Українська Мрія• 27 января в 13:12
Болгарія, хто відпочивав?
Зорієнтуйте будь ласка,хто відпочивав. Хочу поїхати з донькою літом на тиждень . Нас їде 2 мами і 2 дитини по 10років. Скільки це буде по ціні приблизно на сім´ю, щоб з харчуванням. І як краще шукати через турфірму чи через букінг?
Екатерина27• 27 января в 13:37
Ответ дляЗаздрість то погано
Уявляю, що то за клоповник був за такою ціною.
Ну я бы на назвала это клоповником. Но да, не Дит Маджестик. Хотя, питание было отличным.
База_птеродактилей• 27 января в 13:38
Ответ дляТурагенція Tourdream
Автор, ціни залежать від багатьох факторів - період та тривалість відпочинку, місто виїзду, рівень готелю.
Ціни з року в рік навіть на один й той самий період не повторюються. Так що чужий досвід Вам особливо не допоможе.
Зараз, наприклад, з 10-х чисел червня є пропозиції до простеньких готелів Болгарії, але з харчуванням все включено, від 18 тис грн. Це на тиждень відпочинку, на 1 дорослого + 1 дитина, повний пакетний тур (з проїздом, трансфером та страховкою).
Звичайно, чим краще рівень готелю, тим він буде дорожче.
У червні ціни в Болгарії нижчі. Море ще не гаряче, тільки тепле.
Але нам подобалося, їздили з 12 чи 15 червня.
Ms. Любмая жена• 27 января в 13:38
Ответ дляМеня много
Я просто квартиру снимаю и все.
Я не готова вставать и бежать на завтрак, потом подстраиваться под обед и ужин.
Омлет я за 10 минут сама себе сделаю на завтрак и салатик на обед.
А яйця, овочі, заправку для салату, молоко Ви привозите з дому чи бігаєте по магазинах на відпочинку?
Екатерина27• 27 января в 13:39
Ответ дляБаза_птеродактилей
А как температура моря в июне? Мы были последнюю неделю августа - очень теплое было.
База_птеродактилей• 27 января в 13:40
Ответ дляЗаздрість то погано
Чимало непоганих готелів приблизно на такий бюджет було минулого літа у Болгарії.
Ясно, що без випивки, але з дітьми це і не потрібно.
Распутница• 27 января в 13:42
Ответ дляБаза_птеродактилей
як це без випивки?
шо то за відпочинок?
шучу если что
шо то за відпочинок?
шучу если что
Силиконочка• 27 января в 13:45
Ответ дляМеня много
Я просто квартиру снимаю и все.
о блин, лучше подстроиться под завтрак, чем бегать по магазинам, а потом еще и готовить и посуду мыть на отдыхе
База_птеродактилей• 27 января в 13:45
Ответ дляЕкатерина27
У градусах не скажу, трохи свіженьке було спочатку. Як на Херсонщині раніше у червні.
Ми не мерзли.
У серпні точно тепліше.
Ми не мерзли.
У серпні точно тепліше.
Силиконочка• 27 января в 13:55
Ответ дляПедиатор_я
Мы в Греции сняли апары 2300 на лето, едем туда
а мы едем в Италию. Только думаю эта информация автору лишняя, как и то что вы едете в Грецию
База_птеродактилей• 27 января в 13:57
Ответ дляMs. Любмая жена
Це щось занадто простенький отель.
Проїзд, наприклад, в червні з Києва до Кишиневу = 1 250 грн/за одного.
Болгарія значно далі, тому рахуємо 2000 грн.
2000 грн * 2 особи + туди - назад = 8 000 грн
Страховка не знаю скільки, але більше тисячі на одного.
Тоді з 18 000 залишається макисимум 8000 на харчування на двох на тиждень і оплату номеру.
Ну якось так... страшно дешево я б сказала.
2200 грн квиток дорослий і 1650 грн дитячий був у серпні, якщо купувати день у день.
Але це ми екстрено поверталися в Україну, нам знайшли квитки на перший ліпший автобус.
Турфірми ж купують квитки гуртом. І страховка часто теж групова.
База_птеродактилей• 27 января в 13:59
Ответ дляТурагенція Tourdream
Цікаво, чи бувають варіанти з дорогою не автобусом? Бо 28 годин у автобусі важкувато витримати.
Подруга їздила сама, з двома пересадками, але вона добре знає декілька європейських мов, це не про мене :(
Турагенція Tourdream• 27 января в 14:02
Ответ дляMs. Любмая жена
Це щось занадто простенький отель.
Окремо квиток на автобус з Києва до Болгарії коштує 3000-3200 грн за людину у оба два боки. Страховка 500 грн на двох. Так що вже Ваші розрахунки не вірні.
Ось дивиться які є бюджетні пропозиції до Болгарії.
Навіть дешевше 18 ти бачу ))
Black Sea Complex 3*
Болгарія, Сонячний берег
📅 11 червня (7 ночей + 2)
🚌 Киев 10:00 → Солнечный Берег
🔙 20 червня
🚌 Солнечный Берег 10:10 → Киев 13:00 ·
🧑 Double Room - Small (один дорослий + одна дитина (8 років))
🍷 Все включено
🔥 16 145 ₴
Болгария, Золотые Пески
Отель: Ambassador Golden Sands 3*, Standard
Питание: AI
1 взр + 1 реб, 9(7) ночей
Отправление: Киев
18266 грн
Навіть дешевше 18 ти бачу ))
Black Sea Complex 3*
Болгарія, Сонячний берег
📅 11 червня (7 ночей + 2)
🚌 Киев 10:00 → Солнечный Берег
🔙 20 червня
🚌 Солнечный Берег 10:10 → Киев 13:00 ·
🍷 Все включено
🔥 16 145 ₴
Болгария, Золотые Пески
Питание: AI
1 взр + 1 реб, 9(7) ночей
Отправление: Киев
18266 грн
Турагенція Tourdream• 27 января в 14:08
Ответ дляЗаздрість то погано
Дивиться, який класний ’клоповник’ зараз є трохи дешевше, ніж за 37 тис. ))
Болгария, Солнечный Берег
Отель: Dreams Sunny Beach Resort & SPA 5*, Dbl Park View
Питание: UAI
1 взр + 1 реб, 9(7) ночей
Отправление: Киев
36799 грн
Болгария, Солнечный Берег
Питание: UAI
1 взр + 1 реб, 9(7) ночей
Отправление: Киев
36799 грн
Распутница• 27 января в 14:10
Ответ дляТурагенція Tourdream
Болгария, Солнечный Берег
Питание: UAI
1 взр + 1 реб, 9(7) ночей
Отправление: Киев
36799 грн
Болгария, Солнечный Берег
Питание: UAI
1 взр + 1 реб, 9(7) ночей
Отправление: Киев
36799 грн
сол несебр бей сколько на июнь в этом году?
Турагенція Tourdream• 27 января в 14:12
Ответ дляБаза_птеродактилей
Є авіатури до Болгарії з Польщі. Але ж знов таки, до Польщі треба доїхати.
Можна потягами звичайно, так навіть краще, бо кордон без затримок.
У Польщі проблем з мовним бар´єром не має.
Турагенція Tourdream• 27 января в 14:19
Ответ дляРаспутница
Вот, на вторую неделю июня
Отель: Sol Nessebar Bay & Mare Resort 4*, Double Room - Park View
Питание: AI
1 взр + 1 реб, 9(7) ночей
Отправление: Киев
46265 грн
На 13.06 - 49 тыс.
На первом этапе РБ отель был дешевле, бронировали туристов еще в конце октября или начале ноября, за 38 тыс.
Питание: AI
1 взр + 1 реб, 9(7) ночей
Отправление: Киев
46265 грн
На 13.06 - 49 тыс.
Мишка-шалунишка• 27 января в 14:19
Ответ дляПедиатор_я
Это цена за месяц? А в каком городе/поселке сняли?
Распутница• 27 января в 14:19
Ответ дляТурагенція Tourdream
Вот, на вторую неделю июня
Питание: AI
1 взр + 1 реб, 9(7) ночей
Отправление: Киев
46265 грн
На 13.06 - 49 тыс.
Питание: AI
1 взр + 1 реб, 9(7) ночей
Отправление: Киев
46265 грн
На 13.06 - 49 тыс.
спасибо большое
Заздрість то погано• 27 января в 14:28
Ответ дляТурагенція Tourdream
Болгария, Солнечный Берег
Питание: UAI
1 взр + 1 реб, 9(7) ночей
Отправление: Киев
36799 грн
Болгария, Солнечный Берег
Питание: UAI
1 взр + 1 реб, 9(7) ночей
Отправление: Киев
36799 грн
І що там робити 07.06? Море Макс 15 градусів, пісок холодний. Ви б ще на березень пропонували .
В Болгарии есть курорты от самых дешевых до 5 звезд и лакшери-спа что попало.
Мнения у людей живших в квартире в жк с бассейном и питавшихся в ресторанчике при жк, будут кардинально отличаться от тех, что отдыхал в Voyah бич резорт или Гранд отель Свети Влас или Wave resort.
Но и цены соответственно будут отличаться раз в 5 или больше.
Вы сначала посчитайте какой бюджет вы можете выделить на отдых, а потом выбирайте место (они тоже очень разные) и размещение в этом месте.
Турагенція Tourdream• 27 января в 14:34
Ответ дляЗаздрість то погано
Очікуваний коментар ))
Так, море, як тут люблять писати ’крижане’ та пінгвіни на кризі плавають) Але уявіть, є люди, кому таке подобається. Як то кажуть - на смак і колір усі олівці різні )
З вишневого садка• 27 января в 14:36
Ответ дляБаза_птеродактилей
Море ледяное в июне
Распутница• 27 января в 14:39
Ответ дляЗ вишневого садка
Море ледяное в июне
ну... в ледяном я бы не плавала
была с 20
Меня много• 27 января в 14:42
Ответ дляMs. Любмая жена
А чего по ним бегать? Иду с пляжа - взяла фрукты/овощи. От раскладки до квартиры 50 м.
Там же и магазин с продуктами, но я предпочитаю другой супермаркет и гуляю к нему 1-2 раза в неделю минут 10. Но если лень, то и под домом куплю.
З вишневого садка• 27 января в 14:43
Ответ дляТурагенція Tourdream
Очікуваний коментар ))
Поехать на море ,заплатив кучу денег, добирать сутки и сидеть на подстилке,так себе удовольствие. Особенно,когда есть дети маленькие. На улице жара,а море холодное