Ловлю капці• 27 января в 09:32
чи реально в Британії вийти заміж за місцевого?
46 років, 2 дітей (15 і 5 років), реально при таких умовах вийти заміж в Британії? хочу тут залишитися
Ловлю капці
• 27 января в 16:22
Ответ дляНоворічна пальма
Депортувати ні,але бути нелегалом без документів так собі варіант. Всюди ж треба брп.
я вірю, що країна щось придумає для таких як ми
Там все розмивчато• 27 января в 16:25
Ответ дляЛовлю капці
що значить нічого нема? у мене є робота офіційна в канселі, є, правда, соціальне, але гарне житло, машина, то це нічого?
Це нічого
1)А ще у вас є не молодий вік і на порозі клімакс, після якого у жінок часто починає сипатися здоров´я, а це гроші
2)2 дітей, яких ви ЗАБОВ´ЯЗАНІ утримувати, тому з вами вести спільний бюджет не варто
В танке• 27 января в 16:26
Ответ дляТам все розмивчато
Одного, як і для всіх решти націй.
Старіюча жінка на порозі клімаксу з його приколами, яка має 2 дітей, які будуть потребувати грошей на освіту і утримання ще років 15один і років 5 інший
Яка він вас користь?
Секс і спільне проживання мало кому потрібні з таким набором
Секс знаходиться легко і різні жінки це цікаво
Спільне проживання і відносини мають щось принести чоловіку, щоб він захотів туди вступати. Інакше краще тільки зустрічі раз на тиждень
То навіщо британцю з вами жити замість того щоб мати зустрічі з тіндеру раз на тиждень
Яка він вас користь?
Потому что британцы как и люди вообще разные. Зачем Вы сразу про всех?
Коротко про секс.
Первый мужчина считал секс до встречи со мной вообще не важным в отношениях и абсолютно не спешил. Искал именно человека.
Второй имея деньги, крутые машины, должность и т.д. честно признался что он не мог вообще если не видел перспективу в отношениях. Всю энергию вкладывал в работу.
Оба ни разу в жизни не имели и не хотели кого-то на один раз. И на двоих у них партнеров было что можно пересчитать по пальцам одной руки.
Коротко про секс.
Там все розмивчато• 27 января в 16:27
Ответ дляЛовлю капці
іноді у логіці не гроші головний аргумент
Це якщо на жінку щось витрачати!
А вони хочуть жити разом але бюджет мати окремий. При цьому хочуть чисту хату, випрасувані сорочки і класний секс. І це все нашару
Якщо ви не хочете жити на таких умовах, то їм простіше і приємніше не мати справ з проблемами жінки з дітьми, а мати зустрічі раз на тиждень через тіндер
Ловлю капці
• 27 января в 16:32
Ответ дляТам все розмивчато
Це нічого
мені здається ви упереджені до жінок в клімаксі, у вас щось особисте?
Ловлю капці
• 27 января в 16:32
Ответ дляТам все розмивчато
Це якщо на жінку щось витрачати!
усі як один?))
Контрольница• 27 января в 16:35
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну не надо ей за зубы платить
а вообще не романтизируйте - бабка в 60 лет просто стала бесплатной сиделкой деду. Недвига оформлена на детей и когда он ласты откинет, она окажется под мостом, потому что брачный контракт. Сплошь и рядом такие истории. Британцы очень снобы и хитрые.
Моя мама в свої 54 одружилася із латвійцем, який на 12 років її молодше. Вже 9 років разом, все в них чудово))
В танке• 27 января в 16:36
Ответ дляТам все розмивчато
Саме цього і очікують. А деякі в рожевих окулярах ще й чекають, що їм масаж ввечері буде
В Норвегії знайомий, який має і будинок і невеликий бізнес, та дорослих уже дітей від першого шлюбу живе з молодою філіпінкою. Він спеціально так собі підбирав, що вона все для нього робить, мозок (як наші люблять) не виносить, окремо іде масаж і все вона робить для задоволення чоловіка
А мне оба делали массаж. Это их очень возбуждало/ет. Вот реально просит мужчнина, а давай я тебе сдалаю массаж... А я его уже настолько хочу что искры из глаз...
Это кстати реально пару дней назад было. Он помял спину, попу, ноги и поддразнивает меня: ты наверное еще не готова, давай я еще что-нибудь помну? А я отчаянно так: Готова я, готова!!!!
Уже несколько дней он мне это ’готова я’ вспоминает. Понимаю что это очень сильно повышает и его самооценку. Люди разные и мужчины разные. Нужно искать. А для того чтоб найти нужно знать что ищещь и быть свободным в выборе, т.е. искать для души а не потому что безнадега...
В танке• 27 января в 16:37
Ответ дляЛовлю капці
Самое печальное что как только закончится виза закончится право на работу и аренда. Ну, с арендой кансил хауса не знаю как будут выселять детей а вот работодатель платит огромные штрафы если у работника нет разрешения. За сроком визы тут следят.
Ловлю капці
• 27 января в 16:42
Ответ дляКонтрольница
мама у вас - агонь!
Ловлю капці
• 27 января в 16:43
Ответ дляВ танке
це дійсно переспектива не дуже
В танке• 27 января в 16:44
Ответ дляТам все розмивчато
Це якщо на жінку щось витрачати!
Мой второй мужчина хотел бездетную молодую британку в радиусе нескольких миль от него. Теперь ездит ко мне с радостью каждую пятницу 250 км в одну сторону и няньчит моих детей. Учит украинский чтоб общаться с мамой, ждет-не-дождется каникул чтоб мы приехали к нему и они со старшим могли погонять в гонки на его крутейшем симуляторе. Оплатил лучшие отели нам в отпуск потому что такая как я достойна только лучшего. А я обычная самая. Ни дорогой косметики, ни салонов красоты.
Просто потому что влюбился. Вот и весь секрет. Автор, ищите и обрящете.
Ловлю капці
• 27 января в 16:49
Ответ дляВ танке
вау, це прям супер, щастя!
В танке• 27 января в 16:50
Ответ дляЛовлю капці
вау, це прям супер, щастя!
У Вас будет еще лучше. Точно Вам говорю.
Парасюха• 27 января в 16:54
Ответ дляБачу_майбутнє
Ви там обережно, в мене так знайома в Іспанії вишла - то він шпілив і її і доньку
Сколько лет дочери?
З царем в голові• 27 января в 16:59
Автор,враховуючи нинішні правила на споуз, можна розглядати не тільки британця, а і інші нації з брит паспортом. Головне, зоб дохід був від 38700 , ну і він був готовий за Вас і 2 депендент заплатити близько 10к за першу споуз на 2,9 роки. А далі і за другу, зараз правила однакові для всіх
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вам більше подобається отримати локшину на вуха,а потім отримати посаду хатньої робітниці?
Доречі,іноземці, у більшості, озвучують свої цілі, на відміну від українців, які ’люблю шубу куплю’, а насправді також шукають обслугу, тільки соромляться про це казати
Не стесняются, просто желающих по меньше будет. С лапшой больше вероятности найти.
Божа кульбабка• 27 января в 17:22
Ответ для#Пойду_кгадалке
Авторе, вони шукають ту, що буде обслуговувати, ви шукаєте того, хто допоможе залишитись у країні -що не так?
верный коммент - если готовы на такой бартер = это самый реальный вариант.
Болтушка Му• 27 января в 17:33
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну не надо ей за зубы платить
Не понравится- разведется. Что она теряет? Вышла бы замуж в Украине, тоже детки умершего супруга из дома уйти попросили бы.
Ms. Анонимная• 27 января в 18:05
Всё зависит от вас. Нравитесь ли вы мужчинам, чем их можете привлечь, обеспечиваете ли себя и своих детей, насколько хорошо знаете язык ит.д.
Безлім на все• 27 января в 18:17
Автор, ну ви ж в Британії. Самі бачите свої шанси на відносини і заміжжя з місцевим. який сенс тут питати?
Безлім на все• 27 января в 18:18
Ответ дляЛовлю капці
Яка країна? Британія? Вона ж і так вже багато чого придумала для вас.
Безлім на все• 27 января в 18:20
Ответ дляКонтрольница
Ви ж розумієте, що цей випадок далеко не типовий
Не цілуюсь з бодуна• 27 января в 18:23
Ответ дляЛетюча помилка
А какой интерес Вы представляете для британца?
Типично украинский ответ)
сама себе прекрасная• 27 января в 18:24
Ответ дляЛовлю капці
маю роботу, діти прилаштовані, гарно виглядаю, володію мовою, будинок правда сплачує кансел, власності не маю, авто є
Як у вас прилаштована 5-річна дитина ?
Новорічна пальма• 27 января в 18:26
Ответ длясама себе прекрасная
Як у вас прилаштована 5-річна дитина ?
Діти вже ходять в обов´язкову школу в такому віці.