Распутница• 26 января 2025
Хто працює в школі в Польщі
Будь ласка, відгукніться. Хотіла б поспілкуватися з вами.
Потребую інформаційної допомоги
Распутница
• 26 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну чому ж.
Заробити 6-7 тисяч нетто будучи вчителем можна без проблем
В гос школі то навряд
Чумачечая Весна• 26 января 2025
Ответ дляРаспутница
В гос школі то навряд
Немає таких зарплат. До 4000 на руки. Якщо ще надгодини, заміни, якісь додаткові проекти.
Чумачечая Весна• 26 января 2025
Але можете пробувати в приватні, тим паче Варшава. Тим паче і німецька, і англійська.
сладкий_ноябрь• 26 января 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Немає таких зарплат, на жаль.
Працювати в 2 школах можна.
Деякі суміщають навіть три, або ж беруть більше ніж одна ставка.
Чумачечая Весна• 26 января 2025
А чим Ви зараз займаєтесь?
Мені здається, на репетиторстві Ви заробите в рази більше, ніж у школі.
Распутница
• 26 января 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Так,але моя польська- то печаль( і замкнуте коло- працюю і не маю часу і сил її вчити. Але потрібна офіційна робота,тож треба щось міняти
Распутница
• 26 января 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
А чим Ви зараз займаєтесь?
Так,але потрібно офіційно працювати
Дідова баба• 26 января 2025
Ответ дляРаспутница
А якщо англійської? Але польська слабенька( реально чи йти на курси?
Нет, здесь не преподают на английском
ДолькиКабана• 27 января 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
вот это ближе к правде
6-7 тыс то какие-то фантазийные работы
Подвійна веселка• 27 января 2025
Ответ дляСиреневенькая
Я болею сейчас. С высоченной температурой, диким кашлем и слабостью. Поэтому у меня абсолютно нет желания бросаться в споры и предъявлять доказательства. Тем более, Я понимаю, что вам ничего доказать и невозможно в принципе будет.
Всего доброго.
и не пытайтесь
это мега знаток, кторая тут на прошлой неделе доказывала что всем украинцам обучение на английском в ВУЗах Польши бесплатно
Когда ей говорили, что бесплатно только обучениие на польском на время действия статуса УКР или с гос.сертификатом знания языка на уровне С1, она спорила, что нет и все
Давали ссылки с оплатой за обучение на англ для украинцев - никаких аргументов она не принимала. Что вот люди обращались в эти ВУЗы и что такой вот договор и вот такая вот оплата при обучении на английском.
Нет и все, вы просто не знаете и там вам все будет бесплатно на англ
сладкий_ноябрь• 27 января 2025
Ответ дляПодвійна веселка
и не пытайтесь
😂😂😂😂
Краще перечитайте тему ще раз і впевніться в тому, що ви зараз брешете.
сладкий_ноябрь• 27 января 2025
Ответ дляДолькиКабана
вот это ближе к правде
6-7 тыс то какие-то фантазийные работы
Приватний садок, помічник вихователя . Брутто 6400. + вечірня няня з 17 до 19, це + 100 за дві години за одну дитину, якщо їх двоє, то це вже 150 за дві години. Це + 2000 тис в місяць.
В великих містах взагалі не проблема заробити грошей.
Моя подруга працює в Варшаві в офісі, розносить каву, але не прибирає його, просто слідкує за порядком на кухні офісу, піклується про зустрічі дирекції, займається організацією внутрішніх заходів в компанії. Зарплата нетто 5700. Працює до 16.
З 17 до 19-20 вона няня. Водить дітей на гуртки, грається, гуляє на вулиці і тд, дітей двоє, 3 і 5 років. Іноді в вихідні сидить але тоді тариф подвійний. То в основному чистими вона має близько 9 тис.
Шотуткоїться?• 27 января 2025
Ответ дляРаспутница
Дякую. Скажіть, будь ласка, вона паралельно працювала і ходила на курси? Як вона найшла роботу?
Так, вона і працювала і ходила на курси і ввечері займалася з репетитором, в Україні працювала теж в школі, поїхала її подруга до Польщі, знайшла собі роботу за оголошенням, забрала подругу
Забрала і не сказала• 27 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно ні.
Розмовляти, це не значить знати граматику.
Я стикнулася з тим, що ж певний % поляків, які пишуть з помилками і я ці помилки бачу, при тому, що вчу мову лише третій рік.
Всі поляки і не пруть в педагогіку. Але якщо у вчителя немає С1, то чого він вчить?)
Забрала і не сказала• 27 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Яка вечірня няня, ви працювали? Ви знаєте що всі хочуть няню польку. І подвійний тариф, ніхто не оформлює няню! Просто сміх, що ви пишете.
сладкий_ноябрь• 27 января 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Гугл вам в поміч