Вітаю!
Дівчата, може хтось вже пропивав Герміцид від Чойс. Дієвий?
Всім дякую 💖.
Ответ дляТепличная
Нет там ничего действенного.
То він з іхнім інтим милом часто мєлькає в інсті. Що вже і мене зацікавив.
Блондинка в Законе• 27 января в 20:17
Ответ дляDolce.Vita
Що таке Чойс?
Блондинка в Законе• 27 января в 20:52
Ответ дляDolce.Vita
Торгова марка
Які у ції торгової марки є центри досліджень, виробництва, наукові центри для розробки препаратів?
Ответ дляБлондинка в Законе
Спитайте у тих, хто в цій темі плаває. Я ще нічого з їх продукції не купувала.
Блондинка в Законе• 27 января в 21:00
Ответ дляDolce.Vita
Я таку фігню не пʼю, бо не вважаю, що варто ризикувати. А вас якщо таке не цікавить, то звичайно можете спробувати