побольшомусекретику• 27 января 2025
Державна чи приватна школа?
Вітаю! Дитина скоро йде у школу і думаємо чи йти в приватну, чи в державну? З одного боку багато хто каже, що у приватній ліпше. Інші кажуть – там не вчиться життя та інші речі. Що думаєте?
Ухахайкина• 27 января 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Мне пешком 5 минут
Мне до моего условного платного лицея было пешком столько же. А вот частные нормальные школы обычно центральных районах расположены.
ПАЦАНКА О• 27 января 2025
а дитина в звичайній школі чого має навчитися? - битися, орати матом, брехати заради виживання, їсти невідому хрінь, терпіти неадеакватних вчителів? що саме ви вважає необхідним, а головне - для якого саме життя?
радить-то хто? вони де працюють? для тюрми школа добре навчить, це так.
Ще цікаво про знання,так, прям всі генії вийшли з державних - пишуть тут такими помилками і таке, що кожного разу хочеться перепитати ’що курили’.
Знання важливі перед ЗНО, їх можна отримати за рік. Але до того треба дожити з міцним здоров´ям, нормальними нервами, адекватною психикою.
Пожмаковна• 27 января 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Как показала моя практика. Типа хорошая гос гимназия на деле полная лажа, учителям пофиг на детей. Чтоб иметь хорошие знания, нужно в обязательном порядке заниматься параллельно с репетиторами. В частной школе, я вижу что ребенок изучает с интересом, учителя выбирают разные подходы.
У нас не гимназия, а лицей. Закрытое маленькое учебное заведение. На каждой параллели 1 класс. Жесткий отбор детей, 4-6 человек на место и такой же отбор учителей. Может им и пофиг на детей, но не пофиг на доплату, которую они получают из фонда, куда родители каждый месяц платят деньги, и это в их интересах давать детям знания и поддерживать уровень этих знаний. Репетиторы наверно есть, как и в каждой школе, но именно в лицее хорошая нагрузка и подготовка, есть дополнительные занятия без доплат. Сравниваю с другими школами, где учатся дети знакомых в том же классе, разница существенная, даже с хвалеными и пафосными гимназиями. Киев.
Ух яка ж Я• 27 января 2025
Ответ дляПожмаковна
Ой и я платила в эти фонды с которых доплачивали, вы для меня что-то новое не открыли. И у нас с был жесткий отбор детей. Но все это пшик на деле.
Й серед приватних, й серед державних є дуже різні школи. Треба питати рекомендації та відгуки батьків, яким ви довіряєте. Не просто на рекламу реагувати. Для того, щоб познайомитись з вчителем та атмосферою школи можна пройти з початку підготовчий курс. Як, наприклад, в ліцеї ’Ангстрем’. Знання та спілкування не будуть зайвими ані для Вас, ані для дитини.