Мексиканочка• 25 января 2025
Який чоловічий парфюм зводить вас з розуму?
Снегурочко• 25 января 2025
Я кайфую от того как пахнут волосы немытые у моего мужчины, его природный запах. С другими такого не было
Тепличная• 25 января 2025
Фаренгейт і Саваж. Щоб там не казали про попсу, нарцисів і т.д. - Саваж для мене просто 🔥🔥🔥🔥🔥
БлинчикБезСметанки• 25 января 2025
Саваж🤩дуже люблю на своєму чоловіку його. Справжній чоловічий, мужньо- сексуальний аромат.
ТаПрямТам• 26 января 2025
Black pepper Comme des Garsons. Хочу щоб мій мужчина ним пахнув, а ні йому більше якась фігня із Зари подобається
Володарка мрій• 26 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
Гарний перчик, мойому подобається.