Губи до вух• 28 января 2025

Розлучення під час війни

Хочу подати на розлучення, проживаємо окремо майже рік, є дина 2.10 р. Чоловік проти розірвання шлюбу, сказав що до суду не ходитиме, розлучення не дасть, хто має подібний досвід, наскільки це важка та довготривала процедура? Потрібно наймати адвоката? Чи можна направити документи на розлучення поштою, чи потрібно буде їхати за місцем реєстрації?
VedmaS• 28 января 2025
Можете самостійно направити поштою позов до суду. Тривалість залежить від багатьох факторів). В тому числі, від суду. Якщо потрібен буде адвокат - звертайтесь
Карма хамелеона• 28 января 2025
Я робила все через електронний суд без адвоката. Але треба, щоб і у відповідача він був.
Якщо письмово пишете, то це суд буде його шукати і давати бумажки, тому пишіть письмово. Краще робити окремо про розлучення, про визначення місця проживання та на аліменти, різними позовами.
Брала з інтернету приклад, сама складала. Можете в чатжпт перевірити. Місяць і розлучення. Головне, описати гарно, які стосунки, яке ставлення і т.д.
Карма хамелеона• 28 января 2025
Адвокатка писала 2 тис, або 4 тис з супроводом. Ну її нафіг, там все просто
автор Губи до вух • 28 января 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Я знаю що чоловік до суду не зʼявиться і буде максимально ускладнювати та ставити палки в колеса. Тому і запитую що я можу сама, чи краще адвоката відразу шукати.
Твоя космішна• 28 января 2025
А вы на алименты сразу подавайте
Карма хамелеона• 28 января 2025
Ответ дляГуби до вух
Ніхто не має права насильно тримати Вас за ним, тому розведуть, не переживайте. Головне, опишіть все максимально, щоб не дали примирення. Що не забезпечує, не проживає, психологічно давить і т.д
автор Губи до вух • 29 января 2025
Ответ дляТвоя космішна
А вы на алименты сразу подавайте
Я взагалі не розумію чи варто подавати, бо гадаю що мені не світить їх отримувати, чоловік працює не офіційно
автор Губи до вух • 29 января 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Дякую за пораду!
Карма хамелеона• 01 февраля 2025
Ответ дляГуби до вух
Варто
Карма хамелеона• 01 февраля 2025
Ответ дляГуби до вух
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3670721-5#a...
Не танцую- но пою• 08 февраля 2025
А вам воно так потрібно та розлучення?
Якщо раптом щось, то ви і дитина матимете виплати
Не танцую- но пою• 08 февраля 2025
Ответ дляГуби до вух
Я подумала він в армії!
Як ні, то розлучайтесь.
Рабство відмінили і тому немає зараз ’я не дам розлучення’
Суд 1) про розірвання шлюбу, 2) про розділ майна і боргів(він може кредитів набрати, борги будуть спільні), 3) про опіку над дитиною