Не заздріть тьоті• 26 января в 11:51

Скучно, чем заняться?

мистерЛяпсус• 26 января в 11:53
На работу?
Коварная Зая• 26 января в 11:53
На масаж сходіть. У спортзал. В парку прогуляйтеся. Кіно подивіться. Поприбирайте.
Bombastic• 26 января в 11:53
Анг
Іспанська
Иванка Бур• 26 января в 11:54
Приходите ко мне,сварите покушать,поубирайте,с детьми моими побудьте, уверена, скучно потом не будет😂
Не рахую, а вважаю• 26 января в 11:55
Только на днях обсуждали с подругой, как взрослому человеку может быть скучно. Мне было скучно в детстве, и то, до того момента как с работы возвращалась мама😂😂😂 Потом сразу становилось не скучно, потому что она всегда находила чем заняться. Хочешь - посуду мой, хочешь - полы, хочешь - книгу читай и миллион всего еще
Спасу мир• 26 января в 11:56
Деньги есть? Тогда что скучать, езжайте на Мальдивы

Денег нет? тем более, что сидеть без денег, арбайтен
Аня+Федя=Данил• 26 января в 11:56
Приготовте кушать
Иванка Бур• 26 января в 11:57
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А сейчас вместо мамы дети и муж,как ото, только вчера мне было 16,а сегодня у меня в доме какой-то мужик и какие-то дети, постоянно просящие покушать, мошенники наверное какие-то 😂
Спасу мир• 26 января в 11:58
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Мне в детстве всегда было скучно. Это было советское детство, если что.
Пробовала ходить в разные кружки, секции, все были унылые и было скучно.
Читать тоже никогда не привлекали ’безудержные приключения’ 200-300 летней давности. Все эти фениморы куперы, вальтеры скотты, дюма и тп. А ничего реально свежего и актуального не было.
Зато как совок развалился скука прошла) Сейчас масса всего интересного и 100 жизней не хватит, чтобы все успеть и поучаствовать
Дай подивлюся• 26 января в 12:02
Хотіла якраз таку тему створити
Питання не чим зайнятися ж по суті. А питання, що зробити, щоб знайти інтерес, радість і ентузіазм
Поприбирати, працювати чи гуляти - така банальщина. Чого б то в вихідні працюввти? Щоб отримати вигорання і перевтому в робочі дні
автор Не заздріть тьоті • 26 января в 12:03
Ответ дляДай подивлюся
Хотіла якраз таку тему створити
Які ваші варіанти?
Дай подивлюся• 26 января в 12:03
Ответ дляСпасу мир
Наприклад? Порекомендуйте шось захоплююче
Дай подивлюся• 26 января в 12:07
Ответ дляНе заздріть тьоті
Які ваші варіанти?
:)) були б варіанти - я б не заходила на порадницю
До того ж трохи болить голова, вчора перевтомилась в спортзалі. Немає особливо сил на активність. Якісь кафешки теж врядчи порадують
Спасу мир• 26 января в 12:10
Ответ дляДай подивлюся
Всякие спортивные активности, разнообразные. Фитнес с тренером, йога, групповые самые разные, в клубе постоянно новые. Бассейн, сауна
Шопинг для себя
Салон
Шопинг для дома
Приготовить что-то (скачала всякие интересные курсы) или в новый ресторан сходить. Сейчас уйма возможностей, та же современная кондитерка
Потом антиквариатом занимаюсь, это бизнес, там всегда нескучно. И есть еще один бизнес.
Читаю и слушаю по истории
путешествия
Курсы по крипте сейчас прохожу и по нутрициологии. Английский.
Что хочу : керамика, возможно в будущем открыть гончарную мастерскую
ЧорноброваЯ• 26 января в 12:13
я зараз здам останнім сценарій і піду гуляти.
кожного дня, незалежно від погоди, гуляю різними маршрутами, де б не була, 2 години мінімум.
це прикольно:) - різні люди, будинки, рослини, ідеш собі, хочеш -думай, хочешь - слухай подкаст чи музику, хочеш - говори з кимось, або просто іди і відпочивай, радій дню.
Або серіал якійсь собі на вихідні запиляти:) так, щоб до 5 ранку)
Миловидна леді• 26 января в 12:13
Аналогично.
Вчера сериал смотрела, в магазин сходила почти в 9 вечера
Вон решила борщ сварить, буряка нет, а я ведь смотрела на него вчера в магазине, надо поехать возврат кроссовок сделать- не могу поднять жопу, краситься надо, облом короче засада.
Когда раб неделя, ты как то двигаешься, а тут типа надо ж отдохнуть , а получается болото какое то((.
ЧорноброваЯ• 26 января в 12:15
Ответ дляДай подивлюся
тоді варто просто полежати і набратися сил.
до речі, у кожного свій ресурсний басейн - перш за все, потрібно знайти, що саме дає вам сили, приносить радість.
Люди пишуть своє, те, що їх надихає жити далі. Ніхто не може знати, що саме підійде вам - потрібно пробувати і шукати.
От скажуть мені - вишивати, я тільки здувуюся, наприклад.
Дай подивлюся• 26 января в 12:17
Ответ дляСпасу мир
Шопинг для себя
Салон
Шопинг для дома
Читаю и слушаю по истории
путешествия
Да, это все прикольно. Но на большинство активностей нужны деньги. Счас с ними не очень
Всякие спорты тоже интересно. Но когда нету сил - будет только хуже
Обучение присутствует. Но опять же, если нет энергии, то это не дает настроение и энтузиазм, а забирает

Из того, что я хочу - сдать сертификацию, сходить на мастер класс по ювелирке
Дай подивлюся• 26 января в 12:19
Ответ дляЧорноброваЯ
Згідна з вами
Але зараз не знаю, що мені підійде. Кава в гарному місці і косметичні процедури вдома. Спробую
Дай подивлюся• 26 января в 12:24
А ще допомагає з кимось просто поговорити, щоб тебе вислухали і зрозуміли. А з цим трохи проблемка. Лиш чатжпт є як варіант
ЧорноброваЯ• 26 января в 12:27
Ответ дляДай подивлюся
Згідна з вами
я свого часу, коли у мене вперше в житті зв´явилися ці вільні години, зробила табличку і писала, було цікаво.
Наприклад, з´ясувалося, що читання нових книг мені в 40 років перестало щось давати, все це було вторинне, нецікаво, з відомим вже мені сюжетом. Я перестала це робити - звільнився ще час на інше.
Перепробувала малювання різне, в´язання, шиття - ні, вже ні - зір, спина, балакучі подружки (я їх люблю, але хотілося тиші:) ), басейн - теж відпав, хоча раніше це була любов. І так залишилися прогулянки, якісні серіали десь раз на пів року, дуже зрічка - навести лад в шафі, викинути щось. І полежати, поговорити з кимось годинку раз на 2-3 місяці, аби були новини, а не оце ’я йому, він мені’.
До речі, неймовірну кількість часу вивільнилися після скасування теревень по телефону годинами ні по що. З´ясувалося, що мені це не потрібно взагалі кожного дня.
Варто шукати своє:)
От я зараз щаслива від квітів - така втіха, так радують мене ці букетики:))
Дай подивлюся• 26 января в 12:33
Ответ дляЧорноброваЯ
Варто шукати своє:)
Зараз сезон дач починається. Це мене радувало. Але в цьому році я не вдома.. то ж дачні турботи будуть без мене 😔
ЧорноброваЯ• 26 января в 12:38
Ответ дляДай подивлюся
о, це тема:) я в прогулянках знайшла біля лісу маленьку галявинку буквально на краю - там достатньо сонечка, і посадила там хризантеми восени:) Ходжу, дивлюся, як вони там.
Я теж не вдома, це додає стресу і віднімає сили (як взагалі війна - вона зжирає всі наші ресурси, треба це памятати і дбати про себе додатково). Тому купила вазон балконний, всяке різне там росло у мене, в цьому році теж щось посадити планую. І покупаю вазончики з квітами - ставлю на балконі, поливаю і те все, як на дачі, але в мініатюрі, хоч щось:) Навіть джему дві банки закрила, бо як без цього:)