ГоловнаЯ• 25 января 2025

Чи можна підчепити уреоплазму під час епіляції?

Знайшлась уреоплазма , колись здавала не було, чоловік від якого в мене дитина теж колись здавав не було її
Всього за час статевого життя було пару партнерів в презервативі,і всього із одним із них був незахищений статевий зв´язок
Виниловая пластинка• 25 января 2025
Прикольно - столько мужиков,но виноват лазер
Маю декілька думок• 25 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
При том виноват в том заболевании, которое передаётся половым путём
автор ГоловнаЯ • 25 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Скільки?
Пару?
автор ГоловнаЯ • 25 января 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Під час лазерної епіляції (глибоке бікіні ),водять там
ДелиВерка• 25 января 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Скільки?
Пару?
Ну самі ж пишете, що був незахищений секс. До чого тут лазер тепер?
автор ГоловнаЯ • 25 января 2025
Ответ дляДелиВерка
А як по вашому в мене дитина мала з´явитися?
В чоловіка від якого в мене дитина по аналізам не було цієї уреоплазми.
Маю декілька думок• 25 января 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Я знаю, где водят при лазерной эпиляции. Это вы не совсем понимаете пути передачи
автор ГоловнаЯ • 25 января 2025
Ответ дляМаю декілька думок
З презервативом в мене було до аналізу коли не виявили уреоплазму ,а без презервативів коли з чоловіком теж не виявляли не в нього ,не в мене тоді
Тобто ці аналізи я принаймні робила тричі
Варена цибуля• 25 января 2025
Оспади, вот же люди дремучие, я не могу. НЕЛЬЗЯ заразиться уреаплазмой, она ИТАК есть у всех нас - это часть НОРМАЛЬНОЙ флоры женщины! Поэтому никто вменяемый в гинекологии ее вообще не лечит - как появилась в мазках, так и пропадет, нефиг там вообще что-то искать.
Варена цибуля• 25 января 2025
Ответ дляМаю декілька думок
та Вы шо? с каких это пор уреаплазма стала зппп?
КапитанльнаЯ• 25 января 2025
При епіляції не можна підчепити. . Отой 1 незахищений і став причиною.я мала 1 незахищений і після нього з´явилась уреаплазма, мікоплазма.як помітила? Через 10 днів цистит. Нічого не допомагало. Уролог назначтла агаліз.Пцр соскоб в Ділі показав високі титри.лікувалась 2 міс.з тих пір лише презерватив.
Маю декілька думок• 25 января 2025
Ответ дляВарена цибуля
Не стала и не была лишь потому, что может передаваться от матери плоду, а не только половым путем. А не от лазера письке
автор ГоловнаЯ • 25 января 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так в того з ким був незахищений не було в аналізі уреоплазми.
КапитанльнаЯ• 25 января 2025
Ответ дляВарена цибуля
Таких как вы надо топить.чтоб ахинею не несли.уреаплазма передается и создает кучу проблем. Мой личный опыт .незащищенный секс и вуаля высокие титры уреа и мико. До этого было чисто. А после секса есть. Странно? Почему же в синево и в диле и в др.лабораториях уреаплазма уреалитикум , микоплазма хоминис и микоплазма гениталис входят в пакеты на зппп?они видимо идиоты и вас не читали. Оказывапется это не нужно лечить) а то что эта зараза спайки делает и создает хрон.цистит, который не лечится клас.способами..это норм. Чего уж там.ходи и разноси заразу
автор ГоловнаЯ • 25 января 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
В мене ніколи не було циститу тощо
Взагалі ніяких скарг
КапитанльнаЯ• 25 января 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Сам він не з´являється. Ще моя венеролог кпзала що передається урес через рот.шлях- ви йому міньжт, він вас в губи а потім вам куні.і його інфекція вже у вас. Тому завжди закликала не робити міньєт без презика.
автор ГоловнаЯ • 25 января 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Куні не робив мені він,я йому в презервативі робила
КапитанльнаЯ• 25 января 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Колись ваш чоловік здавав.)) Так то колись.ця зараза дуже передається. Ви ж неможете бути вмевнені що ваш святий. У чоловіків безсимптомно сидить роками.у жінок викликає або цистит.або вічну молочницю.
КапитанльнаЯ• 25 января 2025
Ответ дляВарена цибуля
Уреа входить в пакети зппп у всіх лабораторіях. Чи аони ідіоти?
автор ГоловнаЯ • 25 января 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Якщо безсимптомно то може просто тоді вона була,але її не показували аналізи?
Як буває із впл
КапитанльнаЯ• 25 января 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Як буває із впл
І таке може бути. Дивлячись яка лабораторія робила.
автор ГоловнаЯ • 26 января 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Сінево в чоловіка