Швидка Настя• 25 января в 20:01

Шукаю квартиру у Львові, хто має якісь групи???

Мені треба квартира від власник в Шевченківському районі.
2-3 кімнати.
Ми сімья.
Може хтось має групи в телеграмі чи будь де .
Поділіться будь ласка.
Мюллерная• 25 января в 20:05
Реальніше за все - через ріелтора. Я вже повидаляла групи, але 90% об´яв що там, що на ОЛХ - все одно ріелтори. Наткнутися на власника - це як виграти в лотерейку)
Пописанная парта• 25 января в 20:08
Рієлтори працюють, щоб у вас не було шансів выйти на власника. Тому - ніяк
Мюллерная• 25 января в 20:13
Доречі, у ріелторів сміливо збивайте ціну! Вони пропонують одні й ті ж квартири - то кажете що підете на перегляд з іншим бо він обіцяв знижку і скидав цю ж саму квартиру. Чоловік 50% так збив))
ПробілНеПрацює• 25 января в 20:13
Дивились з ріелтором, потім знайшли номер господаря на олх, десь, аж в кінці списку. Ну, уж дуже, борзі % у ріелторів, не знаю міста, де ще 100% деруть.
ПробілНеПрацює• 25 января в 20:16
У вайбері-нерухомість Львів бувають від власника. Теж, будуть студенти міняти квартиру, то дивляться олх
автор Швидка Настя • 25 января в 20:26
Ответ дляПробілНеПрацює
Дайте посилання будь ласка
автор Швидка Настя • 25 января в 20:28
Ответ дляПробілНеПрацює
Нізащо деруть!!
Де вони взялись взагалі
ПробілНеПрацює• 25 января в 20:40
Ответ дляШвидка Настя
Нізащо деруть!!
Де вони взялись взагалі
За адресу....Теж, перший раз з ріелтором були змушені зняти ,бо навчання починалось. Тепер, шукають самі.
ПробілНеПрацює• 25 января в 20:42
Ответ дляШвидка Настя
Дайте посилання будь ласка
Наберіть в вайбері назву
ПробілНеПрацює• 25 января в 20:46
Удалено администрацией...
ПробілНеПрацює• 25 января в 20:48
Наберіть в вайбері в пошуку ’нерухомість львів #1’ Це, на фото звідти об´ява
Розбещена цяточка• 25 января в 20:50
Як ж ті ріелтори з@*бали!!!