Просериарила молодость• 28 января в 11:39
АСИТ. Лайс клещи домашней пыли
Купила целую пачку, но она мне не нужна, скажите где можно продать? Или лекарство выбрасывать если не пригодилось?
ЯкаКраля• 28 января в 11:40
За скільки віддасте? Мені дочці треба, тільки бажано спробувати одну на смак чи зможе їх вживати. А то я боюся купувати. Вона три роки майже була на спреї, його немає в продажу, лікар пропонує таблетки. Ви з Києва?
Oleksiy-827f• 17 февраля в 23:35
Ответ дляElenaMari
Пишите в личку Одесса
Здравствуйте! Меня тоже интересует этот препарат! Как с вами связаться можно?