Міняйловна• 25 января в 23:34

Скажіть я не добра людина?

От маю знайому, вже знаємось понад 10 років…
І всі ці роки в неї вічно щось а страждаю я при тому в неї є чоловік
То з житлом проблеми, я вислуховую то все вічно негатив свій (коли все ок нема її, або якщо і є то зі всякими підмашками), то з іншою подругою в неї були рік проблеми в стосунках вона далі скаржитись до мене
То тепер з рукою щось сталось і вона може будити мене о 5 ранку або 6 куди їй їхати краще при тому маючи чоловіка вдома
Сьогодні я вже написала слухай в тебе вдома чоловік , їдь до лікаря я не лікар вирішуй свої проблеми якось чого дзвонити по людях о 5 або 6 ранку! Я права?
Хочу обірвати все спілкування бо вже набридло. То прийде коли захоче то скаржитись або в сльозах в знову до мене!
Мушля з Криму• 26 января в 00:03
Ответ дляМіняйловна
Ну так бо рука болить. Тому дзвонила
это ее проблемы что у нее там болит
ТайТаке• 26 января в 00:03
Ответ дляМіняйловна
Я не трохи а я добра терпіла)) я терпіла колишнього 9 років який мені зраджував і руки тягнув ))) і ще й сам кинув ))
Тому отаке маю ще одне чудо в лапках
Так, завтра наберіть її в 5 ранку, і спитайте як її рка нога і взагалі, яка буде погода
Пускаю бісики• 26 января в 00:10
Ответ дляМіняйловна
Реально два тижні тому о 5 ранку сьогодні майже 07 , десь була 6 з чимось
Зачем трубку взяли? На беззвучный поставили и все.
vasilisa-l• 26 января в 00:11
Ответ дляМіняйловна
Пробувала, а воно далі лізе. Треба якось акуратно то все зводити на ні.
Я не думаю що ви куку, я вже і сама так думала. Вічно прийде і виллє своє г
Є підозра, що ваша знайома зараз пише в цій темі)))
Админко• 26 января в 00:13
Ответ дляМіняйловна
В чем проблема? Вы ж можете не брать трубку. И перезвонить в 10:00 и спросить что случилось.
Вы на это ведетесь, поэтому она и сваливает все эмоции Вам.
ТайТаке• 26 января в 00:15
Ответ дляАдминко
Ну когда перв ый раз звонят так рано то любой нормальный человек подумает что то то случилось и это неотложно . А захреьбетницы думают что это зеленый свет и наглеют .
Швабристка• 26 января в 00:42
Ответ дляТам-тарарам
Т е то, что человек просто бестактный эгоист и делает так, как нужно ей, вообще не рассматривается?
Мені ніхто о 6 ранку не телефонує, тим паче, не подруги, а якісь знайомі. Вам телефонують? Думаю, якщо якась ліва жіночка набере вас о 6 ранку просто щоб понити, ви спитаєте в неї, чи все ок, в коли зрозумієте, що вона подзвонила щоб розказати як тяжко жити, бо прокинулась, грубо кажучи, то відправите її нахер, та й більше брати слухавку не будете. Автор же продовжує
Стебель березы• 26 января в 07:48
Ви так вибудували відносини з нею. Вона звикла, їй це подобається. Самі вині, це людина паразит. Вона і далі буде тягнути вашу енергію та сили.
Єдиний вихід припинити спілкування. Повністю.
Пуки-куки• 09 февраля в 11:00
Авторе, ви як? Вона дзвонить?
автор Міняйловна • 09 февраля в 15:52
Ответ дляПуки-куки
Авторе, ви як? Вона дзвонить?
Добрий день. В неї далі проблеми з рукою і з спиною серйозні і тому вона далі приходить коли заманеться і в сраці їй
Пуки-куки• 09 февраля в 15:56
Ответ дляМіняйловна
Позичте їй грошей. Відкупіться.
автор Міняйловна • 09 февраля в 16:46
Ответ дляПуки-куки
Позичте їй грошей. Відкупіться.
Вона не просить позичити грошей, вона має і то більше ніж я)
Пуки-куки• 09 февраля в 18:56
Ответ дляМіняйловна
Ну так беріть за консультації гроші. Ви чудна
автор Міняйловна • 09 февраля в 18:59
Ответ дляПуки-куки
Ага вже вона дасть))) нічо вона не дасть ніколи в житті вона ще й жадна до того ж))
Пуки-куки• 09 февраля в 19:00
Ответ дляМіняйловна
Тоді і ви не беріть слухавку. Спочатку аванс, потім консультація