Українська Мрія• 27 января в 13:12
Болгарія, хто відпочивав?
Зорієнтуйте будь ласка,хто відпочивав. Хочу поїхати з донькою літом на тиждень . Нас їде 2 мами і 2 дитини по 10років. Скільки це буде по ціні приблизно на сім´ю, щоб з харчуванням. І як краще шукати через турфірму чи через букінг?
База_птеродактилей• 27 января в 14:45
Ответ дляТурагенція Tourdream
Є авіатури до Болгарії з Польщі. Але ж знов таки, до Польщі треба доїхати.
Можна потягами звичайно, так навіть краще, бо кордон без затримок.
У Польщі проблем з мовним бар´єром не має.
Я думала хоча б до Чернівців потягом, звідти автобусом. Але старший сказав, що це економить не так багато часу.
Через Польщу довше і дорожче буде :(
Автобуси зараз наші пакують так, що навіть мені з моїми 162 см зросту не було, куди ноги поставити :(
Через Польщу довше і дорожче буде :(
База_птеродактилей• 27 января в 14:48
Ответ дляЗ вишневого садка
Море ледяное в июне
Перший тиждень, може, і холодне. З середини місяця нам подобалося.
Вода чиста, пісок не гарячий.
Діти в басейн ходять і там вода точно прохолодніша, ніж червневе море у Болгарії (ми були у Сонячному березі і у Свєті Влас, вони поруч).
Вода чиста, пісок не гарячий.
З вишневого садка• 27 января в 14:48
Ответ дляМеня много
Я просто квартиру снимаю и все.
Я не готова вставать и бежать на завтрак, потом подстраиваться под обед и ужин.
Омлет я за 10 минут сама себе сделаю на завтрак и салатик на обед.
Вы с детьми отдыхаете?
Ms. Любмая жена• 27 января в 14:49
Ответ дляМеня много
А чего по ним бегать? Иду с пляжа - взяла фрукты/овощи. От раскладки до квартиры 50 м.
Там же и магазин с продуктами, но я предпочитаю другой супермаркет и гуляю к нему 1-2 раза в неделю минут 10. Но если лень, то и под домом куплю.
Гарного відпочинку)
З вишневого садка• 27 января в 14:49
Ответ дляБаза_птеродактилей
Вода чиста, пісок не гарячий.
Оно в июле бывает даже холодное,если течение. Ну,может,вы так любите,мне 20-21 холодно,даже из воды неприятно потом выходить.
База_птеродактилей• 27 января в 14:52
Ответ дляЗ вишневого садка
Мені 20-22 супер вода. Ми любимо багато плавати.
От коли 18, то вже неприємно, максимум 20 хвилин і треба виходити.
Турагенція Tourdream• 27 января в 15:04
Ответ дляБаза_птеродактилей
Через Польщу довше і дорожче буде :(
Іноді так їздять туристи, потягом до Чернівців чи Одеси, а далі сідають до автобусу. Але по часу це точно не буде швидше. Просто меншу частину дороги проведете у автобусі.
Сподіваємось, що наступного літа дорога до болгарських курортів буде проходити швидше, бо мінус один кордон між Румунією та Болгарією. А це по часу від 2 годин й більше (ми минулого літа на звороті на румунському кордоні майже 5 годин простояли).
База_птеродактилей• 27 января в 15:08
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую.
Мінус один кордон це добре. Хоча ми не стояли довго ні туди, ні назад саме на румунському. Але пару годин часу точно зекономить.
Через Одесу їхати не сподобалося мені. Так їхали назад, не встигли на паром, бо одна пані в автобусі мала паспорт з куркою, а між паромами чимало часу. Через Чернівці вийшло по часу так само, хоча відстань більша.
Турагенція Tourdream• 27 января в 15:09
Ответ дляЗ вишневого садка
Мы два раза отдыхали с детьми в Болгарии (Элените) с 3 июля, в т.ч. и прошлым летом. Море отличное, +26, а то и больше. У нас ребенок 1,5 годовалый по часу сидел в воде )
Меня много• 27 января в 15:16
Ответ дляГитта Ягг
В Болгарии есть курорты от самых дешевых до 5 звезд и лакшери-спа что попало.
Мнения у людей живших в квартире в жк с бассейном и питавшихся в ресторанчике при жк, будут кардинально отличаться от тех, что отдыхал в Voyah бич резорт или Гранд отель Свети Влас или Wave resort.
Но и цены соответственно будут отличаться раз в 5 или больше.
Вы сначала посчитайте какой бюджет вы можете выделить на отдых, а потом выбирайте место (они тоже очень разные) и размещение в этом месте.
О, вот моя квартира возле Воя Бич Резот. Это действительно приличный уровень отдыха. Но и цена там за неделю как я потрачу за месяц.
Меня много• 27 января в 15:19
Ответ дляЗ вишневого садка
Море ледяное в июне
Оно не ледяное, но лично мне не в кайф. Только с 20-х чисел июня становится комфортно. А племянник с мая купается и мой старший тоже. Младшему же холодно все, что не джакузи :)
Меня много• 27 января в 15:21
Ответ дляЗ вишневого садка
Вы с детьми отдыхаете?
Да, с младшим подростком.
КокошинЭль• 27 января в 15:24
Мені не сподобалось. Совок совком, сервіс ніякий, їжа таке, але море тепле. Більше не поїду.
Якось так і живу• 27 января в 15:46
Ответ дляТурагенція Tourdream
Що скажете про Ivana Palace Hotel?
Цікавий писочок• 27 января в 15:51
Ответ дляРаспутница
вы не были в нормальном отеле Болгарии
я вас уверяю
или вообще не были
я вас уверяю
или вообще не были
+1, поки діти були малі, їздили на ’все включено’: всього було вдосталь, без проблем можна було з собою дітям взяти, протягом дня біля басейну працював барбекю-бар. Постійно обирали Албену, з дітками там супер
Цікавий писочок• 27 января в 15:52
Ответ дляТарабарщина
Плюсую.
Але тут люблять Болгарію обсирати і текти від Туреччини та Єгипту чи Греції.
Ми останні роки облюбували Грецію, але хавжди по дорозі назад на 2-3 дні зупиняємось в Болгарії, люблю її ніжно
Цікавий писочок• 27 января в 15:54
Ответ дляЗаздрість то погано
Уявляю, що то за клоповник був за такою ціною.
Проня Прокопівна, і Ви на Порадниці?
Цікавий писочок• 27 января в 15:56
Ответ дляЕкатерина27
А как температура моря в июне? Мы были последнюю неделю августа - очень теплое было.
залежить від погоди. Якщо весна рання і гаряча, то буде нормально. Ми один рік відпочивали в 20-х числах червня, супер було. Але наступного року в той же час синоптик показував 17-20 градусів і дощі
З вишневого садка• 27 января в 16:14
Ответ дляГитта Ягг
Сколько заплатили, то и получили. Хотели эконом вариант, ну и вот он у вас был.
А есть смысл платить за Болгарию много?
Mariia_touragent• 27 января в 16:38
Ответ дляКокошинЭль
Шкода, що в загальному у вас склалися саме такі враження. Від туристів навпаки часто чую, що Болгарія приємно здивувала, бронюють повторно. Класні готелі є. Вищезгадані Voya, Wave, Aquahouse, Astor Garden, Melia, DIT, мережа Grifid- доречі, ось з новинок- Grifid Noa- ну, красунчик же, Poseidon beach...
З бюджетних варіантів -так, дійсно є такі, яким вже пора на заслужену ’пенсію’, але якщо глянути среденій рівень і в цілому, непогана тенденція до оновлень -той самий Bavaro, Marvel, Zenith...
Доречі. може кому стане в нагоді і на замітку, зі свіженького: економчик, близенько до пляжу 3* Preslav- пройшов повну реновацію.
Зважаючи, що зараз з України Болгарія це найпростіший варіант в плані дороги, напрям ТОП- цьогорічне раннє бронювання це доводить на 200%. Якось так, може варто спробувати ще?). А як ні, то бажаю знайти курорт, який задовольнить вас за всіма параметрами
!
Потужна махіна• 27 января в 16:53
Ответ дляЗаздрість то погано
Та ну, який клоповник, в тому році з нами в автобусі дівчина з дитиною до 12р. також казала що заплатила 38 тис. готель Баваро, середина липня. Мені з дитиною 14р., обійшлося набагато дорожче 52 тис, бо це вже ціна як за двох дорослих
Перловая Кашка• 27 января в 17:00
Ответ дляМеня много
Вы не путайте шведский стол Турции и Болгарии. В Болгарии все скромнее и к 10 там будет… ничего. Ну и перекусы тоже… не Турция это. Хотя турецкую картошку фри едят не все, а деньги уплачены.
Хороший отель в Болгарии мне больше Турции понравился
Потужна махіна• 27 января в 17:16
Ответ дляТурагенція Tourdream
Добрий день, скажіть будь ласка, на липень зараз можна бронювати готелі? Бо щось бачу пропозиції поки що тільки на червень. І які там ціни на липень на двох дорослих?
Турагенція Tourdream• 27 января в 17:45
Ответ дляЯкось так і живу
Що скажете про Ivana Palace Hotel?
Граний варіант, як для бюджетного та спокійного відпочинку.
Далеко не новий, але чистий та охайний готель. Системи ’все включено’ у готелі не має. Харчування максимальне сніданки та вечері. Але годують смачно, як відмічали наші туристи минулого літа. До моря десь 5 мин пішки.
Ответ дляЗ вишневого садка
А есть смысл платить за Болгарию много?
А почему нет? Если вы хотите получить определенный уровень услуг, он имеет определенную цену. Экзотической природы не будет как ее нет и в Греции и во многих частях Турции.
Экзотика будет в Азии, но даже во Вьетнаме, и др., хороший сервис стоит совершенно не дешево. Или в Мексике.
И кстати и в Болгарии и в Мексике и др. вы скорее всего за ворота этого лакшери отеля не пойдете, разве что сьездите на пару экскурсий.
Якось так і живу• 27 января в 17:50
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую
Турагенція Tourdream• 27 января в 17:53
Ответ дляПотужна махіна
Добрий день! Зараз раннє бронювання йде на весь літній сезон.
Пропозиції є і на липень, і на серпень.
Більш того, деякі популярні готелі, навіть вже не мають вільних місць на ці місяці. Тому якщо плануєте подорож до Болгарії дуже раджу цього року бронювати заздалегідь.
А ціни, як я вище вже писала, будуть залежати від дат, тривалості відпочинку, рівня готелю, міста виїзду.
Ціни на липень вище, ніж на на червень. Але все одно поки що можливо знайти варіанти на різні бюджети та побажання.
Пропозиції є і на липень, і на серпень.
Цікавий писочок• 27 января в 19:56
Ответ дляMariia_touragent
!
ой, Preslav
, хіба що реновацію там провели разом зі зіміною всього персоналу і керівництва. Відпочивали там у 2017.... єдиний готель, котрий згадую з неприємністю. Вже мовчу, що поруч була стоянка, в кущах огорожі вічно повно порожніх каністр і сміття, реально, більше ніде такого бруду не бачила, як там. Єдиний плюс - був сімейний номер. До пляжу дійсно близенько, але пляжем то можна назвати з натяжкою, про гору каміння мовчу. Правда, в закутку біля тої споруди ніколи хвиль не було і діти могли бовтатись навіть в сильний вітер. Ну і вишенька : в пару метрах від виходу на пляж, в море виходить труба з очисних з готелю навпроти. Отой зелений горбочок позаду неї - це очисні споруди готелю. Запах специфічний, народ радісно підставляв себе під потік тої води, казав, що то сірководень
Mariia_touragent• 27 января в 21:31
Ответ дляЦікавий писочок
ой, Preslav
Такий яскравий коментар
, хоч і 8 років тому, але дуже цікаво почути- дякую, що поділилися!
Я про що - є готелі із серії ’і так норм’, а є ті, що намагаються стати краще і сучасніше- ринок диктує, і туристи вимагають комфорту.
Преслав- економ, тому, звісно, не очаровуватися, щоб не розчаруватися, а беззаперечні його плюси- близькість до моря, ну і тепер ’оновленість’- залишилось дочекатися свіжих відгуків туристів).
, хоч і 8 років тому, але дуже цікаво почути- дякую, що поділилися! Я про що - є готелі із серії ’і так норм’, а є ті, що намагаються стати краще і сучасніше- ринок диктує, і туристи вимагають комфорту.