Я б такое не носила, но продаю• 26 января 2025
Відшити чи піти на каву? Якщо піти, то як відповісти
В середині грудня написав один кавалер в тг (ми є разом в одній групі). На диво чемний, без тупих натяків, візуально мій типаж, симпатичний. Переписувались десь тиждень. Домовились на каву, на день і час (субота). Потім написав, що робота внесла корективи і ми перенесли на понеділок. І тут коли наближався час нашого першого (вже відміненого і перенесеного) домовлення на суботу написав, що таки звільнився і можемо зустрітись, типу не хоче чекати аж до понеділка. Я підповіла що не можу, що перепланувала суботу. Є мовний барʼєр, можливо сприйнялось що відшила, не знаю. Відповів ок і в понеділок вже нічого не писав.
Пройшов по суті цілий місяць, за цей час і НР, і свята, і моє ДР (у тг є оповіщення), я вже й забула про це.
І тут як ні в чому не бувало пише, що типу давно не спілкувались, сподіваюсь в тебе все ок, хотів би випити каву з тобою і тд.
Ігнорити і забути чи спробувати? Якщо спробувати, то як так гідно відповісти з урахуванням цієї паузи, вона мені не подобається, хоча розумію що це і різність ментальності, і ми ніхто, ні чого не повинні один одному.
Добротная• 26 января 2025
Ответ дляКонтрольница
А вы в курсе, как с украинского гугл переводит?
Нормально перекладає, якщо писати прості фрази, без зворотів і складносурядних речень
Просто каралева• 26 января 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Поговорили
. А теперь отвечайте и собирайтесь на кофе. Может этот судьба ваша, а вы тут время теряете с чужими тетками.
Какая нафиг судьба? Чувак типа запал, но отвалился и морозился, никаких поздравлений и подарков к праздникам в виде ухаживаний. Я бы дропнула сразу и даже не думала что то продолжать с ним 🤷
С этим уже все ясно, не запал и жлоб. В лес!
Лукава Кішка• 26 января 2025
Ответ дляКонтрольница
Нормально переводит