Курочка• 26 января 2025
Субстанція - який сенс фільму?
Для тупих
Про що фільм?
котопёс• 26 января 2025
Про те, що треба радіти будь-якому віку. І за вс доведеться платити.
Фільм не сподобався, кінець взагалі.
Ловлю капці• 26 января 2025
Та ну.. Він же очевидний. Суспільство вимагає від жінки вічної молодості. Тоді воно дає їй шанс на успіх. А якщо ти не юна німфетка, твоє місце на звалищі історії.
Молодість за любу ціну.
Курочка
• 26 января 2025
Ответ дляМerida
Уйня, а не фильм. Посыл хороший, но в конце уже перегнули. Плевалась страшно, жалею, что убила 2 часа времени на этот фильм.
Мені ще 30 хвилин
Курочка
• 26 января 2025
Ответ дляМerida
О, можете выключать. Как раз сейчас начнётся трешняк, который писали под передозом чего-то запрещённого.
Блін ))
Курочка
• 26 января 2025
Ответ дляМerida
Досмотрите, отпишитесь. Прям дюбопытно услышать мнение , ещё горяченькое
Так а що сказати.,
Така х…ня…
Я щось уловити не можу на шо час трачу
Донька 14 років , дивилася без мене, сказала що це кращий фільм у її житті , ну ппц
Така х…ня…
Я щось уловити не можу на шо час трачу
Курочка
• 26 января 2025
Ответ дляМerida
Концовка, вы концовку должны заценить
Якраз дивлюся як лице Демі Мур повзе кудись 🤣🤣🤣
Курочка
• 26 января 2025
Ответ дляМerida
Концовка, вы концовку должны заценить
Я в шоці )
Ну добре;
Посил в тому, що тиск суспільства з приводу старіння занадто сильний. І мабуть ми, жінки, прагнемо змінити себе ззовні, але від цього не змінимося внутрішньо.
Але ж все таки … фільм не дуже …ну такоє)
Ну добре;
Зоркая Зорро• 26 января 2025
Я думаю фильм о том, что важно в своей жизни иметь что-то, кроме работы и успеха, иначе зациклишься и не сможешь остановиться. Не думаю, что посыл в том, чтоб выглядеть молодо, ибо героиня не омолодилась, наоборот старилась, но не могла сорваться с иглы быть знаменитой, пусть даже в облике кого-то другого. А были бы у нее муж, дети, внуки, хобби, все было бы по-другому
Ответ дляКурочка
Я в шоці )
Ну добре;
Да, посыл хороший. Но зачем такое натворили в конце....для меня осталось загадкой
Курочка
• 26 января 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Але вона не знала що не омолодиться.
Зоркая Зорро• 26 января 2025
Ответ дляКурочка
Але вона не знала що не омолодиться.
Ну ок, узнала, но смотрит на плакат за окном, где не она стала знаменитой и продолжает этот треш