Гжегож Бженчишчикевич• 25 января в 17:49
«А в чому проблема самій це зробити?»
Прибираюсь сьогодні. Шкребу віником підлогу. До того перемила гору посуду, плиту, та всяке інше. Чоловік стоїть наді мною, каже: он там коробка (в нього під столом з технікою), треба її вийняти і витрусити (від пилу), я спираюсь на коліно, яке скрипить і болить (бурсит), і кажу: зроби, будь ласка. А він мені: «А в чому проблема зробити це самій?» Після цього закачує скандал, на предмет того, що я влаштовую йому демонстраційні акції. Натомість я зауважую, що ввічливо попросила його про допомогу, оскільки не сама, вибачте, засираю хату. Занавес. Ваші дії? Я особисто від такої подачі просто офігіла.
На_оба_рот• 25 января в 18:15
Ответ дляr25-1
аренда. як мінімум. та і побазікати можно
Та вже тоді простіше знімати навпіл з іншою жінкою і побазікати цікавіше під вінішко
Уси Пуси• 25 января в 18:15
А у нас по другому: тебе подать то-то и то-то?
Да, подай
А, что сама не можешь взять?
Или ещё: прибирать не буду я не набрасывал.
Да, подай
А, что сама не можешь взять?
На_оба_рот• 25 января в 18:17
Ответ дляr25-1
ну це в ідеалі. а так будете тіки за своїми речами слідкувати
Та я арбузер, у мене чоловік і підлогу вміє мити, і пилюку терти, і прання замочити, сортувати, і готувати, коли я не в настрої. Тому і в шлюбі я переважно за свої речі відповідаю, ну, ще трохи за дитини. Але вона вже підросла, тому скоро свобода геть
Ответ дляНа_оба_рот
та отож ....може сприснути. Коли все вміеш ...
Хіба сексом тримати
На_оба_рот• 25 января в 18:20
Ответ дляr25-1
Хіба сексом тримати
Ага, тому йому треба в сексі старатися
ну, хай старається, бо що ж
Латвийские_Номера• 25 января в 18:20
сама взвалила на себя все, а потом ноет, ну что - кто-то оценил Ваш подвиг, героиня? Если не дай бог заболеете - муж и пальцем не пошевелит и быстро найдет ломовую коняку на замену
Девчата, берегите свое здоровье и не только физическое но и ментальное, все болезни от обид и нервов!!
Капитанша• 25 января в 18:22
Ответ дляОднозначная
Ьо ви дурна як срака. Нема в вас нічого- ні чоловіка, ні сім´ї. Наймичка прибиральниця, яку не люблять . В мене лиш щось заболить , то я лягаюілежу а чоловік носиться як дурний навколо´-пече і варить. Це щоб яз бурситом лазила прибирала навколішках???? Ніколи.а чоловік нащо?
Мій готує незалежно від мого самопочуття, бо реально вміє це робити краще за мене ))
Шотуткоїться?• 25 января в 18:22
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
По ходу запустила, бо немає коли, та і економила на всьому заради квартири, кредиту, і ремонту….
Ну то припиняйте економити. Вкладайте у здоров´я. Подайте на розлучення реально і діліть майно. Хоча він не погодиться. Це його важіль тиску. Мертвий вантаж ваша нерухомість тепер.
Зоя Жорівна• 25 января в 18:25
Я понимаю что у вас накипклр. Но. Если ваш вклад в совместный быт 50/50 то и ресурс тоже такой же. Он либо готовит либо убирает либо и то и то вместе. Или вы готовите - он моет посуду. Уборка вместе. Это нужно спокойно, без манипуляций проговорить. И успокоиться. Сейчас ДО детей и прочего. Если в семье другие установки, то это дело (из изменение) процесс длительный и малоприятный. Запасайтесь терпением. И вместе по капле меняйте.
Это по собственному опыту. У меня свекровь тоже странно воспитала мужа, что он устал и лежит. А то что я зарабатываю так же или больше + дети на мне, так я ж работаю из дома. И мне не нужна посудомойка и тп. Не ну извините капля и камень точит... Сейчас вклад равноценный. Говорю, что я работаю и готовлю и не мою 💯 посуды. И дети не только на мне. И всё ок.
Гжегож Бженчишчикевич
• 25 января в 18:32
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви б знали, скільки ця вода точила цей грьобаний камінь…. В нього просто відповідь: я не буду цього робити. Якщо кажу, що треба прибирати, він відповідає - не треба. І всьо. Або я це роблю, або ніхто цього не робить. Дітей у нас нема і не буде.
Однозначная• 25 января в 18:37
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Бляха, де ви таких берете?))))
Бо треба себе любити. Япросто не буду це робити і все.
Зоя Жорівна• 25 января в 18:39
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А шо він робить?
Гжегож Бженчишчикевич
• 25 января в 18:42
Ответ дляЗоя Жорівна
А шо він робить?
По дому? Вчора героїчно виніс ялинку. Влітку замінив зливну систему на бачку і прикрутив кран на кухні. Два роки тому підключив пральну машину. Якось так. До того роки 4-5 тому розібрав розетку. Поки все.
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мазохістка в терапії з дуже стрьомним дитинством. Нажаль, тільки зараз деякі речі стали очевидними.
В лицо вывалите ему всю эту пыль и коробку и скажите чтоб убирался (нафиг). Вслед крикните что никогда с ним не кончали и он самый скучный мужик которого вы знали.
Пишу каліграфічно• 25 января в 18:49
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Сколько в терапии? Не поможем что она вам помогает
Гжегож Бженчишчикевич
• 25 января в 18:50
Ответ дляПишу каліграфічно
Недовго. Десь допомагає, але дуже важко йде, постійно відкати. В терапії з приводу РХП, а не з приводу вибриків чоловіка.
Патриоточка• 25 января в 18:52
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
когда женились он говорил что будет убирать?
Пишу каліграфічно• 25 января в 18:56
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну целом то все связано, там вы мужу позволяете, там себе...
Решайте свою проблему основную, все остальное наладится само собой.
А по поводу детства - оно конечно имеет значение, но... списывать все на детство уже в зрелом возрасте такое себе. Неплохо бы в первую очередь принять ответственность за себя на себя, детство уже прошло, и двигаться вперед исходя из этого.
Гжегож Бженчишчикевич
• 25 января в 18:57
Ответ дляПишу каліграфічно
Що саме я дозволяю собі, а що чоловікові?
Я не Тролль• 25 января в 18:59
Ответ дляМинерАлочка
Только от слова веник меня в жар бросило. У вас в доме нет техники для уборки?
Я к веникам отношусь спокойно , но у меня другой вопрос - зачем им ( веником ) скрести пол ? Автор , вашему венику 20 лет и он весь стерся ?
Гжегож Бженчишчикевич
• 25 января в 19:00
Ответ дляПатриоточка
Ми взагалі це тему не обговорювали)
Патриоточка• 25 января в 19:01
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ми взагалі це тему не обговорювали)
так что теперь возмущаться, у вас разные взгляды на быт просто
Дуже дуже вумна• 25 января в 19:02
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дітей не має, працюєте обоє , то чому хатні справи виключно на вас?
МинерАлочка• 25 января в 19:02
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ми взагалі це тему не обговорювали)
А зачем вы вместе живёте? Без секса, без уважения и любви и без детей
Патриоточка• 25 января в 19:02
Ответ дляДуже дуже вумна
потому что они не обсуждали это, автор пишет))
Дуже дуже вумна• 25 января в 19:02
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
От в тому і питання… Мив посуд за два роки напевно рази два.
А хто вам лікар?
Патриоточка• 25 января в 19:03
Ответ дляЯ не Тролль
он древняя окаменелость