Я только за!• 26 января 2025

Какую одежда лучше всего идёт полным женщинам в возрасте 45+

Работала на удалёнке, теперь пригласили работать в офис, прям нестандартная полнота. Может подскаже что категоричеки стоит избегать, а что можно и показано полным в любых ситуациях? Спасибо
Я_канеша_извиняюсь• 26 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
Піджаки зручними не бувають. А на повних нормально пошитий піджак буде за ціною машини з салону.
У сина повненька вчителька (думаю, трохи за 100 кг, вік 50+). Носить прямі спідниці з блузками або светрами.
Ясно, що на С-ку вона не виглядає, але одяг по розміру, не морщить і не обтягує. Виглядає добре.
Та ні. Я минулого літа купила жакет Vovk щось біля 1200. В Зарі теж є недорогі
Скорая помощь• 26 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
У Vovk нічого не бачила на 54 розмір.
Зара теж на тонких шиє.
З українських більш-менш бюджетний офісний одяг у cat orange. Але більшість моделей до 52 розміру, на 54 мало і це максимальний розмір у них.

Правда, Автор не вказала свої параметри. Може, вона носить 48-й, цей розмір дехто вважає великим, то на 48 вибір буде більшим.
Я_канеша_извиняюсь• 26 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
У Vovk нічого не бачила на 54 розмір.
Зара теж на тонких шиє.

У автора 54 розмір? Я чесно кажучи у великих розмірах не дуже орієнтуюсь. Я собі купляю зазвичай М, в Зарі взагалі часто це S.
автор Я только за! • 26 января 2025
Стегна 116, 48/50, але в 50 мені зручніше.
Я мала на увазі очь що.
Наприклад я не ношу пояcи, поту що живіт ще більше виділяється.
Або скіні теж не ношу.. може є такі речі ’без проігришні’?
Скорая помощь• 26 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Автор не вказала розмір. 54 ношу я, пишу з позицій колобка, на якого у більшості ТЦ-шних магазинів є лише шнурки для кросівок.

Від Вашої М-ки до повненької ще кілограмів 30 треба наїсти.
Скорая помощь• 26 января 2025
Ответ дляЯ только за!
Я мала на увазі очь що.
В залежності від типу фігури бувають моделі під пояс, з відрізною талією, що роблять живіт візуально меншим.
Свого часу мене це сильно здивувало, коли я сукню на свято шукала.

Скіні точно не прикрашають панночок з пишними формами. То для високих і тонких. Колись давно, коли я важила 52 кг (тобто дуже давно) я купила собі вузькі джинси. Думала, що гарно у них виглядаю, аж поки не побачила фото. Це був жах.
ТрамвайGirl• 26 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
Я ношу пиджаки, для меня это удобная одежда и универсальная. Сейчас очень много трендовых костюмов, они сейчас в моде
Скорая помощь• 26 января 2025
Ответ дляТрамвайGirl
І який у Вас розмір?
ТрамвайGirl• 26 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
І який у Вас розмір?
Украинский 44-46, м-л ношу. Пиджаки всегда л беру, люблю свободные
Я_канеша_извиняюсь• 26 января 2025
Ответ дляСкорая помощь

На жаль ні. В мене ж зріст малий, 157
Скорая помощь• 26 января 2025
Ответ дляТрамвайGirl
А у Автора 50-й.
Більшість брендів шиють до 48-го.
На 50-й нормально пошити піджак вміють одиниці і це вже не мас маркет, зовсім інший цінник.
ТрамвайGirl• 26 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
А у Автора 50-й.
Більшість брендів шиють до 48-го.
Я когда отвечала не видела размера автора
Скорая помощь• 26 января 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Автор у назві теми вказала, що повненька. Це точно було не про 44-й.
Шопингмонстр• 26 января 2025
Я 56, ношу джинси, туніки, худі. Під довгі туніки лосіни або джинси скінні. Сукні. Футболки оверсайз. Сорочки або окремо, або на футболки.
ТебеОноНадось• 26 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Если нет дресс кода, можно свободный спортивный костюм. Если есть, сверху свободную рубашку/свитер/пиджак, снизу брюки/джинсы без лишнего объема и чрезмерного обтягивания. При этом учитывайте длину верха, чтобы не искажались пропорции.
Кошмар. Спортивный костюм- для спорта....или для огорода
автор Я только за! • 26 января 2025
Ответ дляШопингмонстр
Наприклад які сукні? Фасон опишіть будь ласка і якість тканини
Шопингмонстр• 26 января 2025
Ответ дляЯ только за!
Вільного крою до коліна або одразу за коліно. Люблю рукав 3/4. Трикотажні є, є ситець чи як воно там називається. Може, поплін, але не батист
автор Я только за! • 26 января 2025
Ответ дляШопингмонстр
У вас є великий живіт?
Шопингмонстр• 26 января 2025
Ответ дляЯ только за!
У вас є великий живіт?
Є. І пласка попа
КоролеВешна• 26 января 2025
Ответ дляЯ только за!
Дякую! Теж люблю кардиганы, а от пиджак для мене дуже складна річ. Хочу люблю, і хотіла б носити. Мабуть дуже ретельно підбирати треба.
Або дуже додає віку, або так підкресле попу та живіт, що ховайся)
Я в Jiva купила свій перший брючний костюм з піджаком, спробуйте, там повернення є, якщо не сяде.

А взагалі покі є визначний животик - замаскувати його не вдасться. Я нареші зробила абдомінопластику, то життя розділилося на до та після.
автор Я только за! • 26 января 2025
Ответ дляКоролеВешна

Ого! Яка ви мотидець! А є фото до і після?
КоролеВешна• 26 января 2025
Ответ дляЯ только за!
Є, але не для форумів)