L-i-s-a-92af• вчера в 15:10

А ви пам´ятаєте ці відео?

автор L-i-s-a-92af • вчера в 15:13
Зверніть увагу,скільки людей на площі Донецька!
Як вважаєте,як склалась доля тих дончан,що вийшли на День незалежності України на площу Донецька,щоб глумитися над захисниками ЗСУ,які намагалися вберегти їх область від російської окупації?
автор L-i-s-a-92af • вчера в 15:15
автор L-i-s-a-92af • вчера в 15:18
автор L-i-s-a-92af • вчера в 15:19
автор L-i-s-a-92af • вчера в 15:23
Теж дуже цікаво,як склалась доля цієї донецької дівчинки? Вже ж доросла зараз має бути.
Наталка -русалка• вчера в 15:24
Ответ дляL-i-s-a-92af
А де тут дівчинка?
Це потвора
Наталка -русалка• вчера в 15:24
Ответ дляL-i-s-a-92af
Клоунеса
автор L-i-s-a-92af • вчера в 15:26
І цієї виховательки дитячого садка...чи не поперлась в ЄС,прикрившись цим самим прапором,як ’ біженці’ з Донецька?
Таких повно по всьому світу громадян України російського походження,які несуть ’ русский мир’ і ганблять Україну.
Моpгана• вчера в 17:15
Я дуже добре пам´ятаю це відео.
І відео, як на Донбасі танки ЗСУ зупиняли.
І відео, як ЗСУ прорвалися в Маріуполь після першої деокупації.
Багато відео є. І вони не горять.
І ми не забудемо це ніколи.
Апель-синка• вчера в 17:24
Мы им не судьи, жизнь всё расставит по местам.
А срач сам себя не разведёт, правда, автор?