Кондуктор автобуса• 25 января 2025

Купити квартиру у Харкові як інвестицію на майбутнє? Ви б ризикнули?

Бачу, є продажу є і за 25 тисяч доларів гарні квартири з ремонтом. На Київ ще збирати і збирати, а тут хоч і ризик, але можна і виграти. Чи в Одесі або десь біля моря?
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
оця пенопластова наволоч тільки дратує
розлітались сьогодні
Да, я без света была с 2 часов, весь рынок на 23 на генераторах гудел.
Но для меня Харьков - безопасное место, в сравнении с домом
Та_шо_ж_таке• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
а ви ж десь з півночі області, якщо я не помиляюсь
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Да. Там кабы каждый день
Новорічна пальма• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Ось дивіться:
25000$ • 7%= 1570 $
1570 $ • 0.8 (20% податки) = 1400 $
1400$ /12міс • 43 (курс долара) = близько 5 тис грн - майже те саме, що здача квартири, тільки менше головняка. Увага: не враховані всі комісії!
І це якщо ти правильно вибрав ті акції, а не лоханувся.
Просто цікаво - це ж в які акції треба вкластися щоб отримати лише 7% прибутку?

Тепер візьміть і порахуйте нормальний прибуток, 10 та 15%.
І врахуйте чи існує при цьому ризик втрати нерухомості в Харкові)
Новорічна пальма• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Виходить що так. Ви якийсь крутий фінансист. Вже виходите на рівень Ілона маска по прибутках. Ось стаття, в якій написано, прибутковість з урахуванням інфляції 6-7. А ще не враховані комісії, податки....
Середньорічна 10-11, і це лише Голубі фішки)

Навіщо ви рахуєте на 7% - взагалі незрозуміло)
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма

Взагалі то і менше є, ніж 7 %, і ризик падіння акцій більше, ніж втратити квартиру в Харкові.
Новорічна пальма• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Ризик падіння фондової біржі більше ніж влучення у Харкові?)

Ви взагалі розумієте що таке акції і фондовий ринок?

Скільки разів падала біржа за свої століття існування?
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма

При чому біржа до окремих акцій? Ви справді не знали ніколи випадків, коли акції ’падали’? Чи ви сподіваєтесь , що біржа, яка ’не падає’, все покриває? Ви справді розумієтесь на біржі?
Для драки• 25 января 2025
Ответ для12 галюцинаций
У знакомых есть, оформляют сейчас покупку квартиры в Харькове
Выходит ’отличная’ инвестиция , вложить деньги в недвигу и ожидать компенсации за разрушенное жилье...

И главный аргумент ’узнакомых’.
Для драки• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Так, лежать гроші в тумбочці - приліт, все згоріло. І все. Грошей все одно немає. Або крадіжки - їх теж ніхто не виключає.
Кроме тумбочки, кражи, покупки жилья в прифронтовом городе есть другие варианты инвестирования. Менее рискованного.
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляДля драки
Ну так, я не заперечую. Це просто дискусія. Бо одні пишуть: нічого не купляти, краще хай лежать, бо вдруг прилетить - втратите нерухомість. Але якщо прилетить, то і гроші пропадуть. І взагалі, тримати гроші вдома завжди була так собі ідея. Купівля нерухомості - теж спірно. Були б у мене зайві гроші, купила б. Але їх немає. Квартиру, яку купляли під оренду - віддали батькам, яких ми перевезли з міста з обов´язковрю евакуацією, бо там пекло .Чи жалію? Ні. Чи приносить дохід? Ні. Зате не треба витрачати гроші на аренду батькам (тобто нам з братом). Як би лежали гроші в тумбочці, чи купила б я зараз цю квартиру? Ні. Бо ціна на нерухомість значно зросла з війною і грошей би не вистачило. Я не з прифронтового, якщо ви зрозуміли, але моя батьківщина зараз в пеклі.
Акції інвестиції...... Ну таке, Крім голослівного 15 відсотків доходу, відкриваю інтернет: доходу значно менше. Може авторка того допису має якісь секретні знання чи вигідних знайомих, які можуть їй в цьому допомогти. Якщо звичайнісінька форумчанка зі своїми незначними сумами, які копила-копила, піде самотужки на ту біржу ісход передбачуваний. Звернутися до брокера - теж таке собі, пощаплачуй проценти, і що отримаєш?
А банк - не вигідно, проценти смішні.
А що можете запропонувати ви? У вас же є якісь варіанти, раз ви про це написали?
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляДля драки
Научите, плиз? Или подскажите что посмотреть/ почитать реального, а не инфоцыган
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
А ви акції, наприклад американські, розглядали? Чи це я упереджено ставлюсь при поверхневому вивченні цього питання?
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Я ничего не рассматривала пока, только читала понемногу обо всем.
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
Ще пам´ятаю, тут одна писала: купляю дорогущі бренди, ношу, потім продаю дорожче
Новорічна пальма• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Починаю розуміти чому для вас фондова біржа = нерухомість у Харкові

Нижче напишу для тих, кого ви вже тут залякали, а з вами розмову закінчено.
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма

Прощавайте.
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Это вы обо мне? Так я в специалисты по рынку не записывалась, а только просила рекомендаций
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
Хіба я вас вказала? Ні, просто як приклад порад від форумчанок.
Новорічна пальма• 25 января 2025
Поясню для всіх що таке фондова біржа і чому вона безпечніша за нерухомість в Україні зараз.

Фондовий ринок, він же ’Біржа’ є таким собі посередником між компаніями, які продають свої акції, та інвесторами, які ці акції купють та таким чином отримують частинку доходу цих компаній.

На фондовому ринку США, який сьогодні вважається найбільш стабільним та існує близько 200 років, представлені як американські, так і європейські, японські, китайські компанії.

Цих підприємств там мільйони, але найбільш надійними вважаються так звані Голубі фішки - перші в рейтингу 500 компаній (S&P).

Задача інвестора - відібрати найбільш надійні, найбільш перспективні. Там представлені як добре вам відомі Кока кола та Макдоналдс, так і відомі лише у вузьких колах оборонні компанії, що виготовляють зброю, підприємтсва що розвивають штучний інтелект, ліки від раку, тощо.

Тобто інвестор сам вирішує чи то купити акцію Кола яка є стабільною, але виростає лише на 10% на рік в середньому, чи то вкластися сьогодні в оборонку, бо всі ми розуміємо як зараз зріс попит на ракети та дрони - тобто саме зараз ці компанії виглядають більш перспективно.

Якщо коротко - то по перше це надійно, по друге - це дійсно цікаво.

Підійте тим хто любить думати, аналізувати, а не бездумно купувати по сигналам, довіряючи чужім рекомендаціям.
12 галюцинаций• 25 января 2025
Ответ дляДля драки

И главный аргумент ’узнакомых’.
А что, обязательно жилье разрушат? Вот прям 100%? Ну для вас не аргумент - не мои проблемы. Да, у знакомых. Да, покупают квартиру в Х.
КинДза• 25 января 2025
Автор, нет в Харькове по 25 тыс. хороших квартир с ремонтом. За 25 вы купите или бабушатник убитый, или Версаль в плохом районе - когда люди думают, что у них стильный, модный, молодежный ремонт, а там все до бетона надо убирать и по-новой. Однушки с действительно хорошим ремонтом и в хорошем районе стартуют от 40 тыс. По теме - да, были бы деньги, то купила бы
Для драки• 26 января 2025
Ответ для12 галюцинаций
Для вас понятия ’оценить риски’ просто не существует. Аргумент ’узнакомых’ такой себе... Уверена, что компенсация полностью не покрывает стоимость жилья.

А вообще, мне очень нравится высказывание :

Нажить много денег — храбрость; сохранить их — мудрость, а умело расходовать — искусство.

Люди вольны распоряжаться своими средствами. Но инвестиция в харьковскую недвижимость говорит лишь о финансовой безграмотности людей.
Для драки• 26 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма

Ваша порада для фінансово грамотних людей. На порадниці можуть лише фейспалм ставити, бо для цих людей квартира в Харкові гарна ’інвестиція’.
12 галюцинаций• 26 января 2025
Ответ дляДля драки

Перечитайте еще раз. Знакомые. За компенсацию. Покупают квартиру в Харькове. Но вам виднее, конечно. Поэтому и пишите так безапеляционно: ’Уверена, что компенсация полностью не покрывает стоимость жилья.’
Новорічна пальма• 26 января 2025
Ответ дляДля драки
Я розумію, але все ж таки вірю, що чим більше про це говорити, тим швидше люди принаймні перестануть розглядати це як аферу чи доводити що інвестування в акції за ризиками дорівнює інвестиціям в нерухомість у Харкові в умовах війни.
І рано чи пізно почнуть цікавитися альтернативами.
Зубачистка• 31 января 2025
А в Запоріжжі не хочете? Продаю квартиру 2 к з гарним ремонтом,мебель,техніка,квартиранти,24 у.е. Оренда 9000грн/ міс.-209у.е. Тобто 10.4% річних))Це досить високій рівень орендної дохідності))
автор Кондуктор автобуса • 31 января 2025
Ответ дляЗубачистка
Круто, але у мене коштів не вистачить. 25 тисяч - це весь мій бюджет на сьогодні)
Зубачистка• 31 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Так я продаю за 24))Вам тільки нотаріуса оплатити і все)
Ответ дляЗубачистка
З одного боку, привабливо, чесно, а з іншого - Харків хоч не вписаний в конституцію РФ як їхня територія. Виглядає на сьогодні так, що Ка 🐐 и будуть давити, поки не візьмуть, що запланували.