Сонячний зайчик• 26 января в 12:09
Сни про спробу писати
Кому ще уві сні сниться , що треба щось прочитати, або написати і не виходить?
І просто нерви нападають, а букви не пишуться, і текст абракадабра якась. І це багато років таке.
Чому так?
Результат:
вже голосів:
3 (60%)
Ні, бачу нормальні букви
2 (40%)
В мене таке
Голубка миру• 26 января в 12:22
Бывает. Типа спешишь на экзамен, приходишь а писать не можешь. Не выходит, ручки нет, бумаги нет и тд. Или бежишь, а не можешь бежать, тяжело ноги поднимать.
Кундалина• 26 января в 12:37
Никогда в жизни не снилось подобное, аж интересно стало.
А вот когда надо бежать и не можешь - это часто
Іллюха Перчик• 26 января в 13:09
Писати ви можете почати тільки після того як прочитаєте хоча б 10 книг класичної літератури.Раджу починати з Джека Лондона.Потрібно навчитися гарно висловлювати свої думки,як на папері так і в живу.
Сонячний зайчик
• 26 января в 20:35
Ответ дляІллюха Перчик
Читання по діагоналі, не дає зрозуміти вам в чому суть питання
Сонячний зайчик
• 26 января в 20:36
Ответ дляКундалина
І таке туває, дуже дивне відчуття, хоча кажуть сни це як би перекроєна реальність, але в реальності я нічоно подібного не відчувала
Сонячний зайчик
• 26 января в 20:39
Ответ дляJeraldina
Это значит, что наяву вы о чем-то подобном думаете. Это и находит отражение в ваших снах.
Це просто фрагменти різних снів, різні ситуації, але проблема с письмом ровторюється.при тому що в житті я про це навіть не замислююсь. Пишу і читаю без проблем