Кондуктор автобуса• 25 января 2025
Купити квартиру у Харкові як інвестицію на майбутнє? Ви б ризикнули?
Бачу, є продажу є і за 25 тисяч доларів гарні квартири з ремонтом. На Київ ще збирати і збирати, а тут хоч і ризик, але можна і виграти. Чи в Одесі або десь біля моря?
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ для12 галюцинаций
Как раз риск всего лишиться не очень высок, пока действует программа компенсации. Если, не дай Бог, ракета в дом - государство компенсирует стоимость. Скорее всего, не всю, но большую часть точно.
Около 20 тыс за квадратный метр, считайте сами что вы можете купить за эти деньги и где? 500 уе квадрат, вот и получается, что только Харьков или домик в селе.
Новорічна пальма• 25 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Вартість землі зростала зовсім несуттєво. Щодо іншого - чи є компанії, що допомагають з інвестуванням? Я, і, мабуть, не одна я така, далека від цього, чесно.
Не може вартість землі рости несуттєво)
Ну хіба що вона взагалі неліквід.
В мене виросла за часи війни більше ніж на 30%. Ще рік і продам.
Щодо інвестицій: ви можете пошукати курси і навчится інвестувати самостійно. Але цим треба займатися постійно, майте на увазі.
Можете найняти людину, яка самостійно відслідковуватиме за певний відсоток зростання ваших активів.
Ну хіба що вона взагалі неліквід.
Санька-4b93• 25 января 2025
Уточнение, я говорила только о полностью уничтоженном жилье, если просто повреждено, то там расчет и суммы совсем другие, минимальные. материалы придется брать только в определенных местах по завышенным ценам, своих денег вложить ещё немало и отчитаться за каждую копейку.
И нафига такое счастье?
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Автору ниже відповіла
З 25 тисячами інвестувати в подобово здачу у Польщі? Ви серйозно? Чи служби таксі?
За американські акції - тут справді не готова відповісти. Але звідки взяти знань звичайній людині? Який дохід з тих акцій? Бо чого питаю, колись тут тоже форумчанка писала про акції, але українських компаній. Стали розбиратися - а дохід від них якщо не нульовий, то копійки. НЕ копійки отримують великі інвестори, коли сума не в десятках, а хоча б в кількох сотнях тис уе
Для драки• 25 января 2025
Ответ для12 галюцинаций
Есть опыт получения компенсации?
Реальность такова, что родные с июля 2023 года не могут получить компенсацию за разрушенное ракетой жилье, потому что дом памятник архитектуры.
Ну и в гос.программы я не верю. Тут читаю,что люди по программе получают 100 тыс и куча условий где и как можно потратить эти деньги.
12 галюцинаций• 25 января 2025
Ответ дляДля драки
Есть опыт получения компенсации?
У знакомых есть, оформляют сейчас покупку квартиры в Харькове
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Меня когда то ещё до войны уговаривали инвестировать в солнечные панели, потому что участок возле дома, бывший огород простаивал. Хорошо что я считать умею, потому что по факту оказалось, что полная окупаемость вложений отбивается на 8 м году, и как раз в это время панели нужно менять)))
Слава богу, что не повелась на это, а то б уже и разбили весь мой бизнес - проект. Так хоть с деньгами осталась, а то б только со званием инвестора.
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляДля драки
Есть опыт получения компенсации?
Полно людей получили компенсацию, если документы оформлены нормально. Другое дело, что таких единицы - наследственные споры, невнесение в реестры майновые и тд.
А в ситуации ваших родственников, скорее всего дом будут ремонтировать централизовано по общему проекту.
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
Так о тож, смішно читати про ці інвестиції.
Хоч погоджуюся, що купівля квартири - це так собі, але все ж таки хоча б зрозуміло і менше ризиків, ніж вляпатися з акціями.
От правда щодо купівлі квартири під час війни і майже прифронтове місто..... Тут вже як повезе.
Куда_бежать• 25 января 2025
Ответ дляПрибираю щодня
та ладно..100 баксов тоже деньги
2 тыс и коммуналка, все новое , двушка
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
До речі, мої батьки стикнулися з цією проблемою. Квартиру приватизували ще в кінці 90, чи коли там їх дозволили приватизувати. Тоді отримали документи, і сидять, все гаразд. Коли виїжджали, документи забрали з собою, кинулися оформляти: а чия квартира, велике питання. Архів згорів. Є в реєстрі незрозумілі дії з квартирою, типу як якомусь чуваку міськвиконком дозволив приватизувати саме цю квартиру...... От якесь тупе рішення в реєстрі - і все.
Будемо в суд подавати, а чи буде толк - ще не відомо.
маринабаранова• 25 января 2025
А почему - нет? Скоро всё закончится, по любому. А риск - попасть под бомбардировку, есть в любом регионе.
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ длямаринабаранова
Так, лежать гроші в тумбочці - приліт, все згоріло. І все. Грошей все одно немає. Або крадіжки - їх теж ніхто не виключає.
Та_шо_ж_таке• 25 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
На цей час так, а була до війни?
до війни було багато іноземних товарищів
Новорічна пальма• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Звісно) Щоб інвестувати, не треба купувати цілком і квартиру чи проєкт)
Вкладається сума що є, починаючи від 5-10 000 дол, і отримується відповідбний до суми відсоток.
Так само і з акціями на фондовій біржі - там взагалі хоч від 50 доларів можна інвестувати.
І дохід від акцій не нижче 10-15% на рік, можливо для вас це копійки, для мене це надійний спосіб зберігання та помноження коштів. Набагато надійніший ніж нерухомість в Україні)
Та_шо_ж_таке• 25 января 2025
Ответ дляЗараз все скажу
У меня коллега купила квартиру в Краматорске за 10 тыс долларов с ремонтом. Теперь сдаёт посуточно за 1,5 тыс , клиенты есть всегда
в Краматорську або Ізюмі подобово квартири стільки ж, скільки в тому ж Києві. бо повно військових, до яких приїздять дружини.
в Харкові нема таких цін і близько
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Ну вже розбиралися, прибуток нижчий за 10-15 річних
Та_шо_ж_таке• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
В Харькове аренда тысяч 5 максимум, много вы заработаете?
максимум?!
я за свою зараз плачу 5, бо я вже таку умову поставила господарям. вони за кордоном, шукати нових орендарів не можуть, я орендую з 20 року, завжди все оплачую, квартира доглянута. то це тут мінімум. до війни було 10. в цьому ж будинку зараз здають за 7-8, а по району і до 10 двушки. друзі знімають трьоху біля Держпрому за 15, то ще дешево знайшли.
Та_шо_ж_таке• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
як на Бакуліна?
Новорічна пальма• 25 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Значить так розбиралися)
Я вже три роки інвестую і жодного року ще не було нижче. Середній приріст 15% вийшов.
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Значить так розбиралися)
Виходить що так. Ви якийсь крутий фінансист. Вже виходите на рівень Ілона маска по прибутках. Ось стаття, в якій написано, прибутковість з урахуванням інфляції 6-7. А ще не враховані комісії, податки....
Куплю орехи• 25 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Значить так розбиралися)
Ось дивіться:
25000$ • 7%= 1570 $
1570 $ • 0.8 (20% податки) = 1400 $
1400$ /12міс • 43 (курс долара) = близько 5 тис грн - майже те саме, що здача квартири, тільки менше головняка. Увага: не враховані всі комісії!
І це якщо ти правильно вибрав ті акції, а не лоханувся.
25000$ • 7%= 1570 $
1570 $ • 0.8 (20% податки) = 1400 $
Та_шо_ж_таке• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
Я не в курсе как на Бакулина
сонячні батареї були
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
максимум?!
Давайте смотреть реально, за 25 тысяч автор не купит квартиру, которую можно сдать за такие деньги.
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
сонячні батареї були
Наверное, да. Установить солнечные панели на пустующей земле и продавать эл.энергию в систему.
Та_шо_ж_таке• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
звичайно, ні
за 3-4 і здасть. може.
взагалі житлова нерухомість в Україні така собі ’інвестиція’. будь де.
за 3-4 і здасть. може.
Та_шо_ж_таке• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
пам’ятаєте ж туди прильоті корейського дєрьміща? де спорткомплекс вірта був непрацюючий
Санька-4b93• 25 января 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
звичайно, ні
за 3-4 і здасть. може.
Ну как сказать, в западной части очень даже инвестиция) Особенно, если куплена до войны
Я в периоды обострений у нас листаю сайты с арендой в Ивано- Франковске, Черновцах и Львове. После просмотра, оказывается, у нас не так и страшно)).
От Львовских групп вообще отписалась, и так нервы никуда не годятся))
Та_шо_ж_таке• 25 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
оця пенопластова наволоч тільки дратує
розлітались сьогодні