Брехушечка• Изменено 26 января в 13:05

Что подарить свекрови? 60+

Она не готовит, духи не любит.
Что вы дарите своим на ДР ?
До 5 тыс.
Леді_в_пледі• 26 января в 13:04
Сумку
ГейСюда• 26 января в 13:05
Стриптиз...молодого американского полицейского
Н@Диете• 26 января в 13:06
Напевно мій досвід вам буде не актуальний, в нас суми подарунків значно менші
автор Брехушечка • 26 января в 13:06
Ответ дляЛеді_в_пледі
Сумку
Уже дарила, два года назад. Ювелирку на юбилей тоже
автор Брехушечка • 26 января в 13:06
Ответ дляН@Диете
Можно и меньше, до 5 тыс? А не больше )
МеняАЖтрусит• 26 января в 13:06
Кашеміровий кардиган. Я мамі подарувала, вона від нього в захваті.
автор Брехушечка • 26 января в 13:07
Ответ дляГейСюда
Ей такое не интересно)
автор Брехушечка • 26 января в 13:08
Ответ дляМеняАЖтрусит
Покажите какой плиз, если ссылка осталась
Творческий типаж• 26 января в 13:08
Кострулю
МинерАлочка• 26 января в 13:09
Это ей вы мимозу с новогоднего стола пару дней назад подать хотели? Теперь подарок выбираете?
МеняАЖтрусит• 26 января в 13:09
Ответ дляБрехушечка
Ні, не залишилось, на жаль, це було 2 роки тому, здається.
Я брала подовжений, застібається внизу за 2 чи три гудзичкки. Класна річ.
автор Брехушечка • 26 января в 13:10
Ответ дляМинерАлочка
Понятия не имею о чем вы. Мимозу только как растение знаю )
Головний кошак• 26 января в 13:11
Сеанс массажа какого-нибудь прикольного
Н@Диете• 26 января в 13:13
Ответ дляБрехушечка
Можно и меньше, до 5 тыс? А не больше )
Останній раз дарували їй фітнес браслет чи трекер, не знаю як правильно. Він їй підказує частоту серцебиття, вона бачить дзвінки на телефон ну і як годинник теж зручно.
А взагалі то вона проста жінка 70+ років, завжди каже щоб їй нічого не купляли, не дарували. Останній раз взагалі на свій день народження днів на 5 гайнула на дачу (січень місяць) щоб не відмічалити. Але ми її і там дістали, заїхали на пару годин привітати
Щоб її не дратувати то завжди купуємо щось недороге і практичне - шарф теплий, набір по догляду за волоссям, парфуми, теплі капці, килимки у ванну. Глюкометр дарували, тому що цукор почав підвищуватись
автор Брехушечка • 26 января в 13:15
Ответ дляН@Диете
Спасибо 🌹
Цигарний шланг• 26 января в 13:16
тонометр подарите. всем нужен.А вообще,вы ее лучше знаете.Может,хобби есть.Мне бы платок шелковый зашел,я коллекционирую.
Спілий баклажан• 26 января в 13:16
Можливо, щось потрібно з техніки, по типу блендера, електрочайника? Гарну кімнатну квітку, красиві чашки, альбом для фото, абонемент на сеанс масажів.
ЖонДуан• 26 января в 13:19
Шовкову хустинку колекційну
Акукарача• 26 января в 13:20
Ответ дляГейСюда
Денні Де Віто в Друзях пригадався
Зам. зав. Анонима• 26 января в 13:28
Золотишко
Зам. зав. Анонима• 26 января в 13:28
Сертификат на массаж
Николай-b526• 26 января в 13:30
хату - на пенсию)
Да ладно• 26 января в 13:54
А что подарить свекрови у которой всё есть?
Некомильфо• 26 января в 14:20
Деньги
Самохвалова• 26 января в 14:27
Гроші. Наприклад, 100 баксів і гарні цукерки і бутилочку хорошого вина.
ГейСюда• 26 января в 19:04
Ответ дляАкукарача
Денні Де Віто в Друзях пригадався
Посмотрите фильм «Удачі тобі, Лео Ґранде