Коко Шанель• 25 января в 16:07
Що їдять ваші підлітки? У мене зараз інфаркт буде
Не можу(
Не витримую(
Жре всяку фігню
Дома нічого не їсть.
То сірим то сухарики то кола …
Я якщо не даю гроші, то тато дає
Або подруги пригощають
Але ж вона нічого нормального не їсть
Що робити?
Допоможіть
Не витримую(
Жре всяку фігню
Дома нічого не їсть.
То сірим то сухарики то кола …
Я якщо не даю гроші, то тато дає
Або подруги пригощають
Але ж вона нічого нормального не їсть
Що робити?
Допоможіть
Коко Шанель
• 26 января в 11:03
Ответ длядама_из_декрета
Ні, не помиляюсь, бо маю двох дітей, одна колись була підлітком, а менша зараз підліток і в нас в сімʼї саме так, як я написала. Так, можуть випити склянку коли інколи десь, але оту фігню, яку зараз продають не їдять (і я в цьому впевнена). Чіпси, сухарики навіть не пробували - старша казала, що воно смердить, а менша як копірка вбирає її поведінку. Але у нас вдома харчуванню приділяється багато уваги і пояснюється чому так. Моя улюблена фраза - наше здоровʼя - це імунітет, а він знаходиться в кишківнику. Тому, що туди положиш, те я будеш мати.
У мене гастрит і рефлекс.
Не купую нічого додому вредного, готую добре.
Чоловік на здоровому харчування, спортсмен, слідкує за харчуванням.
Ще раз - ви дуже помиляєтеся.
дама_из_декрета• 26 января в 11:05
Ответ дляКоко Шанель
У мене гастрит і рефлекс.
Ще раз - ви дуже помиляєтеся.
Значить не донесли до дитини, десь щось пропустили
Коко Шанель
• 26 января в 11:07
Ответ длядама_из_декрета
Ну справді ви одна тільки мама яка вміє спілкуватися з дітьми.
Тільки якщо у вас аж двоє дітей, то ви розуміти маєте що виховання сімʼї 50% і суспільство свої 50% вносить. Якщо звісно ваші діти не ізольовані.,
дама_из_декрета• 26 января в 11:11
Ответ дляКоко Шанель
Дивлячись, що у вашому розумінні - ізольовані? Так, по вулиці просто так щодня не тусуються, є репетитори, домашнє завдання, інтереси для душі і сімейні обовʼязки. На вихідних можлива зустріч з друзями ;як правило це кіно або просто прогулянка з заходом в кафе.
Пьяная вишня• 26 января в 11:52
Ответ дляПи Пи Пилюля
Тоже самое .
Я скоро с ума сойду .
На днях тему создавала ,Плохое питание подростка .
Моя не ест мясо,рыбу ,никакие молочные продукты, фрукты ,овощи ,яйца ,даже чай и кофе
Посоветовали к психиатру
Не поверили,что до сих пор нет диагноза никакого у дочки
Я скоро с ума сойду .
Посоветовали к психиатру
И Суши не ест?
Коко Шанель
• 26 января в 11:53
Ответ дляПьяная вишня
И Суши не ест?
Моя їсть і дома ми іноді крутимо) і піццу я різну роблю.
Пьяная вишня• 26 января в 12:00
Ответ дляЗажуженная Жужжа
сину зараз майже 17. Високий і страшенно худий, кістки випирають. Воно то добре що все молотить, але ж куди воно все дівається ))
Помідори теж не їсть, сік не п´є з дитинства - бо то кров невинно убієнних помідорів, холодці, желе, заливні - табу, бо воно ’живе’.
Він як сіножатка, рот незакриваеться. Але фрукти потрібно порізать в тарілочку і принести подать, бо неїсть по іншому
Мій фрукти взагалі тільки в вигляді смузі п´є.
Пьяная вишня• 26 января в 12:03
Ответ дляКоко Шанель
То робіть частіше суші,піцуу, бургери, домашню шаурму. Корисно,смачно і поживно мій теж живе на шаурмі...
Коко Шанель
• 26 января в 13:05
Ответ дляПьяная вишня
Не смійтеся тільки, але тортілу, лаваші в бургери вона також не їсть. Тільки іноді
Ірина-23fb• 26 января в 21:02
Та сама історія(( І це при тому, що майже весь минулий рік лікували (у т.ч. в стаціонарі) гастрит, який чарівним чином зник з початком літніх канікул та відміною навантажень спортом. Зараз харчується жахливо, швидко забула що то таке хворий шлунок. Не розумію, як так що ім не хочеться нормальної збалансованої їжі і готові харчуватися однією єрундою.... Сподіваюсь, що це пройде.