Розвідка Маші• 25 января в 14:14

Вітрянка

Доброго дня! Підскажіть будь ласка можливо у кого двоє дітей і один з них захворів вітрянкою,чи водили ви іншого в садок/школу? Лікар каже водить,вихователь навпаки
tarveldy• 25 января в 14:16
Навіть гулять не ходили
Да будет так• 25 января в 14:17
как пройдет инкубационный период.
Ёшки_Матрёшки• 25 января в 14:17
Якщо інший вже раніше хворів , то водити . Він не може переносити на собі вітрянку. Якщо ні , то може бути в інкубаційному періоді і цим самим інфікувати інших . Нагадаю , що в довідка зазвичай вказують про відсутність контакту з інфекційними хворими . У вашої дитини він є . Але рішення тільки за вами .
Рекламама• 25 января в 14:19
Не водила. Но в садике потом началась ветрянка и сказали что из-за моей старшей дочери) хотя она так и не заболела, пришлось прививку от ветрянки в 10 лет делать.
Уходя дверю не хлопать• 25 января в 14:34
Звичайно водила, діти не хворіють одночасно