Ніка Найз• 28 января в 08:15

CША призупинили програму для українських біженців

Служба громадянства та імміграції США (USCIS) призупинила прийом заявок від українців на притулок за програмою Uniting for Ukraine. Усе через указ президента США Дональда Трампа, спрямований проти імміграції.

Про це йдеться на сайті USCIS.

Там зазначили, що через указ Трампа «Про захист наших кордонів» прийом заявки на отримання притулку й фінансової допомоги для українських біженців призупиняють, доки не перевірять уже подані заявки на перебування у США.

Зазначимо, що Uniting for Ukraine («Єднаючись для України») — це програма гуманітарного захисту для громадян України, згідно з якою вони можуть отримати притулок у США терміном на два роки.

Крім того, ця програма давала право працювати у США, навчатися, мати медичне страхування та інші права протягом цих двох років.

Раніше президент США Дональд Трамп ухвалив рішення призупинити виділення всієї американської зовнішньої допомоги на 90 днів. Програми допомоги спершу перевірять на відповідність політиці Трампа. Ще тоді у Центрі протидії дезінформації при РНБО пояснювали, що це не стосується військової допомоги Україні.
Charming person• 28 января в 08:30
Ну, ничего не может длиться вечно.
автор Ніка Найз • 28 января в 08:37
Ответ дляCharming person
Ну, ничего не может длиться вечно.
Давно надо было эту халяву прикрыть!
Charming person• 28 января в 08:39
Ответ дляНіка Найз
Давно надо было эту халяву прикрыть!
Вам то что с этого? Спать лучше будете когда из США попрут людей?
автор Ніка Найз • 28 января в 08:40
Ответ дляCharming person
Во время войны нужны жить в родной стране а не сматываться в поисках халявы!
Charming person• 28 января в 08:41
Ответ дляНіка Найз
Надеюсь это сарказм
Will_Be...• 28 января в 08:41
Буквально только что у нас на сайте с одним из американцев обсуждала это - говорит, глупость это и зря придумали. В стране не хватает рабочих рук. Эммигранты работают на низкооплачиваемых работах, которые не хотят делать американцы - сельское хозяйство, строительство, сфера обслуживания. Если не будет эммигрантов, экономике будет плохо.
marina26• 28 января в 08:42
Ответ дляНіка Найз
Тем у кого нет жилья у вас жить?
автор Ніка Найз • 28 января в 08:43
Ответ дляCharming person
Надеюсь это сарказм
Это суровая реальность
автор Ніка Найз • 28 января в 08:43
Ответ дляWill_Be...
Меня больше интересует экономика Украины! США не загнутся!
Will_Be...• 28 января в 08:52
Ответ дляНіка Найз
А меня, больше интересует каждый отдельно взятый украинец. И в США им, явно, лучше живется, чем здесь.
автор Ніка Найз • 28 января в 08:54
Ответ дляWill_Be...
Трампу виднее и я поддерживаю наших американских побратимов!
Нехай возвращает украинцев на Родину,а эти деньги на их содержание пустит на военную помощь Украине!
Will_Be...• 28 января в 08:58
Ответ дляНіка Найз
А какой смысл ему вкладывать в нашу армию? Он бизнесмен, а значит, любая инвестиция должна принести прибыль.
NataljaT• 28 января в 08:59
Ответ дляmarina26
Тем у кого нет жилья у вас жить?
Ті, в кого немає житла, в США не летіли. По статистиці, в країни Європи виїхали українці з західних областей і центр, а населення з прифронтових місць заїхали на їх місця. Ось, наприклад, статистика по Польщі
Днепропетровская – 9,82%;
Хмельницкая – 6,8%;
Ивано-Франковская – 6,3%;
Львовская – 6,05%;
Волынская – 5,79%;
Ровенская – 5,79%;
Харьковская – 5,29%;
Житомирская – 5,29%;
Винницкая – 4,53%
автор Ніка Найз • 28 января в 09:01
Ответ дляWill_Be...
Там уже все давно просчитано!
Will_Be...• 28 января в 09:02
Ответ дляНіка Найз
Там уже все давно просчитано!
Будет ли конкретный ответ, или Вы остановитесь на общей фразе?
Olvia1987• 28 января в 09:02
Ответ дляNataljaT
Днепропетровская – 9,82%;
Хмельницкая – 6,8%;
Ивано-Франковская – 6,3%;
Львовская – 6,05%;
Волынская – 5,79%;
Ровенская – 5,79%;
Харьковская – 5,29%;
Житомирская – 5,29%;
Винницкая – 4,53%
А статистика по Германии есть?
автор Ніка Найз • 28 января в 09:02
Ответ дляWill_Be...
Я занята нищебродками в другой теме!
gaga-48ba• 28 января в 09:08
Ответ дляWill_Be...
а ти,хто у США, теж хвилюються про нас тут?))про кожного з нас?))
Ekaterina17• 28 января в 09:23
Ответ дляНіка Найз
Напишіть це всім нашим депутатам, які виїхали за кордон або дітей своїх вивезли
viter33• 28 января в 09:23
Ответ дляWill_Be...
Американській економіці скоро і так кирдик наступить - по аналогії з німецькою
Спершу Каліфорнія відділиться (вже почали збір підписів за незалежність)
Потім Техас (там давно такі настрої, найбагатший штат за рахунок нафти і мексиканців більше, ніж американців)
І китайці показали, що американська гегемонія закінчилася - за 100 доларів 20 китайців можуть зробити кращу модель штучного інтелекту, ніж розхвалені американські супер -фірми. в які влили десятки млрд.
Ще бракували трампу лише військові кампанії в Гренландії і Панамі почати та розсваритися з Канадою і Мексикою
Тоді за пару років всі дружно відмовляться від долара і американська економіка накриється до кінця року
asjaua• 28 января в 09:25
Україна вже рік як припинила допомогати українським біженцям, пояснивши що ми мали за 2 роки війни адаптуватися до реалій і стати на ноги. Гуманітарна допомога аж 2 рази була-одна, судячи з етикеток, з Туреччини (консерви, прокладки, чай, крупи, пральний порошок і 2 ковдри на 4х), а друга як в атб з 500 грн зайти - на половину пакета). Я дуже вдячна нашим людям, дівчатам звідси в т.ч., які підтримали мене і висилали все що треба тим, хто лишився без свого всього. Наші люди це саме цінне .
СветланаВишня• 28 января в 09:31
Ответ дляNataljaT
Днепропетровская – 9,82%;
Хмельницкая – 6,8%;
Ивано-Франковская – 6,3%;
Львовская – 6,05%;
Волынская – 5,79%;
Ровенская – 5,79%;
Харьковская – 5,29%;
Житомирская – 5,29%;
Винницкая – 4,53%
Думаю примерно так и есть. У нас в Днепре очень много переселенцев, эвакуация привозила в Днепр , а там кто оставался, а кто дальше ехали (у кого деньги были ). Но за границу ехать не все могли, из за нехватки денег, в основном без ничего приезжали оседали у нас. Дальше пока не едут, так как у нас им спокойнее. Многие работают и уже осели.
Например у нас на работе из 10 человек коллектива, осталось только трое местных , остальные переселенцы, уже как свои, освоились. Зато много местных уехали, хотя у нас относительно спокойно, не считая некоторых районов города, откуда я бы точно уехала из за постоянных прилетов.
В общем произошла миграция. Если посмотреть историю то при войнах такая миграция всегда была. Из более тихих мест люди уезжали быстрее чем до них война доходила. А прифронтовые терпели и выживали как могли.
asjaua• 28 января в 09:32
Отже, якщо америки допомогали аж досі нашим, то дяка їм. Які претензії ? Не видворяють, дають можливість перебувати в себе і заробляти- велика дяка. Хай краще свої обіцянки про військову підтримку виконають і допоможуть надавати по мордасам тим смердюкам кацапським.
Will_Be...• 28 января в 09:35
Ответ дляgaga-48ba
Лично за меня - да, а как у Вас я не знаю.
begovelik• 28 января в 09:38
Ответ дляНіка Найз
Почему? Чтобы еще больше людей висело на шее у Украины, на которую где сядешь - там и слезешь? Что даст Украина тем, у кого было уничтожено жилье?
frumoasa17• 28 января в 09:39
Ответ дляНіка Найз
Кожен має право жити там, де вважає за потрібне.
автор Ніка Найз • 28 января в 09:40
Ответ дляfrumoasa17
Но не во время войны!
frumoasa17• 28 января в 09:41
Ответ дляНіка Найз
Но не во время войны!
У війну тим паче. Так як є небезпека життю та здоров´ю.
begovelik• 28 января в 09:41
Ответ дляНіка Найз
Но не во время войны!
Почему? Государств было и будет до и больше, а жизнь у человека одна! И ни одно государство в мире не заслуживает, чтобы за него умирали!
автор Ніка Найз • 28 января в 09:41
Ответ дляfrumoasa17
В первую очередь для страны,а потом ужелюдей