Кондуктор автобуса• 25 января 2025
Купити квартиру у Харкові як інвестицію на майбутнє? Ви б ризикнули?
Бачу, є продажу є і за 25 тисяч доларів гарні квартири з ремонтом. На Київ ще збирати і збирати, а тут хоч і ризик, але можна і виграти. Чи в Одесі або десь біля моря?
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Та ніхто за 2 тис не здає
Полно однушек по 2-3 тысячи, с ремонтом 4-5
Сизоока бестія• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Знову зі своїм ’отбить’
’Отбить’ вийде, коли авторка продасть нерухомість.
А весь цей час - це просто дохід від здачі нерухомості.
Если уж на то пошло, то коммерческую недвижимость выгоднее покупать и сдавать, в аренду. Там ещё и бизнес какой-то при желании можно придумать
Новорічна пальма• 25 января 2025
Інвестиція - це надійний довготерміновий вклад, і це точно не про квартиру, і тим більше - не про Харків зараз.
Я б сказала - зараз це взагалі не про Україну.
Повно ж альтернатив за межами воюючої країни, навіщо свідомо ризикувати?
Якщо вам так важливо саме в країні інвестувати - купуйте землю.
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляСизоока бестія
Можливо, я не рахувала, але одразу на поверхні всі підводні камені: квартира - більш лінивий дохід, ніж всі пляски з комерційною: податки та купа інших звітів. Наш орендодавець, де ми знімаємо приміщення, кожен день ’на роботі’, постійно треба вирішувати якийсь питання, одні заїжджають, інші виїжджають..... То електрика, то каналізація. Ремонти також за його рахунок, наприклад, тих же санвузлів, загальних приміщень, постійно в пошуках винаймачів.
Ті, що вам здаються без проблемними, наприклад, як ви ходите мимо одного й того самого магазину десятиріччями, і вам здається ’клас, гроші стабільно капають’ - ніхто вам не продасть.
Кондуктор автобуса
• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
В Харькове аренда тысяч 5 максимум, много вы заработаете?
З іншого боку, я не зароблю нічого, поки ті ж 25 тисяч лежатимуть у мене в тумбочці, і є шанс, що житло й оренда здорожчають після війни. Я б, можливо, тоді й сама переїхала, живу в райцентрі на Чернігівщині, ні роботи толком немає, ні перспектив.
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Не тільки не заробите, а ще й обізцінюються гроші.
На Чернігів вам також не вистачить.....
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Вообще зашибись идея, жить в Чернигове и сдавать в Харькове) а если прилёты, повреждения, или какие то бытовые проблемы с арендаторами, как вы их решать будете?
А поближе к вам, в том же Чернигове или любом областном центре, квартир нет? Там и аренда дороже.
Кондуктор автобуса
• 25 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
За межами воюючої країни немає ні коштів на вкладення, ні бажання там жити, якщо чесно, як уявлю собі, що я десь на чужині серед всього чужого, аж тошно. Земля у нас є, в оренді і невигідно поки що її мати, хіба що самим нею займатися.
Все будет, но потом• 25 января 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Та ніхто за 2 тис не здає
Я здаю однокімнатну на 601 м/р 9/9 за 2000 + комунальні. Мешкає військовий з дружиною, військовим він став вже у війну, а зняв її ще у 2021 році за 5000 грн + лічильники. З березня 2022 по жовтень 2022 жили безкоштовно, сплату комунальних у Харкові повернули з червня 2022, я брала на сплату із гарантійного платежу. З листопада 2022 року я поставила вартість 2000 грн + всі комунальні. Мене влаштовує, квартира доглянута, він працював до війни у будівельній сфері, з руками. Якщо щось трапляється - він все робить самостійно. Переклеїли шпалери у кухні, замінив змішувач - попереджав, усе сплачували вони самі. Квартира без ремонту, у житловому стані - нехай роблять, вона була придбана на майбутнє для доньки.
Кондуктор автобуса
• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
На Чернігів вам також не вистачить.....
Обезцінюються, я б, може, й не смикалась, але шкода своє праці, ціни за місяць зросли до 30% при відносно стабільному курсі.
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Абсолютно реальная цена, у меня сестра на Северной Салтовке сдает вообще за тысячу + коммунальные, но там и квартира убитая.
Я снимаю прям возле метро 23 Августа однушку с нормальным ремонтом за 4, до войны б она долларов 200 стоила.
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Які альтернативи з 25 тисячами за кордоном? Поясніть, будь ласка. Бо я справді не знаю.
Кондуктор автобуса
• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
Проблеми можна вирішувати через рієлтора, наприклад, в Чернігові житло дорожче й оренда невисока. І я ж не прямо купую, так, обговорити ідею.
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Вы ещё и риэлтору платить будете?
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Ціни зросли - це і є обезцінювання грошей
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
Вы ещё и риэлтору платить будете?
З тих двох тисяч прибутку
12 галюцинаций• 25 января 2025
Знаю, сейчас многие в Харькове по программе покупают, за деньги от государства. Вообще предложений сейчас достаточно, есть как странные - по 50-57 тыс за двушку с ремонтом в новострое, так и достаточно интересные - напр, дом на ’Звезде’ за 20 с чем-то тыс
12 галюцинаций• 25 января 2025
А вообще, автор, если честно - думаю, Харьков будет долго еще прифронтовой зоной. ( Даже если заморозка или мир - все равно периодически прибахнутый ’сосед’ может ракеты пускать. Просто потому, что может. И чтобы кошмарить население.
Фісташкова кава• 25 января 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
За 25 тыс в центре с хорошим ремонтом купила бы
Ну, таких цен в Харькове нет
Фісташкова кава• 25 января 2025
Ответ дляТень льва
а почему? поделитесь мыслями
Потому что хорошее жилье дорого, плохое дешевле, но и того, и другого можно лишиться до конца войны
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ для12 галюцинаций
По программе - это компенсация за разрушенное жилье. Покупают потому что за эти деньги больше нигде жилье не купить.
У меня друг за компенсацию за разбитый дом в 160 квадратов не может двушку в Ровно купить. Почему Ровно? Потому что все родственники там, а он уже в уходе и помощи нуждается.
12 галюцинаций• 25 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
Ну, таких цен в Харькове нет
Есть. Вот, например, возле м. Гагарина. Двушка, 48 квадратов. Но 2 этаж из 2 и старый фонд, не новострой, конечно
12 галюцинаций• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
Возможно... Я вообще думала, что по этой программе только в определенной области можно купить жилье. А оказывается, нет. Интересно
Для драки• 25 января 2025
Финансово грамотный человек всегда оценивает риски прежде,чем инвестировать. Риск остаться без жилья и без денег в Харькове очень высок .
Доходность от подобной инвестиции сомнительна.
Если вы готовы рискнуть этой суммой, то покупайте
Лично я Харьков как инвестицию сегодня не рассматриваю.
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ для12 галюцинаций
Полно 1 а то и 2 комнатных квартир в нормальном состоянии в Харькове до 30 тысяч. Естественно, в старых хрущах или панельках. Сама мониторю активно, но покупать пока не собираюсь, не считаю это рациональным сейчас
Новорічна пальма• 25 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
В сенсі? Навіщо для інвестування жити деінде?
Я живу у Києві, інвестую в акції американських компаній, мої знайомі інвестують в нерухомість подобову в Польщі, в службу таксі.
В тому і сенс інвестування що ви маєте можливість навіть за умов війни володіти надійними активами, а не харківською квартирою.
Щодо землю: її цінність в постійному зрості, інвестор заробляє на тому що вартість актива зростає мінімумум на 10% щорічно. Хочете сказати що з року в рік вартість вашої землі не зростала?
12 галюцинаций• 25 января 2025
Ответ дляДля драки
Как раз риск всего лишиться не очень высок, пока действует программа компенсации. Если, не дай Бог, ракета в дом - государство компенсирует стоимость. Скорее всего, не всю, но большую часть точно.
Новорічна пальма• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Автору ниже відповіла
12 галюцинаций• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
Да, я даже трешку видела на Деревянка за 27 тыс с нормальным ремонтом.
Кондуктор автобуса
• 25 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Вартість землі зростала зовсім несуттєво. Щодо іншого - чи є компанії, що допомагають з інвестуванням? Я, і, мабуть, не одна я така, далека від цього, чесно.