. Ну це вони так собі планують. Не знаю що робити
Мама Никитки-2• 26 января в 01:48
Ответ дляФизрукая
І тут також ще ж питання. Так, вони таке анонсували. Але робили наприкінці того року в міграційній і пеціально запитала. Сказали, що вони такого робити на даний час не збираються. Ну й сина ніхто нікуди не поставив.
В шо, після 16 видали паспорт без постановки на облік?
Физрукая• 26 января в 01:59
Ответ дляМама Никитки-2
Неприклад, що ж я перекрутила?
В основних постах майже усюди. Ви зазвичай цікаво пишете, але тут я згодна з іншими - вам з Америки видніше. А коли ще й з компетентними людьми поспілкувалися, то точно.
Физрукая• 26 января в 01:59
Ответ дляМама Никитки-2
Так, видали
Мяо мой мяо• 26 января в 05:45
Ответ дляФоточки нема
почему вы не выбрали Чехию?
Ребенок хотел в Чехию,но там на порядок дороже
Мяо мой мяо• 26 января в 05:48
Ответ дляЛюблю кетчуп
Та ничего ее не интересует, у нее сын учится на чтото подобное в Германии и ей бальзам на душу, что у нас все загибается. Самооценка растет
Теперь понятно,а я о думаю,если ребенок куда-то поступает,то все порядок зпл знают у нас.... теперь понятно
Мяо мой мяо• 26 января в 05:51
Ответ дляСМСница
Когда-то знакомая работала на ужд. Была довольна. И говорила, что зарплата хорошая. Я и не предполагала, что всё так печально.
Так и я проработала там 20 лет,и да действительно раньше уровень был хороший,и премии и 13-я, выслуга....так сумы те же и остались,что и до войны....без 13,с маленькими премиями,допомога к отпуску вот только сейчас начали возобновлять с 2022 г.... Но это слезы
Патріотка з дивану• 26 января в 09:30
Ответ дляЯкаКраля
Эти философствовать, то да, то что имеет начало, то имеет и конец)
Главное вопрос -когда
Точно не скоро.
Когда война началась моему сыну было 13 лет. В следующем году ему 18…
И конца войне не видно вообще
моему сыну тогда тоже было 13 и я тоже часто повторяю эту фразу (((( Время просто летит, но, к сожаленью, ничего не меняется
hrystia• 26 января в 09:39
Ответ дляПишу_граммотно!
Дівчата, скажіть будь ласка , за скільки часу орієнтовно з толковим репетитором та дитиною з гарною схильністью до вивчення мов , можна вивчити польську на B1. Репетитор 2 рази у тиждень. Дякую за відповыдь.
Син займається на групових з вересня ( по 4 чол. в групі), 3 год в тиждень. В1 зараз.
hrystia• 26 января в 09:43
Ответ дляНе служанка
на данный момент это чушь, у меня агенство , занимаюсь поступлением много лет. у нас все выпускники заканчивают 11 класс в этом году в Украине , и сдают НМТ ( кому до 18) . Поступают в ВУЗ дистанционно, получают общежитие, летом выезжают и селятся.
Выезжают раньше только те, кому 18 исполняется раньше.

менеджеры в агентствах людей разводят на деньги, потому что им надо от вас предоплату получить. НМТ , кстати, можно сдать и за границей, это вообще не проблема.
но куда селить ребенка в 17 одинадцатиклассника они не говорят? небось за деньги помогают и с опекуном и с жильем)))

в следующем году да, надо будет уезжать в январе - декабре ( получив оценки за пол года), но только потому, что захист больше не продлят.
есть вопросы задавайте
Підкажіть, будь ласка, для навчання в Польщі достатньо В1 чи краще В2? І чи потрібний цього року мовний сертифікат? Дякую.
Патріотка з дивану• 26 января в 10:39
Ответ дляЗвоночек
Не знаю как в других городах, но вижу в Киеве достаточное число подростков, которые НИКУДА не выезжают.
Это только на Советчица все время читаю про вывоз мальчиков.
все мальчики, конечно, не выедут. Кто-то элементарно не потянет финансово, кто-то не осилит учебу. Достаточно много плывут по течению, а их родители боятся что-то менять. Сын учился в Одессе в очень приличном лицее. На начало 11 класса из 30 мальчиков осталось 13-14, а может и меньше. И это учебное заведение, куда все раньше рвались поступить
Чучело-Мяучело• 26 января в 16:33
Ответ дляОличка_Боличка
Почитала часть ответов, все выглядит сложно и дорого
На нашем опыте советую Болгарию, выезжаете с ребенком, оформляете защиту, для украинцев есть льготные условия для поступления, селят в общагу, оставляете и уезжаете
Раз в пол года приезжаете проведать
Если нужны подробности пишите в лс,образование в Софии хорошее, вуз престижный
Если позволяют финансы аренда квартиры 400-600 евро
підкажіть там є можливість безкоштовно українцям поступити
Оличка_Боличка• 26 января в 16:39
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я писала вище приблизно 600 лев за пів року, безкоштовного навчання для іноземців нема, але ціни не такі високі як для інакших іноземців
Впораюсь зі всим• 26 января в 17:40
Ответ дляиз_под_тишка
Да, пожалуйста посоветуйте.
https://www.villablanka.com/
графиняВишенка• 26 января в 18:13
Ну добре, щось не можу зрозуміти, виїжджати в 15. Це загранпаспорт дають в такому віці лише на 4 роки здається. А далі? Як оновити документи за кордоном не стаючи на облік?
Люблю кетчуп• 26 января в 20:24
Ответ дляграфиняВишенка
Да это истерика у некторых просто. Можно спокойно учиться дома, потом сделать после 16 паспорт надолго и выезжать до 18. Язык прекрасно учится и так.
СМСница• 27 января в 07:58
Ответ дляМяо мой мяо
Теперь понятно. С той моей знакомой мы лет 15 не виделись. Видимо она работала на жд в хорошие времена.
Вчителька з мікрорайону• 27 января в 09:55
Ответ дляФоточки нема
а чоловік у вас є ?
Звісно, залишився закордоном.
Видящие_помогите• 30 января в 05:28
Ответ дляКудрі кручу сама
Знаєте, я часто чую дві крійнощі за іноземні школи:
- вони всі тупі, школи тупі, намисто у випускному класі роблять
- ой, все так складно, неможливо витягнути.
З мого досвіду, школа за кордоном чудова. Дає менше нікому не потрібних в житті завдань, які займають багато часу і ніколи не будуть використані в житті. Дають більше практичних завдань. Наприклад, на математиці у середній школі вас навчать рахувати помісячний відсоток по кредиту, яку суму ви сплачуєте власне кредиту і який відсотків, який варіант вигідніший для вас і чому. Навчать як розрахувати кількість рулонів шпалер, щоб приклеїти кімнати чи скільки метрів килимового покриття треба придбати і як його розкроїти, щоб вкрити підлогу кімнати складної форми килимом. Діти вчаться монтувати відео, презентувати себе, вести дебати і безліч інших справ. Домашніх завдань значно менше, ніж в Україні, все встигають в школі з вчителями робити і за це я обожнюю школу.
В українській школі вчилася вся сім´я, включаючи кота. Це смішно, але дійсно якщо робити геть усі завдання в українській школі, то часу на гуртки і пожити просто не залишиться. Тому хтось в сім´ї за дитину в´яже, вишиває, робить чайні будиночки та ключниці з фанери, робить безкінечні поробки, допомагає з малюванням, контурними картами і т.д. Мовчу про те, що математика,фізика - це завжди на додаткових заняттях або з батьками, бо з уроку просто не винесеш достатньо знань, щоб самостійно робити все задане.
ви тільки забуваєте шо ця прекрасна іноземна школа на іноземній мові
і якщо дитина приїхала не у 1 класі, а у 9, то в неї ну дуже мало шансів опанувати оте все самостійно у прекрасній іноземній школі, здати випускні екзамени типу зно(особливо есе написати по місцевим творам)
тому все одно вчиться вся сім’я включаючи кота
Кудрі кручу сама• 30 января в 05:51
Ответ дляВидящие_помогите
Моя дитина приїхала не в 1 класі, цього літа буде складати випускні іспити з середньої школи, її вже чекають у ліцеї. Я не вчуся з нею взагалі, не кажучи про кота)
Видящие_помогите• 30 января в 06:28
Ответ дляКудрі кручу сама
у 9 класі?
І за рік навчання пише ессе на іноземній як нейтіви? Бо це шара і легко бо програма гарна в школі??
Кудрі кручу сама• 30 января в 22:00
Ответ дляВидящие_помогите
у 9 класі?
Зараз вже майже три роки навчання, а не рік. Але за рік писала не гірше за нейтівів, навіть краще в граматичному плані і в плані конструкції ессе. Але це була друга іноземна мова дитини, після англійської вчити французьку легше. Я б не сказала, що школа шара, але легша за рахунок відсутності багатьох ’вкрай важливих’ в Україні дз, які займали безліч часу (вишивка, в´язання, букети з тканини, контурні карти багатогодинні, скласти кросворди на 30 слів за заданою темою і т.д.)... Плюс вчителі викладаються. І загальна кількість предметів менша. В цілому я школою задоволена, дитина теж.
Видящие_помогите• 31 января в 02:06
Ответ дляКудрі кручу сама
ну значить геній у вас
я і дорослою маючи десь А2 за рік навчання не пишу есе краще нейтивів і не можу прочитати книжки які треба по програмі у 15 років читати
Кудрі кручу сама• 31 января в 14:07
Ответ дляВидящие_помогите
ну значить геній у вас
Так ви доросла, і це все пояснює. Я теж значно важче вчу мову за дитину. Бо діти більш відкриті до спілкування, вони спочатку постійно виправляли мою дитину - вимову і вчили розмовним виразам. А дорослі тебе ніколи не виправлятимуть, тому так і говориш з помилками, хоча всі тебе розуміють. В результаті моя дитина говорить як однолітки, її місцеві сприймають за місцеву, а мене зразу випасають, що іноземка)
Видящие_помогите• 31 января в 16:53
Ответ дляКудрі кручу сама
пишіть тільки за свою дитину
моя дитина не відкрита до спілкування і не має тут друзів
і взагалі не буде говорити якщо її будуть постійно виправляти
Вам повезло? Ну ок. Чого ви екстраполюєте на всіх дітей???
liuba• 02 февраля в 12:27
Ответ дляНе служанка
Что подробнее? защита до марта 2026 года, предпосылок к продлению пока нет, механизма перевода студентов на студ. визы и как это будет, пока тоже нет , никто ничего не знает, жизнь покажет.
до войны студенческую визу открыть не было проблем, 9 тыс на счет и пакет документов, печаль в том, что открывать ее надо в Украине, а 18+ это не вариант.
Я думаю, что со статуса придумают какой-то упрощенный вариант перехода для студентов.
Добрий день. Будь ласка, зв´яжіться зі мною. Донька в 11 класі. Планує вступати. Можна по телефону 0660569403. Є вайбер