13чудоСВЕТА• 27 января 2025
Подскажите как правильно рассчитать антибиотик
Девочка 41 кг 11 лет
🤒
Наполеон Бонапарт• 27 января 2025
Антибіотик приймається 2 тижні. А от дозування залежить не тільки від ваги і віку а від хвороби. Тобто , тривалість приймання однакова а дозування залежить від того, яку бактерію буде вбивати антибіотик і на який орган направлене лікування.
13чудоСВЕТА
• 27 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ангина
Області пітьми• 27 января 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Ангина
Ну то читайте інструкцію, там має бути доза на 1 кг ваги. Чи ви хочете, щоб це хтось зробив за вас? І лікар же вам призначив якесь дозування?