Файна пані• 27 января в 20:39

Відмова від горщика

Всім доброго вечора!
Питання таке. Хлопчик 2,9, вже як місяць став підписювати в штани. Спочатку потроху, зараз вже більше, може навіть конкретно напісяти лужу. Питаю, чому не попросився? Конкретної відповіді немає ) начебто все розуміє, пояснюю і все знов….
З двох років відмовились від памперсів. Все було добре, просився на горщик без проблем, завжди сухі труси і тут таке 😔
Консультувались з педіатром, здали ЗАС, зробили УЗД сечового міхура, нирок. По дослідженнях все добре. В дитячий садок ще не ходить. Не знаю, може заграється, може перестав відчувати позиви, яке не розумію чому….
Поділіться досвідом, будь ласка, як знов налагодити ситуацію.
бибизяна• 27 января в 20:46
В такому віці може і заграватися
всемВсёИмного• 27 января в 20:49
Может ему лень снимать одежду? Попробуйте, чтоб днем ходил в трусах. Там в 2.9 любой заскок может быть. Или вы сами его сажаете, когда просится?
Хитрый Лис• 27 января в 20:56
Моя, когда занята игрой, то может написать в штаны. Ей 2.6. Я ей объясняю, что если хочет в туалет, то нужно сходить на горшок. Она сама идёт, снимает трусы, штаны и садится на горшок

Но конечно бывают проколы
автор Файна пані • 27 января в 22:22
Ответ длявсемВсёИмного
В основном помогаю, когда просится. Летом бегал в одних трусах, проблемы вообще не было, всё сам делал))