Ловлю капці• 27 января в 11:37

після якого шампуню не потрібен бальзам?

іноді буває настільки мало часу, що встигаю тільки помити голову і немає часу возитися з маскою чи кондиціонером. Порадьте шампунь, щоб після нього волосся було одразу гладеньке і легко розчісувалось
Вкаблучках• 27 января в 11:40
Сейчас есть маски и кондиционеры , которые можно наносить на одну-две минуты , они вам просто закроют кутикулу . Ну или же пользуйтесь несмывашками . Их подбираете по типу ваших волос
Незнакомлюся• 27 января в 11:41
Нет лишних 5 минут на себя? Тогда что-то вы делаете не так
Мона Лиза• 27 января в 11:47
возьмите маску в спрее, я люблю subtil 10
Броніки для Моніки• 27 января в 12:17
просто шампунь 2 в 1
Життє Бентежне• 27 января в 12:35
Є спреї для розчісування. І дитячі, і звичайні, то же доктор Санте.
3-4 пшика і без проблем.
Я час від часу користуюся.